شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

ریست کردن لباسشویی سامسونگ

یکی از امکاناتی که به واسطه ی رشد و پیشرفت فناوری در لباسشویی های جدیدتر قرار گرفته است، بازگردانی به حالت کارخانه است. ریست کردن لباسشویی سامسونگ به معنای پاک کردن و نصب مجدد سیستم است. طبق این فرایند کلیه ی تنظیمات نرم افزاری دستگاه که به دست کاربر اعمال شده است، به طور کامل حذف میشود. شاید برای شما سوال شود که ریست لباسشویی سامسونگ در چه مواقعی استفاده میشود و یا طریقه ی انجام آن به چه صورت است؟

در این بخش قصد داریم به طور کامل به این موضوع مهم بپردازیم. البته باز گرداندن این تجهیزات به حالت کارخانه همیشه به راحتی انجام نمیشود و در برخی مواقع لازم است توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ به انجام برسد. برخی از مدل ها برای انجام این کار به یک دکمه ی مخصوص مجهز شده اند و برخی خیر. برای آشنایی بیشتر تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

ریست کردن لباسشویی سامسونگ

ریست کردن لباسشویی سامسونگ در چه مواردی انجام میشود ؟

ریست کردن لباسشویی سامسونگ بیشتر در مواقعی مورد استفاده قرار میگیرد که مشکلاتی برای دستگاه رخ داده باشد و کاربر علت آن و یا راه های برطرف ساختن آن را نداند. اما چه دلایلی به بروز چنین مشکلاتی می انجامد؟ گاهی ورود ولتاژ نامناسب، قرار گیری بار بیش از حد تحمل دستگاه، قطع و وصل شدن برق لباسشویی، فشار زیادی را به دستگاه وارد میکند. این فشار زیاد میتواند عملکرد لباسشویی را با اشکال روبرو کند. چنین روندی شامل کلیه ی برندها و مدل های لباسشویی از جمله سامسونگ میشود.

این مقاله را از دست ندهید: آشنایی با ارورهای لباسشویی سامسونگ

آموزش ریست کردن لباسشویی سامسونگ

پس از پرداختن به موارد مشکل زا، لازم است به چگونگی انجام این فرایند بپردازیم. در لباسشویی هایی که به دکمه ی ریست مخصوص مجهز نیستند، میتوان با کشیدن دستگاه از برق به ریست کردن لباسشویی سامسونگ پرداخت. برخی دیگر از ماشین های لباسشویی قابلیت برنامه ریزی دارند و طریقه ی بازگردانی آن ها به حالت کارخانه کمی پیچیده تر از فشردن یک دکمه است. از مهم ترین نکاتی که لازم است به هنگام ریست لباسشویی سامسونگ مورد توجه قرار بگیرد، خشک بودن دست است. چرا که هر گونه رطوبت میتواند خطر برق گرفتگی را تشدید کند.

  • در برخی لباسشویی ها دکمه ای که نوشته ی “Start-Pause” یا “Start” را دارد به مدت ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید.
  • پس از زدن دکمه ریست، ماشین لباسشویی را روشن کنید. بسته به مدل ماشین لباسشویی یا نکات مذکور در راهنمای مصرف کننده ی دستگاه برق را از ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه قطع کنید.
  • همچنین لازم است برای ماشین های لباسشویی با کنترل دکمه ای، چرخنده را به صورت ساعتگرد بچرخانید.
  • توجه داشته باشید که در این حین دستگاه را به هیچ عنوان روی حالت Final Spin یا حداکثر چرخش قرار ندهید.
  • شما میتوانید با دکمه های کنترل لباسشویی چرخه ی شستشو را روی هر چیزی به جز Spin قرار دهید. در این حین لازم است به دقت بررسی کنید که آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ شود.
  • پس از آن ماشین لباسشویی را روشن نمایید.

چنانچه با انجام موارد و مراحل مذکور مشکل ماشین لباسشویی همچنان به قوت خود پا بر جا ماند، لازم است حتما از کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید. هر گونه اقدام ناشیانه در این زمینه میتواند به تشدید مشکل رخ داده و یا بروز اختلالات مضاعف منجر شود.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ یکی از تخصصی ترین و شناخته شده ترین مراکز ارائه ی خدمات و سرویس به کاربران و مشتریان انواع ماشین های لباسشویی سامسونگ در سطح کشور است. خدمات این مجموعه در دو حوزه ی فروش و تعمیرات لباسشویی انجام میگیرد.  این نمایندگی ، به دلیل گستردگی و تنوع بالای محصولات کمپانی سامسونگ ، خدمات پشتیبانی و فروش خود را در واحدهای مجزای بسیار پیشرفته ای در سطح کشور، ارائه میدهد.

این خدمات ضمن برخورداری از کیفیت بی نظیر ، در سریع ترین و مناسب ترین شکل در اختیار کاربران گرامی این محصولات قرار میگیرند. نمایندگی لباسشویی سامسونگ ، خدمات خود را نه تنها در تهران، بلکه در کرج و سایر شهرستان ها نیز ارائه میدهد. این مجموعه ی وسیع ، امتیازات فراوانی را برای کاربران عزیز خود در نظر گرفته است که از مهم ترین آن ها میتوان به ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی برای خدمات، اشاره داشت.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *