شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا گوشی سامسونگ روشن نمیشود ؟

یکی از سوالات متداولی که کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، از سوی کاربران گوشی های موبایل سامسونگ، با آن مواجه میشوند، مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ است. چنین اختلالی ممکن است، برای بسیاری از ما تا به حال رخ داده باشد. روشن نشدن گوشی و یا خاموش شدن آن ، به طور ناگهانی ارتباط چندانی به سیستم عامل و یا نوع برند ندارد بلکه بیش از هر چیز می تواند به دلیل مشکلات سخت افزاری و یا تداخلات نرم افزاری، به وجود آید.

از این رو مقاله ی پیش رو را به ارائه ی نکات مهم و مفید در خصوص روشن نشدن گوشی سامسونگ ، اختصاص دادیم. کاربران گرامی میتوانند با مطالعه ی این بخش، از علت های اصلی این اختلال، راه های جلوگیری و مقابله با آن باخبر شوند. همچنین لازم است اشاره داشته باشیم، که کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ، هر لحظه، آماده ی ارائه ی راهنمایی های بیشتر، عیب یابی و تعمیر سخت افزاری گوشی و همچنین نرم افزاری گوشی های موبایل ساموسنگ در انواع مدل و نسخه هستند.

روشن نشدن گوشی سامسونگ

دلایل اصلی روشن نشدن موبایل سامسونگ

1- نداشتن شارژ کافی، مهم ترین علت روشن نشدن موبایل سامسونگ : همه ی ما می دانیم که وقتی گوشی شارژ تمام می کند، خاموش می شود. در بسیاری از اوقات ما متوجه تمام شدن شارژ گوشی نیستیم و این می تواند موقع خاموش شدن گوشی سامسونگ ، نگرانی ما را به دنبال داشته باشد. از این رو توصیه میشود هنگام روشن نشدن موبایل سامسونگ خود، ابتدا آن را به شارژر متصل کنید و کمی صبر کنید. در صورت تداوم مشکل، سایر راه حل ها را مورد بررسی قرار دهید.

2- هنگ کردن یا فریز شدن گوشی سامسونگ : یکی دیگر از دلایل روشن نشدن گوشی سامسونگ ، فریز شدن آن است. در چنین مواقعی لازم است کمی صبر کنیم تا گوشی، فعالیت خود را از سر بگیرد. برای این منظور چند بار دکمه پاور را بگیریم، و تا ۱۵ ثانیه نگه داریم و رها کنیم.

3- مشکلات صفحه نمایش گوشی: عدم عملکرد صحیح صفحه نمایش یکی دیگر از دلایل روشن نشدن گوشی موبایل سامسونگ ، محسوب می‌شود. در برخی از مواقع ممکن است صفحه نمایش از کار بیفتد و شما به اشتباه تصور کنید که گوشی روشن نمی‌شود. به منظور بررسی این موضوع دکمه ی پاور را 30 ثانیه نگه داشته سپس حداقل دو دقیقه جهت تکمیل فرایند بوت شدن گوشی صبر کنید. اکنون از یک گوشی دیگر با گوشی خود تماس بگیرید. برقراری تماس و زنگ خوردن گوشی شما به معنای خرابی صفحه نمایش خواهد بود.

4- خرابی باتری: خرابی باتری هم از عوامل مهم در بروز مشکلی چون، روشن نشدن گوشی موبایل سامسونگ است. اگر مطمئن هستید که شارژر و کابل شارژ دیوایس شما هیچ مشکلی ندارد و مرحله قبل نیز مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ شما را برطرف نکرد، بهتر است به وضعیت باتری گوشی خود توجه کنید و در صورت نیاز، آن را مورد تعویض یا تعمیر قرار دهید.

مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ را حل کنید

شما می‌توانید برای رفع مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ روش‌های درج شده در بخش زیر را امتحان کنید. در صورت جدی بودن این اشکال بهتر است از دستکاری گوشی خودداری کرده و به یکی از مراکز تخصصی تعمیر موبایل Samsung مراجعه نمایید.

1- استفاده از شارژر و کابل اورجینال

2- بررسی سلامت باتری

3- ریست فکتوری گوشی سامسونگ

4- رفع مشکل با استفاده از کامپیوتر

5- رفع مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ با کامپیوتر

در صورت تداوم مشکل روشن نشدن گوشی سامسونگ خود، میتوانید با استفاده از کامپیوتر، مراحل زیر را طی کنید:

1- گوشی خود را از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنید.

2- اجازه دهید گوشی به مدت 15 دقیقه شارژ شود.

3- کابل را از گوشی خود جدا کنید.

4- پس از گذشت 10 ثانیه، مجددا کابل را به گوشی وصل کنید.

5- گوشی را به مدت 30 دقیقه شارژ کنید.

6- دکمه ی پاور را فشار داده و به مدت 5 ثانیه نگه دارید.

7- گزینه Restart را لمس کنید.

8- اگر گزینه Restart نمایان نشد، دکمه ی پاور را به مدت 30 ثانیه نگه دارید.

نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ

نمایندگی گوشی سامسونگ، با هدف تحقق شعارهای مرتبط به اصول مشتری مداری و ارائه ی خدمات با کیفیت به کاربران خود، واحدی مجزا را به تعمیرات گوشی سامسونگ اختصاص داده است. این خدمات، به کلیه‌ی سرویس های تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های موبایل سامسونگ، اختصاص دارد. این واحد به ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته و مدرنی مجهز شده و به این ترتیب، زمینه را برای ترمیم تخصصی محصول مورد بحث فراهم کرده است. متخصصین ارشد نرم افزار و سخت افزار در شعب مختلف این نمایندگی در تهران و کرج و شهرستان های کشور، فعالیت می کنند و خدمات تعمیر و پشتیبانی را در سطحی تخصصی به کاربران گرامی ارائه می دهند.

[us_carousel columns=”3″ items_quantity=”6″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”]
5/5(2 امتیاز)