شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

گوشی‌های هوشمند امروزی، اگر چه امکانات و امتیازات فراوانی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند و کارایی بسیار راحت‌تری در مقابل گوشی های ساده دارند، اما همچنان صفحه نمایش آسیب پذیرشان، میتواند مشکلات فراوانی را برای کاربران، رقم بزند. آسیب‌پذیری بالای ال سی دی گوشی سبب شده تا بحث تعمیر و یا تعویض این بخش از گوشی همواره داغ و پرمتقاضی باشد.

گوشی های سامسونگ هم از آن دسته گوشی‌هایی هستند که علی‌رغم کیفیت بالا، همچنان صفحه نمایش آسیب پذیری دارند.صفحه ی لمسی یا تاچ اسکرین موبایل سامسونگ‌، قطعه‌ای است که از لایه های مختلف ساخته شده است. این قطعه که کاربر به صورت مستقیم با آن ارتباط دارد، در برابر عوامل آسیب‌رسانی نظیر ضربه و مایعات، مقاومت بالایی از خود نشان نمی‌دهد.

به دلیل شایع بودن مشکلات ال سی دی گوشی سامسونگ، مقاله ی پیش رو را به بررسی راه های تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ و سرویس های تعویض ال سی دی گوی سامسونگ ، اختصاص دادیم. این خدمات از سوی نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ ، با  بالاترین کیفیت ممکن در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

ویژگی های ال سی دی گوشی سامسونگ

بسیاری از افراد با لایه های سازنده‌ی تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل خود آشنایی ندارند و این عدم آگاهی مشکلاتی را برای آنها در زمان تعویض LCD گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌های موبایل موجب می‌شود. پنج قطعه‌ ی اصلی که تشکیل دهنده ی تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل سامسونگ هستند به ترتیب شامل گلس ال سی دی موبایل ، تاچ یا دیجیتایزر، پنل ال سی دی، چراغ های ال سی دی و فریم یا قاب ال سی دی می‌شوند.

شرکت های سازنده ی ال سی دی موبایل این پنج قطعه را در حین تولید محصول بر روی هم پرس کرده و نهایتا در قالب یک عضو یکپارچه و باریک عرضه می‌کنند که ما آن را با نام تاچ و ال سی دی می‌شناسیم که ساختار مشابهی در اغلب گوشی های موبایل دارد. از این رو وقتی از تعمیر تاچ گوشی سامسونگ صحبت می‌کنیم، ممکن است بنا به شرایط و میزان آسیب وارده، از تعمیر یا تعویض هر کدام از این لایه ها، صحبت کنیم.

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدمات صورت گرفته از سوی نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل سامسونگ است که کاربران میتوانند در اسرع وقت از آن بهره‌مند گردند. کارشناسان واحد تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ، با بررسی کاملا تخصصی سلامت ال سی دی ، میزان آسیب وارد شده به دستگاه را مشخص میکنند. در چنین مواقعی میزان وارد شدن ضربه یا نفوذ مایعات تاثیر مستقیمی بر میزان خرابی و آسیب دارد. در صورتی که تعمیرات ال سی دی گوشی سامسونگ، راه حلی منطقی باشد، تیم تعمیرات نمایندگی سامسونگ، آن را مورد تعمیر قرار میدهد، اما در صورتی که آسیب وارده، ال سی دی گوشی را کاملا معیوب کرده باشد، گزینه ی تعویض نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

اگر میزان آسیب وارده به  ال سی دی گوشی سامسونگ، فرا تر از حدی باشد که تعمیر آن امری ممکن و منطقی تلقی شود، گزینه‌ی مطمئن تر، یعنی تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ مورد بررسی قرار خواهد گرفت. آن چه ضامن بخش بازیابی سلامت دستگاه خواهد بود، مربوط به اورجینال بودن ال سی دی و تاچ جدیدی می‌شود که قرار است در گوشی نصب گردد. رعایت این امر را میتوان تنها از نمایندگی گوشی سامسونگ انتظار داشت. شما عزیزان نیز در صورت مواجهه با خرابی و ناکارآمدی در ال سی دی گوشی سامسونگ خود، می‌توانید از خدمات پشتیبانی نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ، بهره مند گردید.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ، تنها به تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ اختصاص ندارد. این مجموعه ی بزرگ، با تکیه بر تخصص و تجربه ی بالای تیم کارشناسان تعمیر خود در واحد های مختلف سخت افزار و نرم افزاری، قادر است کلیه ی مشکلات این گوشی های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شناسایی و تعمیر کند. این خدمات تمامی گوشی های موبایل سامسونگ را شامل می‌شود و با بالاترین کیفیت و دقت به انجام میرسد. نمایندگی گوشی سامسونگ در شعب مختلف خود، خدمت رسانی به کاربران عزیز این تجهیزات را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به انجام می رساند.

3/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *