شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

راهنمای استفاده از کولر گازی ال جی

نحوه استفاده از کولر گازی ال جی برای تمامی کاربرانی که با نحوه استفاده از این دستگاه آشنایی ندارند، کمی گیج‌کننده است اگر شما هم با طرز استفاده از کولر گازی ال جی آشنایی ندارید، بهتر است ادامه این مطلب را به عنوان راهنمای استفاده از کولر گازی ال جی از دست ندهید؛

در این مطلب قرار است با نحوه تنظیم گرمایش و سرمایش کولر گازی ال جی، نحوه تنظیم کولر گازی ال جی در حالت خودکار، نحوه تنظیم کولر گازی ال جی در حالت رطوبت‌زدایی و نحوه تنظیم تایمر کولر گازی ال جی آشنا شوید.

راهنمای استفاده از کولر گازی ال جی

نحوه استفاده از کولر گازی ال جی

نحوه تنظیم گرمایش و سرمایش کولر گازی ال جی

  1. در اولین مرحله از راهنمای استفاده از کولر گازی ال جی نحوه تنظیم گرمایش و سرمایش این دستگاه را به شما آموزش می‌دهیم؛ برای انجام این کار ابتدا باید از دکمه ON/OFF کنترل کولر گازی برای روشن کردن کولر گازی استفاده کنید.
  2. بعد از روشن شدن کولر گازی از دکمه MODE برای تنظیم گرمایش و سرمایش کولر گازی استفاده کنید؛ با هر بار فشار دادن این دکمه می‌توانید علامتی را در نمایشگر کنترل مشاهده کنید، زمانی که علامت خورشید را در نمایشگر کنترل مشاهده کردید یعنی اینکه کولر گازی در حالت گرمایش قرار گرفته است و زمانی که علامت برف را مشاهده کردید یعنی اینکه این دستگاه در حالت سرمایش قرار گرفته است.
  3. اکنون می‌توانید با استفاده از دکمه‌هایی که بر روی آن‌ها علامت فلش رو به بالا و فلش رو به پایین کشیده شده است برای تنظیم دما استفاده کنید.

نحوه تنظیم کولر گازی ال جی در حالت رطوبت‌زدایی

  1. در این بخش از راهنمای استفاده از کولر گازی ال جی، نحوه تنظیم کولر گازی ال جی در حالت رطوبت‌زدایی را به شما آموزش می‌دهیم که برای تنظیم رطوبت در محیط‌هایی که از رطوبت بالایی برخوردار هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابتدا از دکمه ON/OFF برای روشن کردن کولر گازی استفاده کنید.
  2. حالا از دکمه MODE برای انتخاب حالت رطوبت‌زدایی استفاده کنید به گونه‌ای که چندین بار این دکمه را فشار دهید تا بتوانید بالای نمایشگر کنترل علامت قطره آب را مشاهده کنید.

نحوه تنظیم کولر گازی ال جی در حالت خودکار

  1. از دکمه ON/OFF برای روشن کردن کولر گازی استفاده کنید.
  2. از دکمه MODE برای تنظیم کولر گازی بر روی حالت خودکار استفاده کنید؛ برای انجام این کار باید برای چندین بار این کلید را فشار دهید تا علامت حالت خودکار که شبیه یک فلش افقی است را در نمایشگر کنترل مشاهده کنید.

آموزش تنظیم تایمر کولر گازی ال جی

  1. تایمر کولر گازی  به شما این امکان را می‌دهد تا زمان مشخصی را برای روشن یا خاموش شدن کولر گازی تعیین کنید تا این دستگاه در همان زمان به صورت خودکار روشن یا خاموش شود؛ بنابراین شما می‌توانید از این گزینه برای صرفه‌جویی در مصرف برق استفاده کنید. جهت قرار دادن کولر گازی ال جی بر روی حالت تایمر برای روشن شدن خودکار این دستگاه در زمان معین باید دکمه ON را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا علامت SET CLEAR را در نمایشگر کنترل مشاهده کنید؛ جهت قرار دادن کولر گازی ال جی بر روی حالت تایمر برای خاموش شدن خودکار این دستگاه در زمان معین باید دکمه OFF را به مدت سه ثانیه نگه دارد تا علامت SET CLEAR را در نمایشگر کنترل مشاهده کنید.
  2. حالا باید با استفاده از دکمه‌های فلش رو به بالا و فلش رو به پایین مدت زمان تایمر را مشخص کنید.
  3. اکنون برای اعمال تنظیمات دکمه SET CLEAR را فشار دهید؛ توجه داشته باشید که با فشردن این کلید برای دو بار، تنظیمات تایمر کولر گازی لغو خواهد شد.

نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در محل

نمایندگی رسمی کولر گازی ال جی، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی را به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد؛ بنابراین درصورتی که به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، می‌توانید با نمایندگی کولر گازی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌ها و کارشناسان متخصص این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند و کولر گازی شما را به بهترین شکل نصب یا سرویس کرده و با عیب‌یابی دقیق به تعمیرات حرفه‌ای آن بپردازند.

نمایندگی کولر گازی ال جی

نمایندگی کولر گازی ال جی به عنوان تنها نمایندگی رسمی کولر گازی ال جی خدمات ویژه فروش و پس از فروش این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد. خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی شامل: نصب کولر گازی، سرویس، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه می‌باشند.

جهت استفاده از خدمات فروش کولر گازی ال جی می‌توانید به یکی از شعبه‌های متعدد نمایندگی کولر گازی ال جی مراجعه کنید؛ جهت استفاده از خدمات پس از فروش این دستگاه نیز می‌توانید با نمایندگی کولر گازی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به محل مورد نظر اعزام شده و این خدمات را به صورت حرفه‌ای به شما ارائه دهند.

5/5(1 امتیاز)