شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

قطع شدن تصویر مانیتور ال جی

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

قطع شدن تصویر مانیتور ال جی اگر چه اختلال متداولی به شمار نمیرود، اما میتواند نگرانی و دردسر فراوانی را برای کاربران خود به دنبال داشته باشد. نداشتن تصویر میتوان به شکل های مختلفی رخ دهد. از قطع شدن ناگهانی تصویر گرفته تا تیره شدن تدریجی و از میان رفتن آن. آن چه در بازیابی سلامت دستگاه نقشی موثر ایفا میکند، انجام گیری مراحل عیب یابی و تعمیر مانیتور ال جی ، به دست افزار کاربلد و با تجربه است. نمایندگی ال جی ، بخش قابل توجهی از تخصص و مهارت خود را به رفع مشکل قطع شدن تصویر مانیتور ال جی اختصاص داده است.

در مجموع مهم ترین قطعاتی که نتیجه ی همکاری آن ها به تولید تصویر در مانیتور ال جی می انجامد، شامل پاور، سی پی یو، مادربرد، رم و کارت گرافیک میشود. ایجاد اختلال در هر یک از این قطعات، میتواند قطع شدن تصویر مانیتور ال جی را به دنبال داشته باشد. به جهت حساسیت بالای ساختار سخت افزاری هر کدام از این قطعات، توصیه میشود، عیب یابی، تعمیر و تعویض آن ها را به افراد ناشی و بی تجربه نسپارید، چرا که هر گونه اقدام نادرست در این خصوص، میتواند به تشدید خرابی و تحمیل هزینه های بیشتر، منجر شود. مقاله ی پیش رو به بررسی دلایل و راه های رفع مشکل قطع شدن تصویر مانیتور LG اختصاص یافته است و از شما دعوت میکنیم، تا انتهای آن همراه ما باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3310″][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

زمان قطع شدن تصویر مانیتور ال جی ، چه کاری از ما ساخته است ؟

همانطور که گفته شد، قطع شدن تصویر مانیتور ال جی اشکال متداولی نیست. از این رو ممکن است بسیاری از کاربران از اقدامات لازم و درست به هنگام مواجهه با چنین مشکلی، اطلاع کافی نداشته باشند. توصیه میشود زمان وقوع چنین مشکلی، پیش از هر چیز، به چک کردن کابل VGAدستگاه خود، بپردازید. این کابل به طور معمول آبی رنگ و به راحتی قابل تشخیص است. محل قرار گیری این کابل در پشت کارت گرافیک قرار دارد. انجام این کار بسیار ساده است. کافیست کابل مذکور را یک بار از جای خود در بیاورید و دوباره به دستگاه، متصل کنید. از آن جا که عیب یابی و رفع این مشکل در لپ تاپ ها، نیازمند باز کردن دستگاه است، توصیه میکنیم این فرایند را به کارشناسان واحد تعمیرات مانیتور ال جی ؛ بسپارید. در صورتی که نسبت به ساختار سخت افزاری قطعات قرار گرفته در کیس ، آشنایی دارید، میتوانید با خارج کردن و اتصال دوباره ی قطعات پاور، رم و گرافیک، اقدام به عیب یابی قطعه ی معیوب و موثر در قطع شدن تصویر مانیتور ال جی ، به عمل آورید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

رفع مشکل قطع شدن تصویر مانیتور ال جی

آن چه پس از عیب یابی دقیق ، در انجام صحیح فرایند تعمیر نقشی کلیدی ایفا میکند، تخصص و تجربه ی فردی ست که نسبت به ارائه ی این سرویس ، اقدام به عمل می آورد. کارشناسان و متخصصان پارت تعمیرات نمایندگی ال جی ، پس از به کارگیری از تجهیزات مدرن و کارآمد خود و مشخص شدن علت قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی ، راهکارهای تعمیر را مورد بررسی قرار میدهند. در صورتی که تعمیر قطعات، امکان پذیر باشد، ترمیم و تعمیر آن ها را در اولویت کاری خود قرار میدهند. چنانچه هر یک از این قطعات، به طور کلی معیوب شده باشند، تعویض آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این خدمات با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی به صورت تخصصی و جامع به ارائه ی خدمات مرتبط با تعمیر انواع تلویزیون ال جی ، میپردازد. خدمات این نمایندگی ، به صورت گسترده و در بخش‌های مجزا در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد. از ویژگی های مهم نمایندگی  تلویزیون ال جی انجام کلیه ی سرویس های تعمیر و بازیابی در کوتاه ترین زمان ممکن است. کاربران و مراجعین هر یک از شعب نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی ، با بهره مندی از سرویس های پشتیبانی این نمایندگی، ضمن صرفه جویی در وقت خود، از گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر ارائه شده از سوی این مجموعه نیز استفاده خواهند نمود. شما عزیزان نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما در شعب مختلف، تماس حاصل فرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”5195″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”][/vc_column][/vc_row]

2/5(3 امتیاز)