شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر و تعویض فن یخچال

فن تعبیه شده در یخچال هم مانند فن قرار گرفته در سایر لوازم خانگی، وظیفه‌ای جز خنک کردن قطعات -از طریق هدایت هوای گرم به بیرون و گردش هوای خنک به داخل دستگاه- را ندارد. در یخچال های امروزی چهار فن – با نظر به ابعاد بالای دستگاه- تعبیه شده است. بد نیست بدانید فن های بکاررفته در یخچال های قدیمی تک ولتاژ بوده و با برق شهری کار می کردند. این فن ها در صورت روشن شدن یخچال به صورت حداکثری کار می‌کردند.

اما در در یخچال های جدید، فن های بکاررفته کار کنترل قدرت جریان باد را نیز انجام می‌دهند. بدیهی است خرابی فن آسیب های متعددی را متوجه یخچال سازد. در صورت عدم رسیدگی به مشکلات فن، سایر قطعات قرار گرفته در دستگاه، نیز دچار خرابی می‌شوند. در چنین مواقعی، تعمیر یا تعویض فن یخچال ، توسط کادر تعمیر این مجموعه، مورد بررسی قرار می‌گیرد. در بخش‌های آتی خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در ارتباط با این بخش از دستگاه شرح داده خواهد شد.

تعمیر و تعویض فن یخچال

پیشنهاد سایت: چرا یخچال خنک نمی کند؟

چگونگی تعمیر فن یخچال

همانطور که گفته شد چهار فن وظیفه خنک کردن بخش های مختلف یخچال را بر عهده دارند. فن کندانسور، فن اوپراتور، فن داخلی و فن کمپرسور. با معیوب شدن هر کدام از این فن ها، سلامت دستگاه با مشکل روبرو می‌شود. فن معیوب شده، سرما نخواهد داشت و این مسئله موجب افزایش دمای یخچال میشود. بالا رفتن دما اگر از آستانه تحمل قطعات یخچال فراتر رود، می‌تواند آسیب های جبران ناپذیری برای دستگاه به همراه داشته باشد.

باید توجه داشت تعمیر هر کدام از این فن ها نیازمند تخصص و مهارت بسیار است. چرا که ساختار این تجهیزات بیش از هر زمان با پیچیدگی روبرو شده است. تعمیر این قطعات نیازمند باز کردن درب دستگاه و معاینه کامل است. این فرایند در نمایندگی تعمیر یخچال ، با نهایت دقت و مهارت به انجام میرسد و امکان بازیابی هر گونه مشکل در این فن ها، مورد بررسی قرار میگیرد. در صورتی که فن یخچال به طور کامل معیوب شده باشد، گزینه تعویض مدنظر تعمیرکاران قرار خواهد گرفت.

تعویض فن یخچال با گارانتی معتبر

همانطور که گفته شد، در صورتی معیوب شدن هر کدام از فن های قرار گرفته در یخچال، تعویض آن مد نظر کارشناسان قرار میگیرد. تعویض فن های کندانسور، اوپراتور، داخلی و کمپرسور یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال است که همراه با گارانتی معتبر انجام می‌پذیرد. این مجموعه با برخورداری از قطعات اصلی و اورجینال، تعویض این قطعات را با نهایت دقت و مهارت، در کوتاه ترین زمان ممکن، به انجام می‌رساند.

از آن جا که فن نقشی بسیار مهم و ضروری در دستگاه ایفا میکند، هر گونه بی توجهی نسبت به خرابی آن میتواند سلامت یخچال را با اشکالات بزرگتری روبرو کند. به همین خاطرتوصیه می‌شود در صورت مشاهده هر گونه اخلال در عملکرد هر کدام از فن های تعبیه شده در دستگاه، کارشناسان این مجموعه را در جریان جزییات امور قرار دهید. تعویض فن یخچال، مشابه سایر سرویس های ارائه شده توسط این مجموعه، با گارانتی و ضمانت نامه همراه است.

این مقاله را از دست ندهید: تنظیم دمای یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال

تکنولوژی بکاررفته در یخچال های امروزی، قابل قیاس با یخچال های یک دهه‌ی پیش نیست. این موضوع سبب شده تا یخچال های امروزی، قابلیت ها و امکانات صد چندانی داشته باشند. پیشرفت‌های موجود در حوزه طراحی و ساخت یخچال، پیچیدگی‌های بسیاری را به حوزه تعمیرات یخچال نیز افزوده است.

مرکز تخصصی تعمیر یخچال ، با درنظر داشتن تمامی این موارد، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر را به همکاری فراخوانده و پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه را در اختیار آنان قرار داده اسا.  شامل مجموعه بزرگی از خدمات است که برای بررسی و رفع مشکلات این محصول به کاربران ارائه می شود. هم‌اکنون این نمایندگی معتبر تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با عیب یابی، تعمیر و سرویس انواع مدل های یخچال را به متقاضیان ارائه می‌دهد. نمایندگی یخچال در حال حاضر دارای شعبه در شهر تهران و یک شعبه در شهر کرج است.

5/5(1 امتیاز)