شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آیتونز چیست ، آموزش نصب آیتونز

آیتونز چیست؟ اگر از کاربران دستگاه‌های اپل و یا علاقمندان به دنیای فناوری باشید، حتما تا به حال نام آیتونز را شنیده و شاید حتی تجربه کار با آن را داشته‌اید. آیتونز در واقع نرم افزاری رایگان است که برای برای پخش فایل های صوتی و تصویری و سازماندهی و دسته بندی آنها بر روی کامپیوتر ویندوز یا مک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار مخصوص دستگاه‌های اپل و برای کار با تولیدات این برند طراحی شده است.

شما هم مانند تمامی کاربران اپل، میتوانید آیتونز را به راحتی از سایت اپل دانلود کنید. یکی از مهم ترین امتیازاتی که iTunes در اختیار کاربران خود قرار میدهد، فراهم آوردن پلی ارتباطی میان محصولات مختلف اپل، از جمله آیفون، آیپاد و آیپد است؛ به طوری که بدون این نرم افزار، تقریبا دسترسی و به روز رسانی فایلها بر روی این گجت ها، وجود نخواهد داشت. البته امتیازات آیتونز تنها به مورد ذکر شده، خلاصه نمی‌شود. کاربران میتوانند با اتصال به اینترنت، از آیتونز استور یا همان اپل استور محصولات متنوع صوتی و تصویری مانند جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌ها، موزیک‌ها، کتاب‌ها، نرم افزار‌ها و کتاب‌های صوتی را دانلود کنند.

آیتونز چیست

آموزش نصب iTunes

کاربرانی که تمایل به نصب و استفاده از آیتونز را دارند، لازم است در ابتدا آخرین نسخه‌‌ی نرم افزار آیتوiTunes را روی سیستم نصب کنند. (نکته: این برنامه به طور پیش فرض روی رایانه‌های مک نصب است اما کاربران سیستم‌های ویندوزی باید خودشان برنامه یاد شده را دریافت و آن را نصب نمایند). پس از دانلود آیتونز از سایت اپل، اگر مایلید خبرنامه یا پیشنهادات iTunes برای‌تان ارسال شود، عبارات تیک خورده را به همان صورت رها کنید، در غیر این صورت آنها را از حالت تیک دار خارج کرده و روی Download Now کلیک نمایید. پس از آن به مسیر دانلود رفته و فایل نصب آیتونز را انتخاب کنید. مراحل نصب را مانند سایر برنامه‌ها طی کنید و اجازه دهید برنامه به طور کامل بر روی سیستم نصب شود.

آموزش کار کردن با آیتونز

همانطور که گفته شد، کار کردن با فایل های صوتی و تصویری یکی از امکانات آیتونز است. اولین کاری که معمولاً کاربران آیتونز انجام می دهند، تقسیم بندی فایل های موجود به تناسب نوع هدف دنبال شده است. کاربران iTunes با توجه به کتابخانه، دسته‌بندی‌هایی را بر اساس music, movies, TV shows مشخص می‌کنند. کاربران میتوانند برای استفاده از iTunes ، در زیر دکمه های کنترلی یا  playback، به بخش های مختلفی که وجود دارد، مراجعه نمایند. این بخش شامل فیلم، موسیقی، فیلم های tv و سایر آپشن ها میشود. با استفاده از این دکمه ها می توان کلکسیون ها را به تناسب آن چه که انتخاب می‌شود، تغییر داد.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل، اولویت خود را به تعمیر دستگاه‌های اپل اختصاص داده است. این مجموعه، ارائه دهنده‌ی انواع سرویس های مرتبط با تعمیر محصولات اپل است. این خدمات تمامی تولیدات کمپانی اپل را در بر میگیرد. از گوشی های آیفون گرفته تا آیپد و آیپاد و تجهیزات کامپیوتری. نمایندگی اپل با به کارگیری امکانات ویژه‌ای که در اختیار دارد، قادر است هر گونه مشکل را در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری، شناسایی کند و بعد از آن، مراحل تعمیر محصولات اپل از جمله تعمیر آیفون، ترمیم، بازیابی را بر روی آن‌ها به اجرا در آورد. کلیه‌ی خدمات نمایندگی تعمیرات اپل، از گارانتی و ضمانت برخوردار است. کاربران دستگاه‌های اپل می‌توانند تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز خود را همراه با گارانتی معتبر از نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون دریافت نمایند.

4.5/5(2 امتیاز)