شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی موبایل ال جی

ال سی دی یکی از قطعات حساس و آسیب پذیر تبلت ها و گوشی های هوشمند امروزی است. این بخش از موبایل در اثر عوامل مخربی دچار اختلال می شود. صرف نظر از علت خرابی این قطعه، باید توجه داشته باشید که ساختار معیوب ال سی دی گوشی های موبایل در اغلب موارد غیر قابل تعمیر بوده و باید با نمونه ی جدید تعویض شود. اینکه ال سی دی معیوب با نمونه ی اورجینال مشابه جایگزین گردد، مهم ترین رکن فرآیند تعویض ال سی دی موبایل ال جی و یا هر برند دیگری می باشد.

فراموش نکنید که قطعه ی تقلبی نه تنها کیفیت مناسبی ارائه نمی دهد، بلکه می تواند عاملی برای خرابی دیگر اجزای تلفن همراه باشد. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی رسمی ال جی کلیه ی مشکلات موبایل های ال جی را با استفاده از قطعات اصل و اورجینال برطرف می نماید. در ادامه شما را با علل خرابی ال سی دی موبایل ال جی و جنبه های تعمیراتی آن آشنا می سازیم.

تعویض ال سی دی موبایل ال جی

شکستگی ال سی دی موبایل ال جی

کاملا طبیعی است که در اثر ضربه و یا افتادن موبایل، ال سی دی دچار شکستگی شود. این بخش از موبایل های هوشمند دارای ظرفیت آسیب پذیری محدودی می باشند که با اصابت ضربه دچار اختلال می شوند. البته تشخیص این موضوع که ضربه ی وارده بر گوشی به  تعمیر تاچ و یا تعویض ال سی دی موبایل ختم می شود، نیازمند بررسی های کارشناسانه ی تعمیرکاران تعمیر موبایل است.

اما اگر مشکلی در لمس گزینه های نمایشگر گوشی ایجاد نشده است؛ به احتمال قوی تاچ دستگاه سالم است. در چنین شرایطی عموما با اختلالاتی در نمایش تصاویر روبه رو خواهید شد که تنها با تعویض ال سی دی برطرف می شوند.

دلایل سوختن ال سی دی موبایل ال جی

گاهی خرابی و در نتیجه تعویض ال سی دی موبایل ال جی در اثر نفوذ مایعات شیمیایی و معضل آب خوردگی به وجود می آید. نفوذ آب و مایعات باعث سوختگی قطعات بسیاری از موبایل از جمله بردهای الکترونیکی ال سی دی می شود. تیرگی بیش از حد نمایشگر گوشی، نشان دهنده ی این موضوع است. فراموش نکنید که پس از پیدایش مشکل آب خوردگی به سرعت گوشی مورد نظر را خاموش کنید و به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کنید.

در این حالت ممکن است آب به مرور زمان راهی به اجزای گوناگون گوشی بیابد و باعث سوختن کامل آن شود. کارشناسان نمایندگی مجاز ال جی با استفاده از تجهیزات فنی پیشرفته هر یک از اختلالات مرتبط با آب خوردگی گوشی های همراه را در سطح کیفی بی نظیری تعمیر می نمایند.

تفاوت شکستن گلس و ال سی دی گوشی ال جی

گلس لایه ی محافظی برای ال سی دی می باشد که از طرف کارخانه ی سازنده تعبیه می شود. در برخی مواقع ترک های صفحه ی نمایش موبایل از شکستن این بخش از گوشی نشات می گیرد. البته تعویض گلس نیز باید در فضایی کاملا تخصصی اعمال شود. هر گونه اختلال در روند این فرآیند می تواند هزینه های تعمیراتی را افزایش دهد و منجر به تعویض ال سی دی موبایل  شود. نمایندگی رسمی ال جی طی مراحل عیب یابی ریزبینانه عامل اصلی ترک های نمایشگر موبایل های ال جی را شناسایی کرده و آن را با صرف مدت زمان کوتاهی برطرف می کنند.

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی در راستای بازیابی صحیح انواع گوشی های مدرن و باکیفیت کمپانی محبوب ال جی فعالیت دارد. این مرکز با استفاده از سطح بالای دانش کارشناسان و تکنسین های با تجربه ی خود و به ارائه ی تخصصی ترین خدمات ترمیم و تعمیر می پردازد.

در کارگاه های مجهز نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی پس از عیب یابی دقیق دستگاه معیوب، مراحل بازیابی و ترمیم طبق پارامترهای استاندارد انجام می شوند. لازم به ذکر است که ترفند ها و تکنیک های نوین این مرکز باعث شکل گیری فرآیند تعمیرات در حداقل زمان و با کمترین خطای ممکن می گردد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *