شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ

گوشی های هوشمند در کنار  خدماتی بی شماری که ارائه می کنند، نیمه تاریکی را هم  دارند که مربوط به اختلالات در آن ها میشود. احتمال بروز  مشکل و نقص فنی در گوشی ها وجود دارد که ممکن است گوشی را نا کارآمد کنند. بریک شدن گوشی یکی از اختلالاتی است که گوشی هوشمند را تبدیل به تکه آجری بدون عملکرد میکند. در این مقاله به تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ خواهیم پرداخت.

معمولا بوت نشدن صحیح گوشی منجر به بروز این مشکل در گوشی میشود. بریک شدن گوشی در دو نوع نرم افزاری و سخت افزاری رخ میدهد که هر یک علائم خاصی داشته و برای برطرف شدن راهکار خاصی را میطلبند. خرابی فایل‌های سیستمی، نصب یک برنامه مشکوک و یا ناشناس از دیگر عوامل بریک شدن گوشی هستند که ادامه مقاله همه عوامل را به همراه راهکار های موجود تعمیر گوشی سامسونگ مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ

نحوه تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ

برای آگاهی از نحوه تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ در ابتدا لازم است نوع بریک شدن گوشی را تشخیص دهید. بریک شدن در دو نوع سافت بریک و هارد بریک رخ میدهد. هر یک از این موارد برای برطرف شدن راهکارهای مختلفی را میطلبند. در ادامه تعریفی کلی از هارد بریک و سافت بریک و علائم این دو نوع اختلال خواهیم داشت.

سافت بریک

سافت بریک نوعی اختلال نرم افزاری است که منجر به از کارافتادگی گوشی میشود. در سافت بریک گوشی روشن میشود اما Bootloop ندارد. Bootloop یک لوگوی بوت را هنگام بوت شدن نمایش می دهد و یا برای ریکاوری بعد از فلش کردن رام به طور مداوم ریبوت می شود و یا یک صفحه خالی را نمایش می دهد تا مجددا یک بوت تحمیل شده انجام شود.

در تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ میتوانید از حالت recovery mode دستگاه استفاده کنید. اگر چه از نظر تکنیکی گمان نمی رود که درست شدن ابزار بریک شده با استفاده از گزینه های ریکاوری امکان پذیر باشد، بسیاری از دستگاه ها شامل گزینه failsafe هستند که ممکن است نجات بخش باشد.

هارد بریک

هارد بریک یا بریک سخت افزاری از دیگر اختلالات رخ داده در گوشی است که میتواند آسیب های جدی به عملکرد گوشی وارد کند. در هاردبریک، گوشی به هیچ وجه روشن نمیشود و با وجود نگه داشتن کلید پاور، هیچ اتفاقی نمی افتد.

امکان اتفاق hard-brick کم است ، اما در صورت روشن نشدن گوشی سامسونگ ، لازم است گوشی را به نمایندگی تعمیرات سامسونگ برده تا اقدامات لازم برای رفع این مشکل به صورت تخصصی روی گوشی اعمال شود. تعمیر گوشی بریک شده سامسونگ یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط این مرکز است.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

در نمایندگی تعمیرات سامسونگ مهم نیست چه اختلالی در چه سطحی و چه دستگاهی رخ داده است. متخصصین و مهندسین این مرکز همواره قوی تر از اختلال رخ داده ظاهر میشوند و با ارائه راهکارهای ویژه و منحصر به مشکل پیش آمده، نقص فنی را از میان برداشته و دستگاه را به عملکرد اولیه خود بازمیگردانند.

این استراتژی با ریشه یابی اختلال آغاز میشود و با ارائه راهکار و تعمیر ادامه میابد و با تست دستگاه و اطمینان از سلامت آن پایان میپذیرد. نمایندگی رسمی سامسونگ با همین استراتژی که بر مبنای صداقت و اعتماد صورت میگیرد، توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان کاربران محصولات سامسونگ کسب نماید و همواره در تلاش است تا این جایگاه را با ارائه خدمات بیشتر و بهتر، ارتقا بخشد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *