شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر آل این وان اپل

تعمیر آل این وان اپل در دپارتمان تخصصی اپل به کمک اپل تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود. از آنجا که آی مک های اپل نسل جدیدی از کامپیوتر های آن این وان هستند، از ساختار بسیار پیچیده و منحصر به فردی استفاده می کنند.

به همین جهت باید برای تعمیر آل این وان اپل از یک مسیر کاملا اختصاصی وارد عمل شد تا عیب یابی و سرویس و تعمیر این دستگاه با بهترین کیفیت ممکن و بالاترین امنیت اجرایی انجام شود.

برای تعمیر آل این وان اپل باید دو مسیر نرم افزاری و سخت افزاری را بررسی و چک کنیم. هر یک از این مسیر ها ویژگی های منحصر خود را دارند که تنها سخت افزارکاران و نرم افزارکاران حوزه اپل می توانند از عهده آن بر آیند.ش

تعمیرات-آی-مک-اپل

نمایندگی تعمیر آل این وان اپل

آل این وان در واقع کامپیوتر های بدون کیسی هستند که فضای کمتری را اشغال میکنند. یکی از مطرح ترین مدل های آل این وان که همواره در بازار مورد توجه کاربران خود قرارگرفته، محصولات اپل به شمار میرود. این محصولات به جهت کیفیت بسیار بالای خود، رضایت بسیاری از خریداران را در سراسر جهان کسب کرده اند.

از این رو نمایندگی فعال اپل ، واحدی تخصصی را جهت ارائه ی خدمات پشتیبانی به مشتریان ایرانی، احداث نموده. از آن جا که آل این وان ها تجهیزات فوق پیشرفته ای هستند، تعمیر و رسیدگی به مشکلات آن ها نیازمند تخصص و تبحر بسیار بالایی ست. این تجهیزات ممکن است با اختلالات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری مواجه شوند. واحد تعمیر آل این وان اپل با همکاری زبده ترین مهندسان نرم افزار و سخت افزار قادر است با دقت بسیار بالا، تمامی مشکلات این محصولات را تشخیص داده و تعمیر آن ها را در دستور کار قرار دهد. این مجموعه با برخورداری از آرشیو کامل قطعات داخلی و جانبی اپل، کیفیت بالایی از خدمات تعمیر، تعویض، ترمیم را به انجام میرساند. در ادامه به برخی از مشکلات متداول که آل این وان اپل ممکن است با آن ها روبرو شود، خواهیم پرداخت.

تعمیر صفحه نمایش آل این وان اپل

ال سی دی آل این وان اپل به طور حتم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این ویژگی یکی از عمده ترین دلایل خرید این محصولات از جانب مشتریان است. علی رغم این کیفیت مثال زدنی، گاهی به دلایل مختلفی که اغلب از نوع فیزیکی به شمار میروند، دچار خرابی میشوند. این دلایل میتواند وارد شدن ضربات محکم و خارج از حد تحمل این دستگاه ها باشد.

این ضربات میتواند باعث وارد شدن آسیب به پیکسل ها و سایر اجزای تشکیل دهنده ی صفحات نمایش شود. از این رو برای مرتفع ساختن مشکل برخورداری از قطعات اورجینال امری ضروری تلقی میشود. واحد تعمیر آل این وان اپل ، تعویض کلی ال سی دی را به عنوان آخرین راهکار مورد بررسی قرار میدهد.

حل مشکل روشن نشدن آل این وان اپل

روشن نشدن آل این وان یکی از مشکلات نگران کننده است که ممکن است نگرانی بسیاری از کاربران را به دنبال داشته باشد. بسیاری از کاربران احتمال سوختگی دستگاه گران قیمت خود را در نظر میگیرند. هر چند به عقیده ی کارشناسان تعمیر آل این وان اپل ، این مشکل میتواند دلایل مختلف و حتی پیش پا افتاده ای داشته باشد.

از قطع شدن کابل و اتصالات دستگاه، خرابی برد های تغذیه و حتی خرابی کارت گرافیک و هارد دیسک آل این وان اپل. حل این مشکل نیازمند دقت و مهارت بسیار بالایی ست. نمایندگی تعمیر آل این وان اپل ، با در نظر گیری تمامی اختلالات، نوین ترین شیوه ها را در راستای حل مشکل پیش آمده اجرا میکند.

بازیابی اطلاعات آل این وان اپل

یکی از متداول ترین دلایل مراجعه ی کاربران به نمایندگی تعمیر آل این وان اپل ، بازیابی اطلاعاتی ست که به دلایل معلوم و نامعلوم از بین رفته اند. گاهی ارزش این اطلاعات به قدری برای کاربران بالاست که تصور از بین رفتن آن ها نگرانی های بسیار بالایی را رقم میزند. خرابی هارد میتواند یکی از عوامل تاثیر گذار در از بین رفتن اطلاعات آل این وان اپل باشد.

به عنوان مثال به وجود آمدن بدسکتور روی هارد، ضعیف بودن یک یا چند پلتر، ریکاوری اطلاعات آل این وان را با مشکل روبرو میکند. متخصصان سخت افزار و نرم افزار نمایندگی تعمیر آل این وان اپل ، با برخورداری از دانش بالای خود، قادرند هرگونه مشکل را در زمینه ی خرابی هارد و یا ریکاوری دیتاهای ثبت شده بر روی آن مرتفع سازند.

مرتفع سازی مشکل عدم اتصال به شبکه

مشکلات متعددی وجود دارند که باعث می‌شوند دسترسی آل این وان اپل به اینترنت با مشکل روبرو شود. صرفنظر از مشکلات مربوط به شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی و زیرساخت، برخی از مشکلات ممکن است از جانب سیستم و تجهیزات سخت‌افزاری آل این وان باشند. کاربران بسیاری به دلیل مشکل در برقراری اتصال به اینترنت به نمایندگی تعمیر آل این وان اپل مراجعه میکنند.

این مشکل میتواند اختلالات جدی را در روند کار کاربران ایجاد کند. مشکل عدم اتصال به شبکه ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. متخصصان تعمیر آل این وان اپل، برای حل چنین مشکلی، اختلالات ساده ی نرم افزاری تا مشکلات جدی کارت شبکه را مورد بررسی قرار میدهند. عیب یابی مشکلات مربوط به شبکه در آل این وان اپل ، نیازمند مهارت بسیار بالایی ست. چرا که هر گونه اقدام ناشیانه در این فرایند میتواند دستگاه را متعاقبا با مشکل روبرو کند.

نحوه ی تعمیر آل این وان اپل

برای آنکه تعمیرکار بتواند برای تعمیر آل این وان اپل به درستی اقدام کند و تعمیر و ترمیمی با کیفیت و قطعی را به کاربر ارائه دهد، لازم است با همه قطعات و اجزای این دستگاه آشنایی داشته باشد؛ هارد، مادربرد، ال سی دی، اسپیکر، تاچ، کارت گرافیک، قاب و بدنه، بردهای داخلی و … از جمله این اجزا و قطعات است.

هر یک از این قطعات در بخش اختصاصی خود مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند. توجه کنید که آی مک ها از ساختار بسیار منحصر به فردی برخوردار هستند، بنابراین برای تعمیر آل این وان اپل هرگز نباید به مراکز غیر مجاز و غیر رسمی مراجعه کرد.

زیرا در این صورت عواقب وخیمی به همراه خواهد داشت که گریبان گیر کاربر می شود و هزینه های سنگین تری را به او تحمیل می کند و در پاره ای از موارد نیز باعث از کارافتادگی کامل دستگاه خواهد شد.

تعمیرات آی مک

خدمات واحد تعمیر آل این وان اپل

خدمات نرم افزاری تخصصی

 • نصب و تعویض سیستم عامل آل این وان اپل
 • نصب درایور در واحد تعمیر آل این وان اپل
 • بازیابی اطلاعات هارد دیسک و رفع بدسکتور آل این وان اپل

خدمات و سرویس های عمومی

 • تمیز کردن گرد و غبار از منافذ ورودی هوا آل این وان اپل
 • تست کامل قطعات الکتریکی آل این وان اپل

خدمات سخت افزاری

 • عیب یابی چیپ های داخلی آل این وان اپل و تعویض آنها در صورت لزوم
 • تعویض و تعمیر انواع سی پی یو و رم و دیگر قطعات داخلی آل این وان اپل
 • تعمیر، تعویض و تست سلامت فیزیکی هارد دیسکدر واحد تعمیر آل این وان اپل
 • تعمیرات تخصصی ال سی دی و ال ای دی آل این وان
 • تعمیرات کارت گرافیک آل این وان اپل
 • تعمیر پورت های مختلف تصویر آل این وان اپل
 • تعمیرات تخصصی مادربورد در واحد تعمیر آل این وان اپل
 • تعمیر و تعویض درایو نوری آل این وان اپل

کیفیت واحد تعمیر آل این وان اپل

واحد تعمیر آل این وان اپل با کادری توانا و مجرب با تجهیزات فوق پیشرفته دستگاه معیوب شما را به طور کاملا تخصصی بررسی و ارزیابی می کند و برای اجرای خدمات حوزه تعمیر و سرویس های ویژه دیگر، پس از اعلام هزینه و گرفتن تاییدیه از کاربر، مراحل را آغاز می کند و در اسرع وقت مسیر تعمیر را طی می کند و دستگاه سالم را به کاربر تحویل می دهد.

کانفینگ ویژه آل این وان اپل سبب شده است که تعمیر این دستگاه بیش از باقی مدل ها پیچیدگی داشته باشد؛ تعمیرکاران ما در واحد تعمیر آل این وان اپل علم فنی مربوطه برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را دارند و به راحتی و با بهترین کیفیت این خدمات را رائه می دهند.

تعمیرات اپل

واحد های تعمیرات اپل در دپارتمان تخصصی اپل از بخش های بسیار مهم و تخصصی است. از آنجا که کمپانی اپل از ساختار منحصر به فردی در محصولات و تولیدات خود استفاده می کند، به همین دلیل است که برای اجرای تعمیرات آن باید از تخصص و مهارت بسیار خاص استفاده کرد.

هر یک از واحد های تعمیراتی اپل در حوزه مخصوص خود فعالیت دارند. این واحد ها به ابزار و تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته مجهز است. به کمک این تجهیزات به راحتی می توان مسیر عیب یابی و تعمیر و ترمیم را سپری کرد.

اگر شما کاربر هر یک از محصولات اپل هستید از آی مک و مک بوک گرفته تا آیفون و آیپاد و آیپد و غیره می توانید برای اجرای تعمیرات و دریافت سرویس های منحصر به فرد به هر یک از این واحدهای اختصاصی مراجعه کنید.

نمایندگی اپل

در نمایندگی اپل می توانید حس خوب خرید و خدمات پس از فروش دلنشین را تجربه کنید. نمایندگی اپل درگاه امن و مورد اطمینانی است که به راحتی می تواند صفر تا صد نیاز های کاربران را رفع و رجوع کند.

در این نمایندگی همه فعالیت ها بر اساس قانون و مقررات است به همین دلیل است که به راحتی می تواند خدمات پس از فروش اصل و شرکتی را به همه کاربران این برند خاص ارائه دهد.

در نمایندگی اپل می توانید با بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات جامعی به دست آورید و با مقایسه آن با سایر برند ها از نقاط ضعف و قوت آن اطلاع یابید و تصمیم درست را با توجه به شرایط اختصاصی خود بگیرید.

در این نمایندگی امکانات و تسهیلاتی بسیاری وجود دارد که می توانید با بهره مندی از آنها تجربه یک خرید دلنشین را به سایر تجربیات خود اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
امتیاز شما به این نوشته