شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ ، یکی از مشکلات نسبتا رایجی ست که برخی کاربران از بروز آن ابراز ناراحتی دارند. این خرابی در نتیجه ی وارد شدن اختلالات متعددی به دستگاه تلویزیون ، رخ میدهد که عیب یابی و تعمیر آن نیازمند تخصص و مهارت بسیار است. این مشکل ممکن است در انواع تلویزیون های ال ای دی ، ال سی دی و پلاسما، رخ دهد و به نوع مشخصی از تلویزیون های سامسونگ، اختصاص ندارد. کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ ، به این معنی است که دستگاه با مصرف همان میزان از انرژی، نور کمتری نسبت به قبل تولید میکند.

یکی از راه های مقابله با چنین مشکلی کم کردن نور صفحه از طریق تنظیمات دستگاه است. در چنین صورتی میتوان با کم نور شدن صفحه پس از مدتی، میزان کنتراست را افزایش داد و تصاویر روشن تری را مشاهد کرد. یکی از اقداماتی که به کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ ، منجر میشود، روشن نگه داشتن دستگاه به مدت طولانی است. با ما همراه باشید تا این مشکل را به صورت دقیق تر در واحد  تعمیرات تلویزیون  مورد بررسی قرار دهیم.

دلایل کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

همانطور که در مقدمه اشاره شد، روشن نگه داشتن تلویزیون در طولانی مدت، در اغلب موارد، به کم نور شدن صفحه تلویزیون منجر خواهد شد. عیب یابی مشکل کم نور شدن صفحه ی تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، به صورت تخصصی انجام میگیرد. توصیه میشود در صورت کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ ، ابتدا به قسمت تنظیمات دستگاه رفته و دوباره آن را تنظیم نمایید. گاهی ممکن است دلیل کم نور شدن صفحه، تنها بهم ریختگی تنظیمات آن باشد. بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون هم میتواند عامل بعدی کم نور شدن صفحه ی دستگاه باشد.

فسفر به کار رفته در تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسمای سامسونگ مانند سایر برندها، پس از مدت زمانی دچار کاهش کیفیت خواهد شد که به تبع، موجب کاهش نور صفحه نمایش تلویزیون می شود. فراموش نکنید، کم نور شدن صفحه تلویزیون سامسونگ ، بعد از استفاده ی طولانی مدت، یک امر طبیعی است. اما جای نگرانی وجود ندارد، چرا که کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، قادرند این مشکل را در حداقل زمان و با به کارگیری از تجهیزات و ابزار مدرن، مورد بازیابی و تعمیر قرار دهند.

رفع مشکل کم نور شدن تصویر  تلویزیون سامسونگ

رفع مشکل کم نور شدن تصویر تلویزیون سامسونگ ، را می توان یکی از مهم ترین سرویس های پشتیبانی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دانست. این اقدام، از آنجا که نیازمند تخصص و تجربه ی بالایی است،به دست کارشناسان و متخصصان زبده ی این امر به انجام میرسد. کارشناسان ارشد در این مرکز، ضمن بررسی موشکافانه و عیب یابی دقیق هر یک از قسمت های مرتبط دستگاه، ریشه ی  مشکل را پیدا کرده و با استفاده از ابزار پیشرفته ای که در اختیار دارند و بهره مندی از تجربه ی چندین ساله ی خود در این حوزه، اقدام به برطرف سازی آن می نمایند

نمایندگی سامسونگ

محصولات کمپانی سامسونگ ، تنها به تلویزیون های جذاب آن خلاصه نمیشود. این تجهیزات تنوع بسیاری دارند و همانطور که میدانید، در حوزه های مختلفی ، تولید و روانه ی بازار میگردند. نمایندگی سامسونگ  هم با نظر به این دامنه ی وسیع از تولیدات، خدمات بسیار گسترده ای در واحدهای و شعب مختلف خود در سطح کشور، ارائه میدهد. از مهم ترین خدمات این نمایندگی میتوان به حوزه ی تعمیر و پشتیبانی جامع از این محصولات اشاره داشت.

چنانچه شما عزیزان نیز از کاربران هر یک از تولیدات کمپانی سامسونگ، اعم از گوشی های موبایل، تبلت ها، لوازم خانگی و ماشین های اداری هستید، این امکان برای شما فراهم شده، تا از تمامی سرویس های عیب یابی، تعمیر، در سریع ترین زمان ممکن، بهره مند گردید. تمامی سرویس ها و خدمات پشتیبانی ارائه شده از سوی این مجموعه، با گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی معتبر نیز همراه است.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *