شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

روشن نشدن گوشی ال جی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای برخی از کاربران گوشی‌های ال جی ایجاد شود، روشن نشدن این گجت است. روشن نشدن گوشی ال جی، ممکن است به دلایل مختلف سخت افزاری و نرم افزاری به وقوع بپیوندد. از آن جا که این مشکل برای بسیاری از کاربران اتفاق افتاده است تصمیم گرفتیم، این مقاله را به بررسی دلایل روشن نشدن گوشی ال جی و راه‌های مطمئن موجود جهت مرتفع ساختن آن اختصاص دهیم. امیدواریم خواندن این مقاله جهت کسب اطلاع از دلایل و چگونگی بروز این اختلال و اقدامات مناسب جهت مرتفع ساختن آن، مفید واقع شود. لازم است اشاره کنیم، کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل ، در تمام طول هفته، آماده‌ی ارائه خدمات به شما عزیزان در راستای برطرف کردن مشکلات مربوط به گوشی موبایل‌تان خواهند بود. در ادامه به برخی از رایج ترین دلایل بروز مشکل روشن نشدن گوشی ال جی خواهیم پرداخت.

رفع مشکل روشن نشدن گوشی ال جی

دلایل روشن نشدن گوشی ال جی

 خرابی صفحه نمایش:

گاهی ممکن است، بدون این که شما متوجه شوید، گوشی روشن باشد و مشکلی مانند شکستگی صفحه نمایش، مانع روشن شدن ال سی دی شود. در این مواقع ، کلید پاور را به مدت 30 ثانیه نگه دارید تا مطمئن شوید که گوشی روشن است یا نه.

خرابی باتری گوشی:

اکثر باتری‌های گوشی ال جی، پس از چند سال کارکرد، دچار افت کیفیت می‌شوند؛ تا در نهایت به طور کامل از کار خواهند افتاد. انواع آسیب‌ها می‌توانند بر روی باتری تاثیرگذار باشند. گاهی خرابی باتری منجر به عدم شارژ آن و در نهایت روشن نشدن گوشی ال جی خواهد شد.

شارژ نداشتن گوشی:

در اکثر مواقع، دلیل اصلی روشن نشدن گوشی ال جی، مربوط به شارژ نداشتن دستگاه است. در صورتی که پیش از رخ دادن این مشکل هیچ علامتی مبنی بر خرابی و عملکرد نادرست گوشی خود مشاهده نکرده‌اید، این احتمال وجود دارد که روشن نشدن گوشی ال جی شما، به عدم وجود شارژ کافی مربوط شود. بنابراین نیاز است تا از شارژ بودن دستگاه خود، سلامت شارژر و پورت شارژ گوشی، اطمینان حاصل کنید. از آن جا که تجمع گرد و غبار و یا وارد شدن شی خارجی میتواند پورت شارژ دستگاه و یا شارژر را مسدود کند، توصیه میشود نسبت به بررسی آن اقدام کنید.

رفع مشکل روشن نشدن گوشی ال جی

رفع مشکل روشن نشدن گوشی ال جی، با استفاده از کامپیوتر و از طریق راه های زیر انجام می‌شود:

  • گوشی خود را از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنید.
  •  اجازه دهید گوشی به مدت 15 دقیقه شارژ شود.
  • کابل را از گوشی خود جدا کنید.
  •  پس از گذشت 10 ثانیه، مجددا کابل را به گوشی وصل کنید.
  • گوشی را به مدت 30 دقیقه شارژ کنید.
  •  دکمه پاور را فشار داده و به مدت 5 ثانیه نگه دارید.
  •  گزینه Restart را لمس کنید.
  •  اگر گزینه Restart نمایان نشد، دکمه پاور را به مدت 30 ثانیه نگه دارید.

رفع مشکل روشن نشدن گوشی ال جی در نمایندگی

یکی از خدمات نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، رفع اختلالات و آسیب هایی ست که منجر به روشن نشدن گوشی ال جی میشود. کارشناسان و متخصصان این مجموعه با شناخت کافی از ساختار نرم افزاری و سخت افزاری این گوشی ها، قادرند این مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع سازند. شما عزیزان نیز در صورت روشن نشدن گوشی ال جی خود، میتوانید با مشاوران حاضر در نمایندگی تعمیر گوشی ال جی ، تماس حاصل فرمایید.

سلامت باتری در ویندوز

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی

کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، با بهره مندی از تخصص بالا در امر تعمیر و پشتیبانی از انواع گوشی های موبایل ال جی، قادرند هر گونه خرابی در زمینه های مختلف را شناسایی و بازیابی کنند. کادر تعمیرات موبایل ال جی ، با پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی بسیار، به ساختار این گوشی ها، اشراف کامل دارد. نمایندگی تعمیر موبایل ال جی ، متشکل از واحد های مجزا و تخصصی، تعمیر و بازیابی انواع گوشی های موبایل ال جی را در حداقل زمان به انجام میرساند و برای  سرویس های پشتیبانی خود، گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی نیز در نظر گرفته است.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”5195″ carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84″ overriding_link=”post”]
امتیاز شما به این نوشته