شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر همزن

تعمیر همزن برقی و دستی  در لیست خدمات پیشه کمک قرار دارد. این مرکز با بهره گیری از کادری مجرب و تجهیزاتی پیشرفته، سرویس و عیب یابی و همچنین تعمیرات انواع همزن های برقی دستی را با کیفیت بالا انجام می دهد. شما می توانید با تکیه بر تخصص و تجربه تکنسین های این مجموعه، هر گونه خرابی و ایراد در عملکرد این دستگاه را برطرف نموده و شاهد برگشت روال کار دستگاه به روال سابق باشید.

برای مراجعه به این نمایندگی تعمیرات همزن برقی دستی می توانید به صورت تلفنی تماس گرفته و یا به سامانه آنلاین این مرکز مراجعه کنید. کارشناسان پیشه کمک به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره و ثبت سفارش مشتریان هستند.

تعمیر همزن برقی

نحوه عیب یابی و تعمیر همزن

عیب یابی و تعمیر همزن برقی و دستی  با توجه به مدل این دستگاه ها، متفاوت خواهد بود. به دلیل تفاوت های ساختاری که میان انواع همزن های برقی وجود دارد، هر کدام از آنها ممکن است با ایرادات مختلفی روبرو شوند. از این رو برای تعمیرات آنها باید از روش های متفاوتی استفاده شود.

همزن های برقی دستی معمولاً فاقد کاسه بوده و طراحی آنها به صورتی است که می توان سرعت کار آنها را در بازه های مختلفی قرار داد. ممکن است کاربران به هنگام کار به این نوع همزن های برقی با مشکلاتی اعم از عدم امکان تنظیم سرعت، روشن نشدن دستگاه و … مواجه شوند.

تکنسین های پیشه کمک با توجه به اصول آموزش تعمیر همزن برقی دستی، عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را انجام می دهند. این افراد با ساختمان این دستگاه ها و قطعات به کار رفته در آنها آشنایی کامل دارند و در مدت زمان کوتاهی می توانند محل دقیق خرابی را پیدا کنند. پس از انجام اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه ها می توانید تا سالیان سال، با خیال راحت از این محصول استفاده کنید.

تعمیر همزن برقی در تهران

پیشه کمک به منظور تسهیل روند خدمات رسانی خود به مشتریان در اقصی نقاط تهران، شعب خود را در مناطق مختلف این شهر دایر نموده است. به این ترتیب امکان دسترسی آسان مشتریان به شعب این نمایندگی در تهران وجود دارد.

با مراجعه به شعب مختلف پیشه کمک، نمایندگی تعمیر همزن (برقی – دستی) در تهران می توانید از خدمات سرویس و عیب یابی و تعمیرات بهرمند شده و از کیفیت خدمات دریافتی، رضایت داشته باشید.

تعمیر همزن برقی در کرج

شعب پیشه کمک در کرج نیز فعالیت دارند. شهروندان کرجی می توانند با مراجعه به این مرکز تعمیراتی، خیال خود را از بابت کیفیت تعمیرات و هزینه های مناسب تعمیرات در این مرکز آسوده کنند. در ضمن به سبب وجود شعب نمایندگی تعمیر همزن در کرج، در هزینه های رفت و آمد مشتریان صرفه جویی شده و این کاربران می توانند در مدت زمان کمی، دستگاه را به صورت تعمیر شده تحویل بگیرند.

تعمیرات همزن برقی در محل

با استفاده از خدمات پیشه کمک، تعمیرات انواع همزن برقی در محل نیز امکان پذیر شده است. به این صورت که با ثبت سفارش در این نمایندگی، تکنسین ها با هماهنگی قبلی در محل حاضر شده و کار عیب یابی و تعمیرات را انجام می دهند. این تعمیرکاران مجهز به تمامی تجهیزات و ابزارآلات هستند. از این رو وقفه ای در کار ایجاد نمی شود.

در این حالت نیازی به صرف هزینه برای انتقال دستگاه به محل نمایندگی نخواهد بود. در ضمن امکان نظارت بر نحوه تعمیرات نیز فراهم می شود.

برای تعمیر چرخ گوشت تماس بگیرید.

مشکلات رایج همزن برقی دستی

همانگونه که در بخش های قبل به این موضوع اشاره شد، کاربران همزن های برقی دستی ممکن است با مشکلات مختلفی در کارکرد این محصول روبرو شوند. از جمله ایرادات متداولی که کاربران این محصولات را مجبور به مراجعه به پیشه کمک، نمایندگی تعمیر همزن (برقی – دستی) در تهران می کند عبارتند از:

  • همزن برقی کار نمی کند
  • همزن برقی روشن نمی شود
  • همزن برقی جرقه می زند
  • پره های همزن برقی نمی چرخند
  • سرعت کار همزن برقی، کم است
  • همزن برقی بوی سوختگی می دهد
  • همزن برقی صدای ناهنجاری دارد

به منظور آشنایی مخاطبان با برخی از مشکلات رایج این دستگاه و نحوه عیب یابی و تعمیر این مشکلات، در ادامه به بررسی کامل برخی از این ایرادات پرداخته شده است.

صدای ناهنجار همزن برقی

یکی از مشکلاتی که کاربران همزن های برقی دستی با آن روبرو می شوند، صدای زیاد به هم خوردن پره های دستگاه است. در این حالت باید برای عیب یابی دستگاه، چرخ دنده همزن را بررسی کنید. در صورتی که چرخ دنده از جای خود خارج شده باشد چنین اتفاقی می افتد. البته خم شدن محور همزن و یا برخورد پره ها به جسمی سخت نیز باعث می شود تا این خرابی رخ دهد.

پیشه کمک با تکنسین های مجربی که دارد تعمیر همزن (برقی – دستی) را با دقت بالا و کیفیت درجه یک انجام خواهد داد. تکنسین های این مرکز ابتدا تلاش می کنند تا با تعمیر قطعات، مشکل را رفع کنند؛ اما در صورتی که امکان تعمیر قطعه معیوب وجود نداشت، قطعه اصل و اورجینال را جایگزین قطعه معیوب خواهند کرد. به این ترتیب کیفیت کار دستگاه همانند روز اول خواهد شد.

بوی سوختگی همزن برقی

اگر به هنگام کار با همزن برقی متوجه انتشار بوی سوختگی از دستگاه شدید، باید دستگاه را سریعاً خاموش نمایید. استفاده به صورت ممتد از این محصول باعث می شود تا دستگاه داغ شده و در نتیجه، بوی سوختگی ایجاد شود. به دلیل تأثیرات حرارت بالا بر موتور همزن و دیگر قطعات آن نباید از این دستگاه به صورت مداوم استفاده کنید.

در صورتی که همزمان با نشر بوی سوختگی، دستگاه از کار بیافتد قطعاً ایرادی در سیم کشی داخلی و موتور دستگاه به وجود آمده است. به دلیل تخصصی بودن نحوه تعمیرات این نوع خرابی، با پیشه کمک تماس بگیرید. تکنسین های این نمایندگی در اسرع وقت نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کرده و همزن برقی معیوب را به صورت ضمانتی تعمیر خواهند کرد.

مشکل روشن نشدن همزن برقی

روشن نشدن همزن برقی از دیگر ایرادات رایج این محصول است. در این حالت باید از وجود برق در پریز، سلامت کابل و دوشاخه دستگاه و پریز مطمئن شوید. در اقدام بعدی باید کلید پاور دستگاه مورد بررسی فنی قرار گیرد. سوختن موتور یا نیم سوز شدن آن و ایراد در سیم کشی داخلی از دیگر مواردی هستند که باید چک شوند. با سپردن این کار به دست تکنسین های پیشه کمک، نمایندگی تعمیر همزن (برقی – دستی) در تهران و کرج می توانید در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب، این محصول را تعمیر کرده و تحویل بگیرید.

جرقه زدن همزن برقی

ایراد در موتور همزن برقی و یا مدار الکتریکی آن می تواند منجر به ایجاد جرقه در این محصول شود. به دلیل این که بررسی موتور و مدار این دستگاه نیاز به تخصص و دانش دارد بهتر است تعمیر این خرابی را به دست تعمیرکاران حاضر در واحد فنی پیشه کمک بسپارید. آنها پس از عیب یابی دستگاه، محل خرابی را شناسایی کرده و اقدامات لازم برای تعمیر را انجام خواهند داد.

هزینه تعمیرات همزن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به هنگام خرابی یکی از لوازم برقی خانه، نگران بالا بودن هزینه تعمیرات باشید؛ اما با خدماتی که در پیشه کمک ارائه می شود دیگر نباید در مورد هزینه تعمیرات، دغدغه داشت، زیرا این مرکز، هزینه تعمیر همزن (برقی – دستی) را بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه اعلام می شوند مشخص می نماید. از این رو هیچ گونه هزینه مازادی از مشتریان دریافت نمی شود.

گارانتی تعمیر همزن

از دیگر ویژگی های پیشه کمک در مورد تعمیر همزن برقی دستی ، ضمانت خدمات ارائه شده است. با توجه به کیفیت کار و اعتماد این نمایندگی نسبت به عملکرد تکنسین های خود، خدمات ارائه شده در این مجموعه تا یک ماه ضمانت می شود. در صورتی که در این مدت در بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویض شده، مشکلی به وجود آمد، مشتریان می توانند دوباره به این نمایندگی مراجعه کرده و از خدمات رایگان پیشه کمک در راستای رفع مشکل همزن برقی، استفاده نمایند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *