شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

پرش آنتن موبایل اپل

پرش آنتن موبایل اپل یکی از مشکلاتی است که برخی از کاربران اپل همواره با آن روبه رو می شوند. این مشکل می تواند معلول علت های متعددی باشد؛ ضربه خوردن آیفون، خرابی سیم کارت، خرابی کیت سیم کارت، مشکلات دکل آنتن و … از جمله این علت هاست که کاربر را مجبور می سازد هر چه سریع تر به یک مرکز تعمیرات آیفون مراجعه کند. این مشکل عملا امکان برقرار ارتباط را از کاربر سلب می کند و کاربر مکررا با پیغام No Service روبه رو می شود؛ چاره چیست؟ همراه ما باشید.

پرش آنتن موبایل اپل

بررسی دلایل پرش آنتن موبایل اپل

ضربه خوردن آیفون

پرش آنتن موبایل اپل می تواند معلول ضربه خوردن و ورود فشار قوی و شدید به آیفون باشد. در نتیجه آسیب های سخت افزاری به دستگاه وارد می شود که خود را با مشکل No Service نشان می دهد.

خرابی سیم کارت

سیم کارت هم در پرش آنتن موبایل اپل می تواند دخیل باشد. اگر سیم کارت به درستی عمل نکند، رویارویی با پیغام No Service اصلا دور از انتظار نیست.

قرار گرفتن در کنار اشیایی که باعث پرش آنتن دهی می شوند

در برخی از نقاط به دلایلی که شرح آن هدف این مقاله نیست، دستگاه های ضعیف کننده امواج گوشی نصب می شوند. به همین دلیل است که با ورود به این مناطق با مشکل پرش آنتن موبایل اپل روبه رو می شوید که امری کاملا طبیعی است.

مشکلات دکل آنتن

ممکن است مشکل پرش آنتن موبایل اپل اصلا مربوط به دستگاه شما نباشد؛ اگر منزل شما اصطلاحا در نقاط کور آنتن دهی باشد، بدون شک با این مشکل روبه رو خواهید شد. در این شرایط می توانید از دستگاه های افزایش سینگال استفاده کنید.

تعمیر پرش آنتن موبایل اپل

بدیهی است وقتی که دستگاه شما ضربه خورده و پس از آن شما با پیغام No Service روبه رو شده اید، پای مشکلات سخت افزاری در میان باشد؛ در این حالت برای تعمیر پرش آنتن موبایل اپل بدون شک باید از یک مرکز تعمیرات متخصص و معتبر کمک بخواهید. در صورتی که مشکل از دستگاه شما نیست و منطقه و مکانی که در آن حضور دارید، آنتن دهی ضعیفی دارد، تقریبا برای خارج کردن از حالت No Service راهکار خاصی وجود ندارد. گاهی نیز می توانید گوشی را به آیتونز کامپیوتر وصل کنید و آن را خاموش و روشن کنید. گاهی نیز آیفون در حالت Searching باقی می ماند که در این صورت قضیه  پیچیده تر است و نیازمند بررسی های بیشتری خواهد بود.

تعمیرات آیفون در تهران

اگر می خواهید آیفون خود را با بالاترین امنیت ممکن تعمیر کنید، بی شک باید به مرکز تخصصی تعمیرات آیفون در تهران مراجعه کنید. در این مرکز تخصصی برای تعمیر آیفون از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته استفاده می شود. اپل تعمیرکاران برای اجرای بهترین و با کیفیت ترین خدمات در زمینه تعمیر تخصصی آیفون ، از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. همه ما به خوبی به این امر واقف هستیم که ساختار محصولات اپل منحصر و ویژه است، به همان اندازه که این انحصار شدت دارد، به همان اندازه نیز باید برای اجرای تعمیرات حساسیت به خرج دهیم و هرگز به هر مرکز مدعی اعتماد نکنیم. در غیر این صورت باید منتظر عواقب جبران ناپذیر آن باشیم. در مرکز تعمیرات آیفون در تهران تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رفع می شود. همه خدمات همراه با ضمانت نامه های کتبی و رسمی است.

تعمیرات اپل

مرکز تعمیرات اپل در تهران را هرگز فراموش نکنید. در این مرکز می توانید صفر تا صد خدمات را در حوزه تمامی محصولات اپل دریافت کنید. دپارتمان تخصصی تعمیرات اپل در تهران نه تنها برای کاربران پایتخت یک مرجع امن و ایمن است، بلکه تمام کاربران شهرستانی در جای جای ایران عزیز می توانند از خدمات مطمئن و منحصر به فرد این مرکز فوق تخصصی بهره مند شوند. در کنار ارائه خدمات تعمیراتی معتبر و منحصر، آرشیوی از قطعات جانبی اصل و اورجینال در اختیار است تا اگر به هر دلیل نیاز به تعویض قطعه ای باشد، از مسیری مطمئن و مورد اطمینان این تعویض انجام شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را جویا شوید.

4.5/5(2 امتیاز)