شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چگونه پیغام گیر تلفن پاناسونیک را فعال کنیم

ورود تکنولوژی به هر ساختاری، تغییر، بهبود و ارتقا عملکرد را به همراه دارد. وجود پیغام گیر یا منشی تلفنی یکی از فناوری های کاربردی و مهم در تلفن ثابت بود که به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفت. پاناسونیک همواره یکی از پیشتازان به روز آوری تلفن های ثابت بوده است و مدام در حال ارتقا قابلیت های محصولات خود میباشد. وجود پیغام گیر در تلفن ثابت یکی از مشخصه های ثابت تلفن های پاناسونیک میباشد. در این مقاله سعی داریم نحوه فعال کردن پیغام گیر تلفن پاناسونیک را مورد بررسی قرار دهیم. اگر کاربر تلفن های پیغام گیر پاناسونیک هستید و تاکنون قادر به استفاده از این قابلیت تلفن خود نشده اید، با این مقاله همراه شوید.

چگونه پیغام گیر تلفن پاناسونیک را فعال کنیم

نحوه فعال کردن پیغام گیر تلفن پاناسونیک

فعال کردن پیغام گیر تلفن پاناسونیک پروسه ای چند مرحله ای را میطلبد که اگر تنظیمات تلفن در حالت نرمال باشد، قطعا موفق به انجام این کار خواهید شد. برای فعال کردن پیغام گیر تلفن پاناسونیک ابتدا وارد حالت برنامه ریزی شوید. حالت برنامه ریزی در تلفن برای تنظیمات اینچنینی در نظر گرفته شده است. در این حالت با ارسال کد های مختلف میتوانید دستورات مورد نظر خود را در تلفن اجرا نمایید. 

مراحل فعال سازی منشی تلفنی پاناسونیک به صورت مرحله به مرحله در این بخش آورده ایم. شما عزیزان میتوانید با به انجام رساندن مراحل زیر اقدام به فعال سازی این قابلیت کنید. در صورت بروز مشکل در این پروسه توصیه میکنیم با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز پاناسونیک تماس بگیرید.

 • تلفن را در حالت برنامه ریزی قرار دهید
 • کد 131 را را به منظور فعال سازی وارد نمایید
 • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
 • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید.
 • با STORE اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
 • برای خارج شده از این برنامه کلید HOLD را فشار دهید.

فعال کردن پیام لایه های تلفن گویا

فعال کردن پیام لایه های تلفن گویا یکی از مهم ترین و کاربردی ترین مزیت های فعال کردن پیغام گیر تلفن پاناسونیک است. کارکرد لایه های تلفن گویا به صورت یک الگوریتم است؛ به این صورت که کاربر تماس میگیرد، پس از پیام خوش آمد گویی چندین گزینه برای اتصال به بخش های مجزا به او پیشنهاد میشود. کاربر با شماره واحد را زده و سپس به واحد مورد نظر متصل میشود.

در این شرایط شما یک منوی تلفنی دیگر برای معرفی بخش های مختلف مانند واحد فروش، واحد تعمیر و … دارید. شما می توانید پیام های مورد نظر خود را برای معرفی بخش های مختلف شرکت نظیر واحد فروش، پشتیبانی، مدیریت و… به تماس گیرنده معرفی کنید و در صورت لزوم پیام های مربوط با منوهای دیگر را ضبط نمایید. در صورت که مشکل ضبط صدا سانترال را دارید، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. نحوه فعال کردن پیام لایه های تلفن گویا به صورت زیر میباشد.

 • کلید program را زده و به بخش تنظیمات بروید.
 • دکمه عدد 9 اولین کد برای این فعال سازی است.
 • دکمه عدد 3 را فشار دهید.
 • منویی به روی شما باز میشود که باید عدد 1 را انتخاب کنید.
 • کلید * را بزنید و منتظر بمانید.
 • به محض شنیدن صدای بوق اقدام به ضبط کردن صدا کنید.
 • در آخر کلید store را برای ذخیره وارد کنید.

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تلفن پاناسونیک

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تلفن پاناسونیک پرسنل استخدامی خود را با گذر از آزمون های تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه، دانش فنی، خلاقیت، اخلاق مداری و احترام مشتری برای همکاری انتخاب میکند. از این رو تمامی افراد فعال در این مرکز تخصص و تعهد و احترام به مشتری را در راس امور قرار میدهند. چرا که سیاست کلی این مجموعه بر مبنای کسب رضایت مشتری پایه گذاری شده است.

خدمات نمایندگی تعمیر تلفن پاناسونیک از سرویس های حوزه نصب و راه اندازی و تعمیر سانترال از جمله کابل کشی و داکت کشی آغاز می شود و تا ارائه تعمیرات تخصصی و ارتقا سیستم تلفن ادامه پیدا میکند. تعمیر تلفن پاناسونیک توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و مجرب انجام می شود که هر یک دارای سابقه ای طولانی در این زمینه میباشند.

5/5(2 امتیاز)