شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر تاسیسات ساختمان

برای تعمیر تاسیسات ساختمان، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی می توانید روی مهارت و تجربه کارشناسان پیشه کمک حساب کنید. تاسیسات ساختمانی شامل المان های مختلف گرمایشی و سرمایشی است که به مرور زمان یا بر اثر عوامل مختلف، آسیب دیده و یا حتی از کار می افتند. عیب یابی و تعمیر هریک از این تجهیزات نیازمند برخورداری از مهارت ویژه ای است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و با استفاده از تجهیزات مخصوص انجام شود.

در غیر این صورت ممکن است آسیب دیدگی دستگاه بیشتر شده و هزینه بیشتری را به شما تحمیل کند. تیم پیشه کمک ضمن استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و با توجه به آخرین استانداردهای روز دنیا، تعمیر تاسیسات ساختمانی را به شکل حرفه ای انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات تخصصی با این مرکز تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

تعمیر تاسیسات ساختمان

هزینه تعمیر تاسیسات ساختمان

قیمت تعمیر تاسیسات ساختمانی با توجه به اقداماتی که برای رفع ایرادات دستگاه های مختلف انجام می شوند، متفاوت است. به عنوان مثال در صورتی که مشکلات سیستم با اقدامات ساده ای همچون خاموش و روشن کردن دستگاه برطرف شوند، لازم نیست مبلغ بالایی خرج کنید.

اگر قطعات دستگاه ها نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشند، باید مبلغ بیشتری خرج کنید که با توجه به شدت آسیب دیدگی قطعات، متفاوت است. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، هزینه تعمیر تاسیسات ساختمان با توجه به قیمت قطعه جدید تعیین می شود. کارشناسان پیشه کمک پس از بررسی و عیب یابی تجهیزات ساختمان، هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می کنند.

چه موقع نیاز به تعمیر تاسیسات ساختمان است؟

مهم ترین عامل فرسودگی و خرابی تاسیسات ساختمان، گذر زمان و بالا رفتن سن دستگاه هاست. براساس استانداردهای موجود، پس از 15 تا 20 سال استفاده، عمر مفید تجهیزات ساختمانی به پایان رسیده و این دستگاه ها فرسوده می شوند. این دقیقا زمانی است که باید تعمیر تاسیسات ساختمان را شروع کنید!

در این شرایط مشکلات دستگاه ها به مرور شروع می شوند و تداوم آنها موجب آسیب دیدگی دیگر دستگاه ها و قطعات می شود. حتی گاهی سیستم قابل تعمیر نبوده و راهی جز تعویض تاسیسات ساختمان نیست. چنانچه شاهد نشت آب، گرم نکردن، سرد نکردن، روشن نشدن، کار نکردن و … در هریک از اجزای تاسیسات ساختمانی خود بودید، برای عیب یابی و تعمیر تخصصی این تجهیزات، با پیشه کمک تماس بگیرید.

برای تعمیر دوربین مدار بسته تماس بگیرید. 

خدمات تعمیر تاسیسات ساختمانی

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر تاسیسات ساختمانی می توان به اقداماتی همچون تعمیر تاسیسات برقی، تعمیر سیستم روشنایی، عیب یابی و تعمیر سیستم ضد سرقت، تعمیرات سیستم ضد حریق، تعمیر سیستم تلفن و آنتن مرکزی، عیب یابی و تعمیر سیستم های گازرسانی، تعمیرات سیستم آتش نشانی، تعمیر سیستم بخار، تعمیر سیستم های بهداشتی، تعمیرات پکیج، تعمیر کولر گازی و داکت اسپلیت و … اشاره کرد. این خدمات با ضمانت نامه رسمی و معتبر پیشه کمک همراه هستند و اصالت و درستی آنها تضمین شده است.

تعمیر تاسیسات برقی ساختمان

یکی از خدمات تعمیر تاسیسات ساختمان، مربوط به تعمیر تاسیسات برقی است؛ یعنی تمامی تجهیزات و دستگاه هایی که با برق کار می کنند و ممکن است بر اثر نوسانات برق و چنین مشکلاتی، دچار ایراد شوند. سیستم روشنایی، تلفن، آنتن مرکزی، سیستم های هشدار آتش سوزی و سرقت و … با برق کار می کنند و اگر آسیب ببینند نیاز به تعمیرات تخصصی دارند.

کارشناسان تعمیرات تجهیزات ساختمانی در پیشه کمک، ضمن بررسی دقیق هریک از این تجهیزات و شناسایی المان آسیب دیده، تعمیرات آن را با استفاده از ابزارهای پیشرفته و در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می دهند.

تعمیر تأسیسات مکانیکی ساختمان

برای تعمیر تاسیسات مکانیکی ساختمان، باید سیستم هایی همچون گازرسانی، گرمایش و سرمایش، سیستم تهویه مطبوع، آسانسورها، سیستم آب و فاضلاب و … بررسی و تعمیر شوند. برخی ساختمان ها به سیستم آتش نشانی هم مجهز هستند؛ این تاسیسات هم به مرور زمان یا بر اثر عدم استفاده طولانی مدت، آسیب دیده و نیازمند تعمیر تخصصی هستند. بهتر است برای رفع ایرادات هریک از این سیستم ها از تکنسین های مجرب تعمیر تاسیسات ساختمان کمک بگیرید تا سیستم بدون هیچ ایرادی و به بهترین شکل، تعمیر شود.

تعمیر تأسیسات حرارتی

لوله کشی شوفاژ و پکیج دیواری، رادیاتورها، موتورخانه مرکزی، کلکتور، دیگ، انبساط و منبع موتورخانه، بخشی از مهم ترین اجزای تاسیسات حرارتی ساختمان هستند. لوازم جانبی از قبیل لرزه‌ گیر، شیر فلکه‌ های چدنی و برنجی، فلنج ‌ها سختی گیرها و … هم دیگر اجزایی هستند که در روند تعمیر تاسیسات حرارتی، بررسی و تعمیر می شوند. چنانچه کارشناسان تعمیر تاسیسات ساختمان متوجه شوند که نیاز به تعویض هریک از این اجزاست، آنها را با نمونه های اصلی و با کیفیت جایگزین می کنند.

 

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *