شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

اگر از دسته کاربرانی هستید که با مشکل برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ مواجه شده اید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. برعکس شدن تصویر یک مشکل نادر در تلویزیون ها می باشد که معمولاً به ندرت اتفاق می افتد. در چنین شرایطی تصویر تلویزیون یا 180 درجه چرخش دارد و یا اینکه با 90 درجه چرخش، در قسمت های چپ یا راست صفحه نمایش، نشان داده می شود. با بروز این مشکل کاربر قادر نخواهد بود تصاویر را به درستی تماشا کند. همچنین امکان انجام تنظیمات و انتخاب گزینه ها در این شرایط بسیار سخت می باشد.

در نمایش تصویر در تلویزیون سامسونگ قطعاتی مانند مین برد، پنل،  فلت تلویزیون  و بک لایت نقش اساسی دارند و ممکن است زیر و رو شدن تصویر تلویزیون به دلیل وجود مشکل در یکی از این قطعات باشد. اما تشخیص این موضوع تنها توسط متخصصان  تعمیر تلویزیون  امکان پذیر است و پس از عیب یابی دستگاه و قطعات مشخص می گردد. در اینجا به برخی از دلایل سر و ته شدن تصویر تلویزیون سامسونگ اشاره می کنیم.

برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

دلایل برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

اگرچه تشخیص دلیل این مشکل با بررسی دستگاه توسط کارشناسان امکان پذیر است اما شایع ترین دلایل ایجاد این مشکل خرابی فریمور مین برد و تنظیمات اشتباه فریمور است. فریمور، برنامه نرم ‌افزاری است که در چیپ حافظه مین برد تلویزیون قرار می‌گیرد.

این بخش از تلویزیون رفتارهای سیستم را هنگام کار کنترل کرده و امکان کارکرد درست را فراهم می کند. این موضوع یکی از دلایل اصلی برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ است. البته عدم تنظیمات صحیح فریمور نیز در بروز این مشکل نقش دارد. بنابراین قبل از اینکه به پنل تلویزیون شک کنید باید بخش فریمور دستگاه بررسی شود.

رفع مشکل بر عکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

برای رفع مشکل برعکس شدن تصویر باید ابتدا ریشه مشکل شناسایی شود. از این رو کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ با عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه، مشکل را شناسایی کرده و جهت رفع آن اقدام می کنند. در این شرایط ابتدا از طریق اقدامات نرم افزاری و اتصال تلویزیون به سیستم عیب یاب، تلاش می شود تا تنظیمات مربوطه اعمال شود و مشکل برطرف گردد.

اما در صورتی که این امر برای رفع مشکل برعکس شدن تصویر تلویزیون سامسونگ جوابگو نباشد، آنگاه مین برد تلویزیون تعمیر شده و یا در صورت نیاز تعویض می شود. بنابراین اگر با چنین مشکلی مواجه هستید با واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا کارشناسان برای رفع مشکل دستگاه به محل شما بیایند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ با فراهم کردن شرایط لازم، به ویژه خریداری پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر تلویزیون و دعوت از باتجربه ترین و زبده ترین تکنسین های تعمیر تلویزیون در کشور، تمامی عیوب تلویزیون را شناسایی و برطرف می کند. تعمیر انواع تلویزیون های led، lcd و oled سامسونگ در پارت های مجزا صورت گرفته و در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات اصلی و فابریک بهره گرفته می شود. خدمات متنوعی در این نمایندگی ارائه می شود اما می توان تعمیر مین برد تلویزیون ، تعمیر پنل تلویزیون ، رفع مشکل سیگنال نداشتن تلویزیون ، تعویض بلندگو ، تعمیر منبع تغذیه تلویزیون ، تعمیر پورت hdmi ، تعمیر فلت و تعویض و  تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ  را مهمترین خدمات ارائه شده دانست.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *