شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر پنل مانیتور ال جی

تعمیر پنل مانیتور ال جی بسته به نوع اشکال پیش آمده در این بخش از دستگاه می‌توانید به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری انجام پذیرد. پنل یکی از بخش های اصلی کامپیوتر و تعیین کننده‌ی مشخصات تصویری است که کاربر مشاهده می نماید. پنل ها ممکن است به دلایل متعددی با خرابی و اشکال مواجه شوند و به دنبال آن اختلالاتی در تصویر به وجود بیاید. عمده ترین و شایع‌ترین خرابی هایی که در پنل مانیتور ال جی رخ میدهد، شکستگی پنل، آبخوردگی و اختلالات تصویر در آن هاست. در مواردی که پنل به طور کلی معیوب شده باشد و یا تعمیر پنل مانیتور ال جی کاربر را متحمل هزینه هایی بیشتر از تعویض آن کند، تعویض پنل به عنوان راهکار نهایی در نمایندگی تعمیرات ال جی مورد بررسی و اجرا قرار میگیرد. شما می‌توانید با دنبال کردن بخش‌های آتی با برخی از شایع‌ترین علل خرابی پنل مانیتور ال جی آشنا شوید.  در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با تعمیر پنل مانیتور ال جی در محل نیز می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی تماس بگیرید.

تعمیر پنل مانیتور ال جی

علل خرابی پنل مانیتور ال جی را بشناسید

آبخوردگی پنل مانیتور ال جی

آبخوردگی پنل مانیتور ال جی را می‌توان یکی از عمده مشکلاتی دانست که آسیب های بزرگی را به همراه داشته باشد. وقتی دستگاه خود را با مواد پاک کننده ای همچون اسپری یا شیشه شوی تمیز می کنید، این مایعات به درون دستگاه نفوذ کرده و به پنل می رسند. در نتیجه ی این اتفاق، برخی مدارهای ظریف داخل پنل دچار سوختگی شده که نتیجه‌ی آن، ایجاد خطوط عمودی روی تصویر، تفاوت روشنایی در تصویر دو نیمه ی چپ و راست و همچنین وجود خطوط سیاه و سفید در تصویر می باشد. در این حالت احتمالا تعمیر پنل مانیتور ال جی، غیر ممکن شده و بهترین کار، تعویض پنل مانیتور ال جی است.

سوختن پیکسل های پنل مانیتور ال جی

یکی از مهم ترین و البته پردردسر ترین اختلالات پنل مانیتور ال جی، سوختن پیکسل های آن است. در این حالت، به دلیل ایجاد مشکل در هریک از ساب‌پیکسل ها و یا ترانزیستور، پیکس خاموش شده و اصطلاحا می سوزد. معمولا راه برای تعمیر پنل مانیتور ال جی در این موارد وجود ندارد و تنها گزینه ، تعویض پنل مانیتور ال جی است.

تاریکی تصویر پنل مانیتور ال جی

تاریکی تصویر مانیتور ال جی یکی از اختلالات رایج در این تجهیزات است و لازم است حتما توسط کارشناسان تعمیر پنل مانیتور ال جی مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

کند شدن تصویر مانیتور ال جی

یکی از گلایه‌های مطرح شده از سوی مشتریان با کارشناسان تعمیر پنل مانیتور ال جی مربوط به کند شدن تصویر در این دستگاه است. در این وضعیت، تصاویر به حالت اسلوموشن از مانیتور پخش می شوند. همچنین ممکن است هاله ای از تصویر قبلی در تصاویر بعدی ادغام شود. علت این اتفاق، عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده است. این مشکل معمولاً با تعویض پنل مانیتور ال جی، برطرف می گردد.

رفع مشکلات پنل مانیتور ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی ، با چندین سال سابقه ی درخشان در خصوص تعمیر مشکلات و اختلالات انواع مانیتورهای ال جی وبکارگیری افراد کارآزموده و متخصص، آمادگی دارد تعمیر پنل مانیتور ال جی شما را در سریعترین زمان به انجام برساند. از آن جا که ساختار پنل مانیتور با پیچیدگی های بسیاری همراه است ، تعمیر آن نیز تخصص و مهارت بسیار بالایی طلب میکند. از این رو توصیه میشود برای دریافت چنین سرویسی، تنها به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

نمایندگی ال جی

تعمیر پنل مانیتور ال جی در تمامی مدل و نسخه ها، توسط متخصصین دوره دیده و با تجربه ی واحد های تعمیرات نمایندگی ال جی ، انجام میگیرد. کادر فنی تعمیرات نمایندگی ال جی در تهران ، با ساختار نرم افزاری و سخت افزاری انواع این تجهیزات، آشنایی کامل دارند و این درک بالا سبب شده، تشخیص و عیب یابی تمامی مشکلات، با حداقل خطا و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بگیرد. لازم است بدانید تمامی خدمات تعمیرات در این مجموعه با گارانتی انجام میگیرد و این نشان از اطمینان بالای ما به صحت و کیفیت کارمان است. خدمات نمایندگی تعمیر ال جی تنها به تعمیر پنل مانیتور ال جی اختصاص ندارد و شامل تمامی مشکلات و خرابی های این دستگاه ها خواهد شد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *