شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ

کیفیت و مقاومت بالا دو ویژگی اصلی گلکسی های سامسونگ از جمله A80 می باشد. اما به هر حال بی احتیاطی کاربر عامل اصلی خرابی قطعات مهم گوشی است. ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ یکی از بخش های اصلی تشکیل دهنده ی آن است که در اثر رفتار نادرست کاربر کارایی خود را از دست می دهد. به هنگام خرابی ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung باید بدون فوت وقت نسبت به ترمیم و بازیابی عملکرد موبایل اقدام کرد. در ادامه شما را با کلیه جوانب پروسه ی ترمیم وضعیت ال سی دی موبایل مذکور آشنا می سازیم. اگر از دارندگان یکی از گوشی های A80 هستید، این مقاله برای شماست.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

خرابی  صفحه نمایش گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ یا تاچ آن؟

خرابی ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ می تواند به تاچ آن نیز سرایت کند. اما باید دقت داشته باشید که  نشانه های از کارافتادگی ال سی دی با علائم ناکارآمدی بخش تاچ و یا شکستگی گلس ال سی دی تفاوت دارد. تاچ قسمتی از گوشی های امروزی است که به لطف آن می توانید قابلیت های درون موبایل را لمس کنید و دستورات مورد نظر خود را به گوشی ارائه دهید. بنابراین خرابی تاچ گوشی برابر است با عدم واکنش موبایل نسبت به اثر انگشت کاربر. این درحالی است که اختلالات ال سی دی کیفیت صفحه نمایش سیستم را از بین می برد. در این بین نحوه تعویض ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung بر کارایی تاچ هم تاثیر دارد.

خدمات تخصصی نمایندگی سامسونگ: تعمیر تاچ موبایل

نشانه های اصلی خرابی ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ چیست؟

خرابی ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ و یا سایر موبایل های موجود در بازار دو نشانه ی کلی دارد:

  • تیرگی بخشی از نمایشگر گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ

سیاه شدن بخشی از نمایشگر موبایل گلکسی ای 80 سامسونگ یا تیرگی بیش از اندازه ی قسمتی از صفحه نمایش نشانه ی اصلی خرابی ال سی دی است. این حالت معمولا زمانی اتفاق می افتد که گوشی با مشکل دردسرساز آبخوردگی رو به رو شده باشد. متاسفانه بسیاری کاربران عادی تعمیر تیرگی نمایشگر موبایل را به تاخیر می اندازند.

باید بدانید که این تاخیر نه تنها می تواند باعث خرابی تاچ شود، بلکه به مرور زمان رطوبت موجود در گوشی به آی سی ها و بخش های الکترونیکی دستگاه نفوذ کرده و منجر به سوختگی قطعات ریز و درشتی خواهد شد. اگر بنا بر هر دلیلی مشکل آبخوردگی برای موبایل مورد استفاده ی شما اتفاق افتاد، بدون فوت وقت دستگاه را خاموش کرده و به نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کنید.

  • حضور ترک ها و خطوط ریز و درشت مرتبط با شکستگی ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung

ترک های ریز و درشت نمایشگر می توانند به دو بخش ال سی دی و گلس ال سی دی گوشی ای 80 سامسونگ تعلق داشته باشند. این ترک ها که در اثر بی احتیاطی کاربر و اصابت ضربه ایجاد می شوند، باید زیر نظر کارشناسان مجرب مورد بررسی قرار گیرند. تکنسین های نمایندگی رسمی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه وضعیت کلی نمایشگر را تجزیه و تحلیل کرده و علت ظهور ترک ها را می یابند. عدم توجه به خطوط شکستگی گلس یا ال سی دی نیز می تواند برای سلامت تاچ موبایل تاثیر منفی داشته باشد.

  • هزینه تعویض ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung چه قدر می شود؟

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ و یا سایر موبایل های هوشمند و لمسی موجود در بازار باید مطابق با پارامترهای استاندارد خاصی شکل گیرد تا کیفیت اولیه ی گوشی بازگردانی شود. استفاده از نمونه ی اورجینال و سازگار با سیستم و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ی به روز حائز اهمیت است.

با خیالی آسوده به نمایندگی مجاز سامسونگ مراجعه کنید تا پروسه ی تعویض ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung به بهترین شکل ممکن در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی انجام شود. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی رسمی سامسونگ دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز می باشند.

فیلم آموزش تعویض ال سی دی گوشی galaxy A80 samsung

تعویض ال سی دی گوشی گلکسی ای 80 سامسونگ پروسه ی حساس و ظریفی است و باید به طور حتم زیر نظر کارشناسان مجرب صورت پذیرد. به طور کلی انجام این کار از عهده ی کاربران عادی خارج است. پرس بودن ال سی دی بر روی نمایشگر موبایل یکی از موضوعاتی است که پروسه ی تعویض و جایگزینی ال سی دی را دشوار می کند. به هر حال برای اطلاع از روند تعویض ال سی دی گوشی galaxy  A80 samsung می توانید به تماشای ویدئوی آموزشی زیر بپردازید.

امتیاز شما به این نوشته