شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ یکی از خدمات تخصصی قابل دریافت در نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد که تحت نظر کارشناسان مجرب ارائه می شود. خرابی میکروفن عموما زمانی توجه کاربر را به خود جلب می کند که به هنگام برقراری تماس شخص پشت خط صدای کاربر را به هیچ عنوان نشنود.

این در حالیست که کاربر به راحتی می تواند صداهای آن طرف خط را به وضوح بشنود. در واقع خرابی میکروفن گوشی به این معناست که صدای کاربر از گوشی مورد استفاده منتقل نمی شود. چنین مشکلی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. با ما همراه گردید تا در ادامه ضمن معرفی علل خرابی میکروفن موبایل های سامسونگ شما را با راهکارهای ساده و کاربردی رفع این مشکل آشنا سازیم.

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ با گارانتی

دلایل خرابی در میکروفن موبایل سامسونگ

همان طور که گفته شد نیاز به تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ می تواند دلایل بسیاری داشته باشد. به طور کلی می توان این دلایل را به دو دسته ی نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم کرد. عموما اختلالات نرم افزاری شامل حمله ی ویروس های بدافزارهای نصب شده بر روی سیستم گوشی می گردند.

بدافزارها باعث ناکارآمدی بسیاری از قطعات گوشی از جمله میکروفن می شوند. بنابراین اکیدا توصیه می نماییم به جز گوگل پلی به هیچ فروشگاه دیگری در راستای نصب نرم افزارهای مورد استفاده ی خود اطمینان نکنید. نفوذ آب، وجود گرد و غبار، اصابت ضربه نیز از دیگر مواردی هستند که موجب خرابی میکروفن موبایل سامسونگ و یا سایر برندهای موجود در بازار می شوند.

راهکارهای رفع مشکل کار نکردن میکروفن گوشی سامسونگ

راهکارهای رفع مشکل کار نکردن بلندگو موبایل سامسونگ

پیش از هرگونه اقدامی برای تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ بهتر است راهکارهای زیر را امتحان کنید.

گوشی را ریستارت کنید.

به عنوان اولین گام در تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ باید دستگاه را ریستارت کنید. یک ری استارت ساده راه حلی کاربردی برای رفع بسیاری از مشکلات گوشی های امروزی است. متاسفانه این موضوع از طرف کاربران نادیده گرفته می شود. اما فراموش نکنید که ریستارت می توان اختلالات پیش پا افتاده ای که در اثر یک ناهماهنگی جزیی در درون دستگاه رخ داده است را به سرعت برطرف کند.

از حالت safe mode استفاده کنید.

با استفاده از حالت safe mode می توانید از صحت نرم افزاری گوشی اطلاع بیابید. اگر در این حالت میکروفن به راحتی قادر به فعالیت است، باید نرم افزارهای مشکوک را شناسایی کرده و آن ها حذف کنید تا عملکرد میکروفن بازیابی شود.

گوشی را ریست فکتوری کنید.

آخرین راهکار برای تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ بازگشت به تنظیمات کارخانه است. تهیه ی بک آپ از اطلاعات مهم درون گوشی خود را پیش از شکل گیری فرآیند ریست فکتوری فراموش نکنید. در صورتی که پس از ریست کردن گوشی نیز شاهد ناکارآمدی میکروفن دستگاه می باشید به احتمال قوی میکروفن دارای ایرادات سخت افزاری شده است. برای رفع این دسته از مشکلات داخلی گوشی های سامسونگ مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر الزامی است.

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ نیازمند اعمال مراحل عیب یابی تخصصی است. کارشناسان و تکنسین های ما با استفاده از دانش به روز خود به بررسی دقیق و ریزبینانه ی گوشی های معیوب پرداخته و کوچک ترین اختلالات ساختاری موجود در آن ها را شناسایی می نمایند. اگر اختلال وارده بر میکروفن تماما از سخت افزار آن نشات گرفته باشد، لازم است ضمن به کارگیری تجهیزات فنی پیشرفته کارایی اتصالات و ساختار میکروفن تست گردد. در هر روی مشکل هر چه که باشد در سطح کیفی بی نظیری در واحد تعمیرات نمایندگی رسمی سامسونگ قابل حل است.

تعمیرات موبایل سامسونگ

واحد تعمیرات موبایل سامسونگ ارائه دهنده ی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی موبایل های هوشمند سامسونگ می باشد. این خدمات به کلیه ی مشکلات ساختاری موبایل های سامسونگ از جمله رفع شکستگی ال سی دی، بازیابی کارایی تاچ، رفع عیوب نرم افزاری، تعمیرات دوربین، ترمیم اسپیکرها و رفع مشکلات سخت افزاری گوشی اختصاص می یابد. لازم به ذکر است که تمامی سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ، بدون خطای کاری شکل گرفته و با ضمانت نامه های معتبر کتبی همراه می گردد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *