شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور ال جی

تعمیرات مانیتور ال جی توسط اصلح‌ترین کارشناسان تایید شده در نمایندگی ال جی انجام می‌پذیرد. کیفیت خدمات در این مرکز به گونه‌ای است که کاربران پس از استفاده از محصول شاهد افزایش کارایی آن هستند . کادرفنی مرکز تعمیرات مانیتور ال جی به تعمیر انواع نمایشگر از جمله : نمایشگر ورقه‌ای ، لمسی ، سه بعدی ، اتو استریوسکپیک ، جهت دار و براق مبادرت می‌ورزند. درواقع کاربران برند ال‌جی می‌توانند با مراجعه به این مرکز تخصصی‌ترین خدمات تعمیر را دریافت نمایند.

تعمیرات مانیتور ال جی از طریق دو اپشن سرویس در مرکز و  سرویس در محل ال جی  صورت می گیرد. شما عزیزان میتوانید با بکارگیری آپشن سرویس در محل در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. کادر مجرب این مرکز مسلط به تعمیر تمامی محصولات تولید شده توسط کمپانی ال جی می‌باشند . لازم بذکر است ، هزینه تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات مانیتور ال جی با قیمتی مناسب از کاربران اخذ می‌گردد.

تعمیرات مانیتور ال جی در محل

نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی

تعمیرات مانیتور ال جی به عنوان سرویسی تخصصی در نمایندگی ال جی به کاربران ارائه می شود. همانطور که مطلع هستید، این کمپانی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع مانیتور است و مانیتورهای این شرکت در بین کاربران طرفداران بسیاری دارد. برای اینکه خدمات تعمیری این محصول در بالاترین سطح کیفی به کاربران آن ارائه شود، مرکز سخت افزار ایران از خبره ترین نیروهای تعمیرات مانیتور دعوت به همکاری نموده است.

این افراد با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیز با تکیه بر مهارت و تخصص بالای خود، قادر به بررسی و رفع انواع مشکلات محصول مورد بحث و تعویض قطعات آن در صورت لزوم می باشند. همکاران ما در این مرکز، مشکلاتی همچون شکستگی مانیتور، شکستن قاب و بدنه، سوختن بردها و مواردی از این دست را به دقت بررسی کرده و در راستای رفع آنها تلاش می کنند. شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که مانیتور شما در نمایندگی تعمیرات ال جی، به تخصصی ترین شکل تعمیر شده و عملکرد آن به کیفیت اولیه باز می گردد.

خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ال جی

علائم خرابی و تعمیر مین برد مانیتور

مین برد مانیتور ال جی هم از آن بخش هایی ست که به دلیل فشار کاری بالا، ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو گردد. مین برد همانطور که میدانید وظیفه ی اصلی و مهم مدیریت وظایف دستگاه را به عهده دارد. حال لازم است بدانید خرابی مین برد، با چه علائمی همراه است ؟ در بسیاری موارد خرابی مین برد خود را با علامتی نظیر عدم نمایش تصویر نشان میدهد. یعنی دستگاه روشن است و قادر به نمایش تصویر نیست. از دیگر علائم خرابی مین برد، پرش مداوم تصویر است. چنین مشکلی اگر به پنل مربوط نشود، قطعا ناشی از خرابی مین برد است. کارشناسان حوزه ی تعمیرات مانیتور ال جی ، قادرند با بررسی و عیب یابی مسئله، آن را در اسرع وقت تعمیر کنند.

این مطلب را از دست ندهید: قطع شدن تصویر مانیتور ال جی

آیا مشکلات برد پاور مانیتور ال جی قابل تعمیر است؟

ممکن است شما هم با مشکلی نظیر خاموش و روشن شدن مانیتور ال جی خود در حین کار مواجه شده باشید یا در برخی مواقع تصویر مانیتورتان خود به خود میرود و می آید. اما این مشکل از کجا ناشی میشود؟ در چنین مواقعی اگر اتصال کابل برق و کابل تصویر مانیتور مشکلی نداشته باشد و کارت گرافیک هم سالم باشد، کارشناسان واحد تعمیرات مانیتور ال جی ، احتمال خرابی برد پاور را داده و  آن را با تمام دقت، مورد بررسی قرار میدهند.

البته خرابی برد پاور علامت دیگری هم دارد که لازم است به آن دقت داشته باشید و آن هم شنیده شدن صدای ظریف سوت از داخل مانیتور ال جی است. پیشنهاد میشود، در این مواقع هر چه سریع تر اقدام به بررسی و رفع مشکلاتان کنید. نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی در خصوص ارائه ی تخصصی این خدمات، آماده ی کمک به شماست.

با پیکسل های مرده مانیتور ال جی چه کنیم؟

یکی از مشکلات متداولی که کاربران مانیتورهای ال جی گزارش می دهند، مشکل پیکسل های سوخته یا مرده است. در ابتدا لازم است بدانید که از بین بردن پیکسل های سوخته امری مشکل است و معمولا زمانی که مردگی پیکسل ها از حدی فراتر رود، کارشناسان گزینه ی تعویض پنل مانیتور ال جی را پیش روی کاربران خود قرار میدهند. اگر شما نیز به تازگی متوجه پیکسل های معیوب در دستگاه خود شده اید، لازم است مشکل را هر چه سریع به نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی ارجاع دهید. تا میزان آسیب فراتر نرود.

تعمیر پنل مانیتور ال جی

بروز آسیب در پنل مانیتور ال جی را میتوان از مشکلات متداول و البته دردسر آفرین برای مانیتور های ال جی برشمرد. این خرابی معمولا به دلایلی چون آبخوردگی پنل و وارد شدن ضربات محکم بر مانیتور، ایجاد میگردد و با علائمی نظیر تاریکی تصویر، بهم ریختگی تصویر، بهم ریختگی رنگ ها و حتی سوختن پیکسل ها، همراه است.

واحد تعمیرات مانیتور ال جی ، با عیب یابی دقیق و برآورد میزان آسیب وارد شده، میتواند مشکل را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نماید. لذا می توانید با خاطری آسوده تعمیرات ال سی دی و تعمیرات ال ای دی خود را به کارشناسان تعمیرات تلویزیون بسپارید. لازم است بدانید، تعمیر این بخش مهم از دستگاه باید در اسرع زمان صورت بگیرد، چرا که ممکن است با پیشروی خود، کاربر را متحمل تعویض کلی پنل مانیتور خود کند.

 • تعمیر خاموشی دستگاه و عدم روشن شدن مانیتور
 • رفع خرابی پنل در اثر ضربه یا بخودی خود
 • تعمیر خرابی برد تغذیه مانیتور ال جی و در نتیجه خرابی برد اصلی
 • عیب‌یابی و رفع روشن و خاموش شدن مکرر و پی‌درپی دستگاه
 • تعمیرات مانیتورهای اداری در مرکز تعمیرات مانیتور ال جی
 • ریکاوری و ترمیم نمایشگرهای خانگی
 • بازیابی بهم ریختگی تصویر
 • تعمیر بروز تصاویر خط خطی در نمایشگر
 • تعمیرات تخصصی پنل مانیتور
 • رفع ایراد انواع بورد پاور مانیتور
 • تعمیر بورد اصلی یا مین بورد یا مادربورد
 • عیب یابی و ترمیم انواع مانیتور
 • ریکاوری کلیه ی قطعات الکترونیکی مانیتور
 • رفع ایراد تمامی قطعات مکانیکی نمایشگر
 • رفع ایراد کلی دستگاه
 • سرویس و تنظیمات نمایشگر
 • نصب و تنظیم مانیتور
 • رفع به هم ریختگی رنگ مانیتور

تعمیرات مانیتور ال جی و دیگر واحدهای تعمیرات ال جی

کادرفنی مرکز تعمیرات ال جی در دیگر واحدهای تعمیر به رفع ایراد سایر محصولات ال جی می‌پردازند. کارگاه های فنی این مرکز مجزا راه اندازی شده‌اند. به همین دلیل کاربران در صورت نیاز به دریاف خدمات ریکاوری باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . پروسه تعمیر در این مرکز با بکارگیری دو عنصر تجهیزات مدرن و کارشناسان متخصص صورت می‌گیرد. ابزارآلات تعمیر نمایندگی ال جی توسط مهندسینی خبره خریداری شده‌اند. ضمنا تعمیرکاران با بکارگیری ابزارآلات درجه یک بهترین خدمات ریکاوری را ارائه می‌کنند.

چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات ال جی هستید ، میتوانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردید.

اخبار مانیتور ال جی و دیگر خبرها

مرکز تعمیرات مانیتور ال جی جهت افزایش سطح علمی کاربران و افزایش رضایت ایشان بخش مقالات را در سایت راه اندازی کرده است. معرفی نمایشگر رایانه یکی از مقالاتی است که کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور ال جی به ارائه ان پرداخته‌اند. چکیده‌ای از این مطلب را ذکر می‌کنیم.

نمایشگر رایانه برای پردازش داده‌‌ها مورد استفاده قرار میگیرد درحالیکه گیرنده‌های تلویزیون برای سرگرمی استفاده شده است. از سال ۱۹۸۰ به بعد، رایانه (و نمایشگرهایش) برای پردازش داده‌ها و سرگرمی استفاده شد، درحالیکه تلویزیون‌ ها برای برخی از قابلیت‌‌های رایانه پیاده‌‌سازی شدند. با ورود به صفحه مقالات، دیگر مطالب مدنظرتان را مطالعه نمایید.

مقالات مانیتور ال جی و دیگر مقالات

کارشناسان متبحر و خلاق مرکز تعمیرات مانیتور ال جی به ارائه و گردآوری داغ‌ترین اخبار ال جی مبادرت ورزیده‌اند. این خبرها از منابعی که به تایید مراکز معتبر علمی رسیده تهیه شده است. به همین دلیل با اطمینان خاطر می‌توانید گامی در جهت به روز کردن اطلاعات خود بردارید.

کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز مسلط به تعمیر تمامی محصولات ال جی هستند. تعمیرات در نمایندگی ال جی به دو شکل انجام می‌گردد : تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری. این تعمیرات به صورت تخصصی زیرنظر اساتید باتجربه و خبره صورت می‌گیرد. امروزه با بیشتر شدن تولیدات لوازم الکترونیکی و ارتباطی نیاز به پشتیبانی و تعمیر انها هرروز بیشتر حس می‌گردد. به همین دلیل اقدام به تشکیل تیمی حرفه ای کرده‌ایم.

انواع مانیتور ال جی و دیگر محصولات ال جی

کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور ال جی برای افزایش اطلاعات کاربران به بررسی و معرفی دیگر محصولات ال جی نیز مبادرت ورزیده‌اند. این دستگاه‌ها عبارتند از : تلویزیون ، لپ‌تاپ ، تبلت ، موبایل و اسپلیت.

با کلیک روی لینک انواع مانیتور ال جی و دیگر محصولات ال جی اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 • نمایشگر تک ‌رنگ که فقط سیاه و سفید و رنگ خاکستری را نشان می‌دهد.
 • نمایشگر دو یا چندرنگ که رنگ متن و کادر متن را می‌تواند تغییر دهد.
 • نمایشگر تمام‌ رنگی یا سوپر وی‌جی‌ ای که بیش از بیست میلیون رنگ تولید می‌کند.

در حال حاضر نمایشگرها در چهار نوع تولید می‌شوند:

 • نمایشگرهای پرتو کاتدی یا سی‌آرتی (CRT)
 • نمایشگرهای ال‌سی‌دی (LCD) که فناوری صفحه نمایش آنها مانند ساعت مچی دیجیتال یا صفحه نمایش تلفن همراه است. صفحه نمایشگر ال‌سی‌دی (Liquid crystal display) دارای کریستال مایع است.
 • نمایشگرهای ال‌ای‌دی (LED)
 • نمایشگرهای دیود گسیل نور ارگانیک (OLED)

با کلیک روی لینک سوالات متداول  وارد بخش مذکور گردید.

سوالات متداول تعمیرات ال جی

تکنسین‌های مرکز تعمیرات مانیتور ال جی سوالات متداول تعمیر ال جی را پاسخ داده‌اند. ضمنا شما عزیزان می‌توانید دیگر سوالات خود را به صورت آنلاین و تلفنی با ما در میان بگذارید. یکی از سوالات رایجی که پرسنل فنی مرکز تعمیرات مانیتور ال جی به آن پاسخ داده اند عبارت است از : نمایشگرها در چند نوع تولید می شوند؟

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی اقدام به ارائه تمامی خدمات ریکاوری محصولات ال جی ، همراه خدمات پس از فروش مینماید. این مرکز با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و تشکیل تیمی از کارشناسان ماهر، اقدام به تعمیر دستگاه کاربران می‌نماید.

کارشناسان فنی نمایندگی ال جی به منظور کارایی بیشتر دستگاه تعمیر شده ، از قطعات اصل ( اورجینال ) استفاده می‌نمایند. مدیریت مرکز تعمیرات مانیتور ال جی همواره بر انجام خدماتی که توسط کادر حرفه ای این مجموعه صورت میگیرد نظارت مینماید. در واقع مدیریت این مرکز رضایت مشتری را سرلوحه اهداف خود و زیرمجموعه قرار داده است.

مرکز تعمیرات ال جی با بهره‌مندی از نیروی متخصص توانسته به جایگاه بالایی نسبت به رقبای خود دست پیدا کند. ضمنا ، کلیه خدمات ارائه شده توسط  کادر این شرکت بر اساس آخرین متد روز دنیا و طبق اسلوبهای جهانی انجام میشود . به دلیل  حضور مهندسین نمایندگی ال جی در دوره‌های مختلف تخصصی ، شما کاربر گرامی می‌توانید با آسودگی خاطر دستگاه معیوب خود را به این مرکز بسپارید.

5/5(3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *