شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور سامسونگ

تعمیرات مانیتور سامسونگ در نمایندگی سامسونگ با عیب‌یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در این دستگاه آغاز گشته و تا تعمیر همه جانبه و رفع اشکالات پیش آمده در آن ادامه می‌یابد. پس از تشخیص اشکال پیش آمده در مانیتور سامسونگ، نوع اشکال و سطح خرابی آن با صاحب دستگاه در میان گذاشته شده تا در صورت تأیید، اقدامات موردنیاز جهت تعمیر و بهسازی آن آغاز گردد.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ بدلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی‌شماری از این دستگاه، بر ویژگی‌های فنی و نرم‌افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. تعمیرات مانیتور samsung در این مرکز محدود به مدل و اندازه خاصی نیست و تمامی دستگاه‌های این برند اعم از مانیتورهای ال‌سی‌دی، مانیتورهای تلویزیون سامسونگ و…  را شامل می‌گردد. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و بازسازی مانیتورهای سامسونگ را دریافت کنید.

 

تعمیرات مانیتور سامسونگ

نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ

مانیتورهای سامسونگ یکی از محصولات پرفروش این برند قدرتمند در کشور عزیزمان هستند. این تجهیزات کیفیت ساختاری بالایی دارند و به ندرت دچار اختلال می شوند. اما به هر حال استهلاک همواره عاملی برای خرابی انواع و اقسام سیستم های دیجیتالی از جمله مانیتور است. در این میان آنچه حائز اهمیت است، نحوه ی تعمیر مانیتور سامسونگ می باشد.

تعمیرات ناشیانه می تواند به مرگ کامل مانیتور ختم شود. ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را فراموش کنید. نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ مجموعه ای ایمن و معتبر است که با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و به کارگیری دانش به روز کارشناسان مجرب کارایی مانیتورهای سامسونگ را بازیابی می نماید.

تعمیر مانیتور سامسونگ در محل

سرویس در محل مانیتور سامسونگ

با استفاده از این سرویس دیگر لازم نیست دستگاه خود را حمل و جابه جا کنید. تعمیرکار مربوطه برای ارائه خدمات مورد نظر در محل شما حاضر می شود و هر آنچه را که برای بازگشت سلامت دستگاه لازم باشد، انجام می دهد. به این ترتیب نه تنها ریسک حمل و جابه جایی این دستگاه را متحمل نشده اید، بلکه در هزینه ها و زمان شما هم صرفه جویی شده است و شخصا نیز بر روند اجرای تعمیرات دستگاه خود نظارت داشته اید. تنها کافی است برای دریافت انواع خدمات سرویس در محل مانیتور در تماس خود، تمایل استفاده از این سرویس را عنوان کنید و منتظر بمانید تا پس از انجام هماهنگی های اولیه در اسرع وقت، تعمیرکار در محل شما حاضر شود.

خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور سامسونگ

 

تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ

برد پاور یا منبع تغذیه ی مانیتور بخش مهمی است که در اثر یک اتصالی کوچک از عملکرد اصلی خود دور خواهد شد. اگر مانیتور سامسونگ روشن نمی شود، باید به خرابی برد پاور آن شک کنید. البته وضعیت کابل های متصل شده به سیستم نیز در پیدایش این مشکل نقش دارند. بهتر است برای رویارویی با مشکل روشن نشدن مانیتور سامسونگ کابل های دستگاه را تعویض کنید.

در صورتی که همچنان مشکل روشن نشدن مانیتور به قوت خود باقی است؛ با کارشناسان نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ تماس حاصل فرمایید. دقت کنید که دیر روشن شدن مانیتور نیز نشانه ی دیگری برای خرابی برد پاور است. در چنین شرایطی به هیچ عنوان به بدنه ی مانیتور ضربه نزنید. این کار می تواند حجم خرابی های دستگاه را افزایش دهد.

 

تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ

مین برد قطعه ای برای هدایت پردازش های دیجیتال قطعات مختلف مانیتور می باشد. این برد فرمانده ی اصلی ساختار مانیتور سامسونگ است. خاموشی ناگهانی مانیتور، ریستارت شدن مانیتور، قطعی صدای رایانه با وجود سلامت کابل های اتصالی و یا تصویر نداشتن مانیتور در حین پخش صدا نشانه های خرابی مین برد مانیتور سامسونگ هستند.

فراموش نکنید که مین برد قطعه ی حساس و آسیب پذیری است. این برد باید براساس پارامترهای استاندارد و اصولی تعمیر شود. با حضور در نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ می توانید مطمئن باشید که مین برد در بالاترین سطح کیفی ممکن تعمیر خواهد شد. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی خدمات و سرویس های این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی هستند.

 

 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعمیر تمامی مشکلات مربوط به مانیتور سامسونگ
 • تعمیر کارت گرافیک مانیتور سامسونگ
 • تعمیر و تعویض lcd مانیتور سامسونگ در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ
 • تعمیر و تعویض پنل شکسته سامسونگ
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض مانیتور LCD و LED سامسونگ

 

 • تعمیرات مانیتور ال‌ای‌دی سامسونگ
 • تعمیرات مانیتور ال‌سی‌دی سامسونگ
 • تعمیر و سرویس انواع مانیتور سامسونگ
 • بررسی همه جانبه مانیتور سامسونگ به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف
 • بررسی همه جانبه مانیتور سامسونگ به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • بررسی و کنترل اجزای مانیتور سامسونگ شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ

رفع مشکلات مانیتور سامسونگ

رفع ترک و شکستگی مانیتور سامسونگ در حداقل زمان

بروز ترک و شکستگی از مشکلات فیزیکی دردسرسازی ست که ممکن است، بر اثر ضربه و برخورد های محکم، برای مانیتورهای مختلف اتفاق بیفتد. اگر مانیتور شما یک ترک آشکار و قابل مشاهده دارد، یک محیط بزرگ در آن رنگ خود را از دست داده است و یا بخش بزرگی از آن سیاه و یا رنگی شده است. لازم است برای بازیابی سلامت دستگاه تان، پنل مانیتور سامسونگ، توسط کادر تخصصی تعمیرات مانیتور سامسونگ ، مورد تعویض قرار بگیرد. کلیه ی سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض پنل در این مجموعه، با بهره مندی از قطعات اورجینال انجام میگیرد و با ارائه ی گارانتی همراه خواهد بود.

حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ

یکی از مشکلات متداول که ممکن است برخی از دارندگان مانیتور های سامسونگ نیز با آن مواجه شده باشند، عدم نمایش تصویر در دستگاه است. البته این مشکل تنها به مانیتورهای سامسونگ اختصاص ندارد و هر مانیتور دیگری ممکن است به دلایل مختلف با چنین مشکلی روبرو شود. در چنین مواقعی توصیه میشود پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ ، ابتدا قطع یا وصل بودن سیم متصل به دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

اگر صدایی نشنیدید کامپیوتر را خاموش کنید این بار رم کامپیوتر را از دستگاه خارج کنید و کلید پاور را بفشارید اگر باز هم صدایی به گوشتان نرسید به احتمال خیلی زیاد مادربرد شما مشکل پیدا کرده است. کارشناسان ما در واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ ، این آمادگی را دارند، تا در سریع ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت تعمیر مانیتور سامسونگ را به انجام برسانند.

رفع مشکل سوسو زدن مانیتور سامسونگ

سوسو زدن مانیتور یا پرپر زدن تصویر مانیتور از دیگر مشکلاتی ست که ممکن است دردسر و ناراحتی هایی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. چنین مشکلی ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. گاهی اوقات حتی امکان دارد مشکل از یک کابل تصویر معیوب و یا محکم نشده باشد. بنابراین در اولین قدم کابل تصویر را هم در مانیتور و هم در کیس محکم کنید و اگر پیچ در کابل تصویر وجود دارد با استفاده از یک پیچ گوشتی آن را محکم کنید و در صورت امکان با یک کابل تصویر دیگر نیز امتحان کنید.

کابل برق را نیز محکم کنید و در صورت امکان با یک کابل برق دیگر نیز امتحان کنید. در صورتی که مشکل همچنان به قوت خود پا برجا ماند، لازم است ، کارشناسان واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ را در جریان آن قرار دهید تا خیالتان از بابت بازیابی دستگاه راحت شود.

تعمیر تخصصی پیکسل مردگی در نمایندگی مانیتور سامسونگ

بروز پیکسل مردگی یا پیسکل های سیاه یا روشن، از ناراحت کننده ترین اشکالاتی ست که ممکن است هر مانیتوری با آن مواجه شود. یک پیکسل مرده، یک نقطه سیاه در مانیتور شما است که دیگر روشن نمیشود و در قالب یک مربع ظاهر میشود.

پیکسل های گیر کرده نیز همینگونه هستند، اما به جای نمایش رنگ سیاه، پیکسل های گیر کرده در یک رنگ گیر میکنند و دیگر رنگ آن ها تغییر نمیکند. رنگی که پیکسل های گیر کرده در آن گیر میکنند معمولا قرمز، سبز و یا آبی است. در چنین مواقعی اگر شانسی برای تعمیر مانیتور وجود نداشته باشد، لازم است پنل به طور کلی تعویض گردد. واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ ، هر گونه سرویس تخصصی در این خصوص را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

تعمیرات مانیتور سامسونگ و دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ

مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ یکی از برترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تخصصی مانیتور در کشور است که در طول سالهای اخیر به سبب ارائه برترین خدمات این حوزه، مورد استقبال کاربران و هموطنان قرار گرفته و انتخاب نخست تمامی آنها بوده است. تعمیر مانیتور سامسونگ در این مرکز بدلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از مانیتورهای این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات به اثبات رسیده است.

کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های سامسونگ و تدوین اشکالات شایع در آنها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیر و سرویس به کار بسته‌‌اند. دارندگان این دستگاه می‌توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات صفحه نمایش سامسونگ ضمن بهره‌مندی از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این محصول از مشاوره‌ها و راهنمایی ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز برخوردار گردند. دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ در بخش زیر معرفی می‌گردند.

اخبار مانیتور سامسونگ و دیگر خبرها

تعمیرات مانیتور سامسونگ بدلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده‌ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه‌های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت سرعت در تعمیرات یک مانیتور از آن روست که خرابی یک مانیتور به نوعی خرابی تمامی دستگاه به شمار می‌آید و با از کار افتادن آن تمامی دستگاه به نوعی بی‌مصرف حساب شده و بازدهی خود را از دست می‌دهد.

مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ یکی از مجموعه‌های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بازیابی این دستگاه است که در حوزه کاری خویش (به سبب همکاری با اساتید این حوزه و استفاده از تجهیزات پیشرفته) بدل به انتخاب نخست بسیاری از کاربران گشته است. اخبار مانیتور سامسونگ و دیگر خبرها مرتبط را می‌توانید از طریق فضای زیر پیگیری نمایید. اخبار مانیتور سامسونگ و دیگر خبرها مرتبط در بخش زیر قابل پیگیری و مطالعه است.

مقالات مانیتور سامسونگ و دیگر مقالات

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد. تعمیرات مانیتور سامسونگ در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و دربردارنده‌ تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مدلهای گوناگون مانیتور سامسونگ به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ با بهره‌مندی از سالها تجربه و تخصص در زمینه‌ تعمیر قادر به رفع غالب عیوب و اختلالاتی هستند که ممکن است به هر روی در این دستگاه‌ها ایجاد شده باشند. مقالات مانیتور سامسونگ و دیگر مقالات از طریق فضای زیر قابل پیگیری است.

انواع مانیتور سامسونگ و دیگر محصولات سامسونگ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ با معرفی و عرضه هر مانیتور جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن می‌پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس مانیتور گشته و سبب می‌گردد تا دستگاه‌های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع مانیتور سامسونگ و دیگر محصولات سامسونگ از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات سامسونگ

تعمیرات مانیتور سامسونگ اگرچه در بسیاری از مراکز موجود در سطح شهر انجام می‌پذیرد. لیکن کاربران گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که تمامی این مراکز پارامترهای مجاز و استاندارد جهت تعمیرات سامسونگ را ندارند. برای مثال یکی از پارامترهای لازم جهت تعمیرات سامسونگ دارا بودن تخصص و دانش کافی است که متأسفانه در این مراکز توجهی به آنها نمی‌شود و غالب تعمیرکاران فعال در مراکز غیرمجاز صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین نسبت به تعمیرات سامسونگ اقدام ‌می‌کنند.

توصیه کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ به شما کاربران گرامی آن است که پیش از تحویل دستگاه خویش به یک مرکز تعمیرات سامسونگ از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید. همچنین از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، اکیداً خودداری نمایید.

شما کاربران گرامی می‌توانید از طریق فضای زیر پرسش‌های خویش را در ارتباط با خدمات ارائه شده در این مرکز و یا سایر واحدهای مجاز، با کارشناسان ما در ماین بگذارید. از طریق فضای زیر پرسش های شما کاربران گرامی و سوالات متداول تعمیرات سامسونگ پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی سامسونگ در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش کاربران سامسونگ را کسب نماید. با توجه به پیشروی‌های مداوم این کمپانی و حضور طرفداران بیشمار و پروپاقرص محصولات سامسونگ در درون کشور، کارشناسان نمایندگی سامسونگ در ایران تمامی توان خویش را به کار بسته‌اند تا ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند به ویژه در حوزه تعمیرات مانیتور سامسونگ باشند. شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور در نمایندگی سامسونگ در ایران تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های سامسونگ را دریافت دارید.

5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *