شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر برد آیفون 6

گوشی های هوشمند که چند سال است جایگزین گوشی های معمولی موبایل شده اند، ساختار بسیار پیچیده و متفاوتی نسبت به گوشی های ساده دارند. به این گوشی ها، سخت افزارهای مختلفی اضافه شده است که هر کدام از این اجزا، قابلیت های مختلفی به گوشی موبایل اضافه میکنند. به عنوان مثال؛ تمام گوشی های هوشمند از جمله آیفون ها، به یک برد اصلی مجهز شده اند که وظایف اساسی و کلی در این تجهیزات به عهده دارد.

بر روی برد گوشی اپل سایر قطعات سخت افزاری نصب می شوند که از طریق برد می توانند با هم ارتباط داشته باشند. این قطعات شامل مقاومت ها، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستورها میشوند. پس تا به اینجای کار، برد گوشی را میتوان اصلی ترین سخت افزار یک گوشی هوشمند به شمار آورد. 

بدیهی است که خرابی این قطعه میتواند دردسر آفرین باشد. به خصوص در گوشی های آیفون که پیشرفته تر و پیچیده تر از سایر گوشی های تلفن همراه هستند. به همین خاطر این مقاله را به مشکلات برد و تعمیر موبایل اپل 6 اختصاص داده ایم. اگر از کاربران آیفون های 6 و یا سایر گوشی های اپل هستید، خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنیم.

هزینه ی تعمیر برد آیفون 6 چقدر است ؟

تعمیر برد آیفون 6 نسبت به سایر سرویس های تعمیراتی، هزینه ی بیشتری دارد. با توجه به نوعی خرابی که در برد آیفون ایجاد شده و خدماتی که از جانب کارشناس تعمیر برد آیفون 6 بر روی آن صورت میگیرد ، هزینه تعمیر هم متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر برد گوشی به طور کامل سوخته باشد و نیاز به تعویض پیدا کند، قطعا هزینه‌ ای که باید از جانب مشتری پرداخت شود زیاد خواهد بود چون برد گوشی اپل قطعه ی مهم و گران قیمتی است. 

اما اگر قطعات خاصی که روی مادربرد آیفون 6 نصب هستند دچار سوختگی شوند و فقط با تعویض این قطعات مشکل آیفون رفع شود، هزینه تعمیر کاهش  پیدا می‌کند. بنابراین هزینه تعمیر برد  آیفون 6 به نوع خرابی به وجود آمده و روش تعمیری بستگی دارد که تعمیرکار این مرکز، از آن استفاده می‌کنند.

چه مشکلاتی ما را مجبور به تعمیر برد آیفون 6 میکند ؟

دلایل متعددی ممکن است باعث بروز خرابی در برد آیفون 6 شوند. شاید ندانید که یکی از رایج ترین و اصلی ترین این دلایل وارد شدن ضربه به گوشی است. به این خاطر همواره از کاربران خواسته میشود از ضربه گیرهای مرغوب استفاده کنند. در بسیاری از موارد دیده شده که گوشی آیفون از دست کاربر بر روی زمین افتاده یا تحت فشار قرار گرفته و در اثر آن عملکرد برد اصلی دستگاه  مختل گردیده است.

عموما در این شرایط برد گوشی آیفون به طور کامل نمی‌سوزد و برخی از قطعات سخت افزاری روی آن دچار مشکل می‌شوند. یکی دیگر از رایج ترین دلایل خراب شدن برد آیفون 6 که کاربران بسیاری را به واحد تعمیر برد آیفون 6 در این نمایندگی میکشاند، مربوط به آب خوردگی گوشی اپل خواهد بود. به محض اینکه آب با برد گوشی تماس داشته باشد، این قطعه دچار سوختگی و اختلال خواهد شد. بنابراین دلایل مختلفی می‌توانند منجر به خرابی برد گوشی آیفون شوند.

تعمیر برد آیفون 6 به نمایندگی اپل بسپارید

اگر تمایل دارید تعمیر برد آیفون 6 شما با بالاترین کیفیت و دقت ممکن انجام شود، توصیه میکنیم از خدمات واحد تعمیرات برد نمایندگی اپل استفاده کنید. این مجموعه با همراه داشتن زبده ترین تیم تعمیرات، قادراست تمامی مشکلات برد اصلی را با کمترین خطا مشخص کند. 

پس از پایان گرفتن مراحل عیب یابی، خدمات تخصصی تعمیر ضمن رعایت تمامی اصول، بر روی گوشی آیفون پیاده میشود. تمامی این خدمات منطبق بر استاندارد های روز دنیا در اختیار کاربران قرار میگیرد و با توجه به گستردگی واحدهای تخصصی ، در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام میرسد.

تعمیر آیفون اپل

نمایندگی مرکزی اپل را میتوان اصلی ترین و قابل اعتماد ترین مرکز ارائه ی خدمات پشتیبانی در ایران دانست. این مجموعه که با هدف جبران کمبود نمایندگی رسمی اپل در ایران دایر گردید، توانسته است با اتکا به تخصص و تجربه ی عالی خود و امکاناتی که در اختیار دارد، تعمیر آیفون اپل تنها یکی از خدمات این مرکز است، بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی و تعمیر را در خصوص انواع محصولات کمپانی اپل به جا آورد. این نمایندگی تعمیر آیفون در حال حاضر سرویس های پشتیبانی خود را در سراسر کشورمان ارائه میدهد و از این حیث راحتی بسیاری از کاربران اپل را به دنبال داشته است.

امتیاز شما به این نوشته