شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ سامسونگ

لپ تاپ، دستگاه پر استفاده ای می باشد که ممکن است کاربر آن را چندین سال با خود به مناطق مختلف حمل کند. این حمل و نقل مدام احتمال خرابی تک تک اجزای داخلی و بیرونی لپ تاپ از جمله قاب و بدنه دستگاه را افزایش می دهد. خرابی قاب مسئله بسیار مهمی در ادامه حیات لپ تاپ می باشد.  برای مثال اگر درب لپ تاپ دیگر به درستی بسته نشود، ال سی دی لپ تاپ  در معرض آسیب های فراوانی خواهد بود. از این رو در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با جنبه های تعمیر قاب لپ تاپ سامسونگ آشنا کنیم. لازم به ذکر است که نمایندگی رسمی سامسونگ مراحل تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ های برند محبوب سامسونگ را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهد.

تعمیر قاب لپ تاپ سامسونگ

مشکلات رایج قاب لپ تاپ سامسونگ

شکستگی و فرورفتگی قاب لپ تاپ Samsung

فرو رفتگی ها و ترک های عظیم الجثه، معضل با اهمیتی در ساختار قاب لپ تاپ است که اگر به موقع تعمیر نشود تا آلودگی، ناکارآمدی و خرابی قطعات لپ تاپ پیش می رود. بهتر است این دسته از آسیب ها را با تعویض کامل قاب برطرف کرد. چنانچه این ایراد به موقع رفع نشود ممکن است به صفحه نمایش هم آسیب وارد شده که در نتیجچه به جز تعویض ال سی دی لپ تاپ سامسونگ، چاره دیگری وجود ندارد.

ترک های جزیی قاب لپ تاپ سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ ترک های جزیی قاب لپ تاپ سامسونگ را با استفاده از چسب های مخصوصی مرتفع می سازد. تیم فنی این مرکز پس از ترمیم شکستگی قاب لپ تاپ samsung ، تکنیک هایی را نیز به کار می برند تا به هیچ عنوان محل چسب کاری قاب دیده نشود و از لحاظ ظاهری کیفیت لپ تاپ تغییری نکند.

لق شدن درب لپ تاپ سامسونگ

گاهی احتمال دارد در اثر فشار بیش از اندازه و یا اصابت ضربه درب لپ تاپ دچار اختلال شود. فراموش نکنید در این شرایط ترمیم و بازیابی غیر استاندارد قاب و جا افتادن نادرست لولای درب لپ تاپ به شدت برای سلامت قطعات داخلی سیستم و البته ال سی دی مانیتور لپ تاپ خطرناک است. بنابراین در انتخاب مراکز تعمیراتی جهت بازیابی قاب لپ تاپ سامسونگ دقت کنید.

تعمیرات لپ تاپ های سامسونگ

تعمیر یا تعویض قاب Samsung laptop

همان طور که اشاره شد تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ Samsung بستگی به شدت خرابی این بخش حساس و آسیب پذیر دستگاه دارد. گاهی حتی تعمیر هم برای بازیابی کارایی قاب لازم نیست و با یک جا انداختن مجدد مشکل ناکارآمدی قاب برطرف خواهد شد. در هر حال تعمیر یا تعویض قاب لپ تاپ سامسونگ مسئله با اهمیتی است که باید در اسرع وقت انجام شود. با حضور در نمایندگی رسمی سامسونگ کلیه مشکلات ساختاری قاب لپ تاپ های سامسونگ را با صرف مدت زمان کوتاهی برطرف نمایید. کارشناسان ما ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته و نمونه های اورجینال و مرغوب به تعمیر و تعویض قاب انواع لپ تاپ های سامسونگ می پردازند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ

نمایندگی تعمیر سامسونگ مجموعه ای فوق تخصصی است که جهت ترمیم و بازیابی انواع لپ تاپ های قدیم و جدید سامسونگ فعالیت حرفه ای دارد. تمامی امور مرتبط با تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در این مجموعه زیر نظر کارشناسانه تکنسین های ماهر شکل گرفته و براساس پارامترهای اصولی و استاندارد عرضه می شوند. ارائه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز سیستم کاری نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ می باشد که رضایت کامل کاربران گرامی را به دنبال دارد.

امتیاز شما به این نوشته