شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر یخچال ال جی در تهران

تعمیر یخچال ال جی در تهران همواره یکی از دغدغه های کاربران محصولات ال جی میباشد. یخچال دستگاهی پر کاربرد و حائز اهمیت در منزل است که برخی از قطعات آن هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس خواهند داشت. در صورت نادیده گرفتن این نیاز، پس از گذشت مدتی عملکرد یخچال از روال عادی خارج شده و ممکن است کارکرد سابق را نداشته باشد. تهران شهری است که در آن برای پیدا کردن تعمیرکار یخچال ال جی مشکلی نخواهید داشت.

اما یافتن مرکزی معتبر با تجهیزات تخصصی، ارائه قطعات فابریک و تکنسین های مجرب قطعا کار دشواری خواهد بود. نمایندگی یخچال ال جی با تجربه ای چندین ساله در حوزه تعمیرات یخچال همواره در تلاش است سطح کیفی سرویس های خدماتی خود را به استانداردهای بین المللی نزدیک کند. برای آشنایی بیشتر با خدمات تخصصی نمایندگی ال جی در زمینه تعمیر یخچال LG با ما همراه شوید.

تعمیر یخچال ال جی در تهران

خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی در تهران

یخچال با ساختاری سیستماتیک از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر یک از قطعات عملکردی مهم و کاربردی در فرایند برودتی و خنک کنندگی محیط یخچال دارند. عملکرد مداوم و بی وقفه یخچال ال جی این دستگاه را نسبت به سایر وسایل برقی آسیب پذیر تر کرده است. کم بودن ولتاژ برق، خرابی ترموستات، بریدگی مدار برق کمپرسور یا خرابی کلید اتوماتیک، خرابی (یا بریدگی) سیم برق، سوختگی فیوز، خرابی تایمر از جمله اختلالاتی است که نیاز به تعمیر تخصصی دارند.

خنک نکردن یخچال ال جی، صدای زیاد یخچال ال جی، اتومات نکردن یخچال، شارژ گاز یخچال، تعمیر برد یخچال فریزر ال جی و ساید بای ساید آن، تعویض و تعمیر موتور یخچال یا کمپرسور یخچال ال جی ، تعویض تمام فن های یخچال، تعویض و نصب فیلتر آب و رفع داغ شدن موتور یخچال خدمات تخصصی هستند که در صورت اختلال در عملکرد یخچال میتوانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران از آنها بهره مند شوید.

تعمیر موتور یخچال ال جی

تعمیر موتور یخچال ال جی و یا در اصطلاح تعمیر کمپرسور یخچال ال جی به واسطه اهمیت ویژه ی این قطعه در یخچال، امری تخصصی و حائز اهمیت است. از موتور یخچال به عنوان قلب تپنده این دستگاه یاد میشود. این قطعه متشکل از تعدادی پیستون، میلنگ و سوپاپ است که هر یک وظیفه ای را دنبال میکنند تا چرخه سرمازایی در یخچال کامل شود. 

کارشناسان عمر مفید موتور یخچال را 10 سال تشخیص داده اند البته این در شرایطی است که پای نوسانات برقی و ضربه های شدید در میان نباشد. صدای آزار دهنده، از کار افتادن چرخه سرماسازی، یکسره شدن کارکرد یخچال و سوختگی ناشی از اتصالات برق از جمله نشانه های خرابی در موتور یخچال هستند. تعمیر موتور یخچال ال جی امری کاملا تخصصی است که در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران با به کار گیری تجهیزات پیشرفته صورت میگیرد.

تعمیر ترموستات یخچال ال جی

واژه ترموستات متشکل از دو بخش Thermo به معنای دما و stat به معنای ثابت است که برای ثابت نگه داشتن دمای یخچال ال جی از آن استفاده میشود. از کار افتادن ناگهانی یخچال، به هم خوردن ساعت کار و استراحت یخچال و عدم تعادل در سرد و گرم کردن فضای داخل یخچال از جمله نشانه های اختلال در ترموستات یخچال هستند. برای تعمیر ترمسوتات با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران تماس گرفته و درخواست سرویس در محل یخچال را ثبت نمایید تا کارشناسان این مرکز در اسرع وقت، با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام شوند.

تعمیر کندانسور یخچال

کندانسور یخچال و یا رادیاتور یکی از قطعات خنک کننده در یخچال است که در پروسه‌ی سرمازایی یخچال ، هوای اتاق را از بین لوله‌های مبرد عبور میدهد تا گرمای گاز یا همان مبرد به بیرون منتقل شود. کندانسور قطعه ای در یخچال است که به صورت سالانه نیاز به سرویس و تمیز کاری دارد. 

بی توجهی به سرویس این قطعه میتواند آسیب های جدی تری را به بار آورد. نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران با ارائه خدماتی همچون سرویس در محل این امکان را به کاربران میدهد تا لوازم برقی خود را به طور منظم و با صرف هزینه ای مناسب سرویس کنند.

تعمیر برد یخچال ال جی

مهندسی تمامی امور و عملکرد یخچال ال جی بر عهده ی برد است. از این رو اختلال در برد یخچال عملکرد کلی دستگاه را تحت تاثیر قرار میدهد. هزینه تعمیرات یخچال ال جی در صورت بروز نقص فنی در برد بسیار گزاف خواهد بود، به همین دلیل تنها در صورت بروز اختلالات جزئی و سطحی تکنسین ها تعمیر را بر تعویض ترجیح میدهند. در غیر این صورت برد معیوب یخچال تعویض میگردد؛ چرا که هزینه تعمیر برد با خرید یک برد جدید برابری میکند.

نمایندگی یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی به صورت فوق تخصصی و ویژه توسط تکنسین های دوره دیده و کارآزموده در نمایندگی یخچال ال جی در تهران  انجام میگیرد. این نمایندگی خدماتی با بالاترین سطح کیفی در قالب سرویس در محل به کاربران یخچال ال جی ارائه مینماید. 

شما به سهولت میتوانید از طریق تماس با نزدیک ترین شعبه این نمایندگی درخواست خود را مبنی بر سرویس در محل ثبت نمایید تا نواقص فنی مرتبط با تعمیر یخچال ال جی در تهران با ارائه بهترین راهکار توسط کارشناسان ما مرتفع گردد. تعمیرات یخچال lg با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک با ضمانت یکساله صورت می‌گیرد. ارائه گارانتی و رضایت مشتریان سندی هستند بر خدمات صادقانه این مرکز.ـ

امتیاز شما به این نوشته