شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی

مشکلاتی که گوشی های هوشمند امروزی ممکن است با آن ها روبرو شوند بسیار مختلف و متفاوت است. این مشکلات را در دو گروه اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری دسته بندی میکنند. برطرف کردن این مشکلات به کارشناسان متخصص تعمیرات موبایل در این امور نیاز دارد. یکی از این گوشی های هوشمند، گوشی های ال جی به شمار میرود که کاربران بسیاری را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.

مشکلات نرم افزاری در گوشی های اندرویدی ال جی ممکن است به دلایل معلوم و نامعلوم در این دستگاه ها رخ بدهند. این مشکلات معمولا به سیستم عامل مربوط میشوند. در اغلب موارد کارشناسان نمایندگی تعمیر گوشی ال جی قادرند در زمانی کوتاه و با استفاده از ترفندهای ویژه این مشکلات را مرتفع سازند. اما برخی مواقع ممکن است اختلالات نرم افزاری بیش از حد جدی شوند و تعمیر آن ها کمی زمان بر باشد.

از این رو این مقاله را به بررسی مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی و راه های برطرف کردن آن اختصاص داده ایم. بر این نظریم که آگاهی کاربران و آشنایی شان با مشکلات نرم افزاری گوشی های ال جی میتواند تا حد زیادی از بروز چنین آسیب هایی جلوگیری کند. برخی از متداول ترین مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی شامل موارد زیر است.

تعویض گلس گوشی اپل

متداول ترین مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی

با هنگ کردن گوشی ال جی خود چگونه مقابله کنیم ؟

یکی از رایج ترین مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی کندی بیش از حد و هنگ کردن آن است. یکی از نشانه های این مشکل، توقف ناگهانی هنگام کار با اپلیکیشن های موجود در گوشی ال جی است. البته چنین مشکلی ممکن است در تمام گوشی ها اتفاق بیفتد. اما اگر بیش از حد و طولانی مدت باشد، لازم است توسط کارشناس تعمیر در نمایندگی ال جی مورد بررسی قرار بگیرد. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، پیشنهاد میشود بروزرسانی اندروید را در اولویت قرار دهید و از آنتی ویروس های قوی استفاده کنید.

مشکل از کار افتادن صفحه کلید گوشی ال جی

اختلال دیگری که میتوان آن را از مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی به شمار آورد، از کار افتادن صفحه ی کلید دستگاه است. این مشکل میتواند تمامی مدل های این برند را درگیر کند. ممکن است در مواردی این مشکل به کند شدن عملکرد گوشی نیز منجر شود. برنامه هایی برای جلوگیری از وقوع این مشکل ایجاد شدند که از مهم ترین آن ها میتوان به  SwiftKey اشاره کرد. به روز رسانی اندروید هم در جلوگیری از این مشکل نقشی اساسی دارد.

ری استارت شدن بی دلیل گوشی ال جی را چطور برطرف کنیم

یکی از اختلالاتی که در بیشتر گوشی‌های ال جی به چشم می‌خورد مربوط به راه اندازی مجدد است. این مشکل را میتوان از رایج ترین مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی به شمار آورد. بسیار از کاربران گوشی های هوشمند ال جی ، از خاموش شدن خود به خودی و راه اندازی مجدد دستگاه خود، شکایت دارند. در چنین مواقعی معمولا, رندر صفحه نمایش به درستی انجام نخواهد شد. البته در بسیاری از گوشی‌ها این خاموش و روشن شدن بی‌دلیل اتفاق می‌افتد که اگر در حال انجام کاری با گوشی خود باشید بسیار مخرب خواهد بود. کارشناسان تعمیر حاضر در نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی قادرند این مشکل را با نهایت دقت و کیفیت مرتفع سازند.

حل مشکل در اتصال بلوتوث گوشی ال جی

از دیگر مشکلات نرم افزاری گوشی ال جی ، عدم اتصال بلوتوث گوشی به سیستم خودرو و یا سایر تجهیزات است. همچنین گزارش‌هایی مبنی بر نشان داده نشدن عنوان آهنگ‌ها یا مشکلات دیگر مربوط به بلوتوث، عنوان شده است. اگر مشکل مربوط به تنظیمات گوشی باشد، لازم است با مراجعه به آن و پیروی از دستور مقابل وSettings > General > Apps تمام گزینه ها را غیر فعال کنید. اگر همچنان مشکل به قوت خود باقی ماند، لازم است از تخصص کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل ال جی کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر گوشی ال جی

نمایندگی تعمیر گوشی ال جی با تکیه بر تخصص و تجربه ی بالای کارشناسان خود در واحد های مختلف سخت افزار و نرم افزاری، قادر است کلیه ی مشکلات این گوشی های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شناسایی و تعمیر کند. این خدمات تمامی گوشی های ال جی را شامل میشود و با بالاترین کیفیت و دقت به انجام میرسد. نمایندگی تعمیر گوشی ال جی در شعب مختلف خود، خدمت رسانی به کاربران عزیز این تجهیزات را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به انجام میرساند.

[us_carousel columns=”3″ items_quantity=”6″ items_layout=”blog_side_image” carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84″]
امتیاز شما به این نوشته