شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعویض تاچ آیفون

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

یکی از بزرگ‌‌ترین عیب‌های گوشی‌ هوشمند را می‌توان مقاومت نه چندان قوی صفحه ‌نمایش آن ها، در برابر ضربه‌های احتمالی و شکستن زودهنگام شان دانست. احتمالا برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده است که صفحه ‌نمایش گوشی با افتادن از دست یا اتفاقاتی از این قبیل به راحتی شکسته باشد. متاسفانه در سال های اخیر، شاهد رشد روز افزون مراکز ارائه ی خدمات و سرویس های تعمیر نامعتبر بوده ایم و همین امر موجب گشته، در کنار بازار سیاه فروش موبایل، بازار سیاه تعمیرات گوشی هوشمند جای خود را باز کند و با توجه به عدم نظارت کافی در این بازار و همچنین نبود کارشناسان مورد نظر و عدم وجود تعرفه گذاری، عرصه برای سوءاستفاده‌ی سودجویان فراهم شود.

کاربران گوشی های موبایل اپل در این بین بیش از سایرین هدف این سودجویی ها بوده‌اند، چرا که این کمپانی در ایران، نماینده ی رسمی ندارد. با نظر به اهمیت این موضوع، مقاله ی پیش رو را به بررسی خدماتی نظیر تعمیر و  تعویض تاچ آیفون اختصاص دادیم. گوشی های هوشمند و پرقدرت اپل نیز، علی رغم کیفیت بسیار بالای ساختار خود، در برابر عوامل مخربی نظیر ضربه، آسیب پذیر هستند. نمایندگی تعمیرات آیفون، در همین راستا خدماتی ارزنده و تخصصی را در خصوص تعمیر تاچ  موبایل اپل یا تعویض این قطعه، ارائه میدهد که در ادامه به جزییات آن خواهیم پرداخت.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2935″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

اجزای تشکیل دهنده ی تاچ آیفون را بشناسیم

1- گلس یا شیشه ی روی ال سی دی که شامل شیشه ی بیرونی آیفون میشود.

2- تاچ اسکرین که شامل بخش لمسی گوشی آیفون است.

3- ال سی دی که جز اصلی صفحه نمایش است.

4- و قاب تاچ اسکرین.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

در چه صورتی باید تاچ یا ال سی دی و گلس گوشی آیفون را تعویض کنیم؟

  • در صورتی که گلس گوشی آیفون شکسته شده باشد: در صورتی که بروز شکستگی گلس در عملکرد تاچ و ال سی دی آیفون تاثیری نداشته باشد، تنها لازم است، گلس تعویض شود و این سرویس هزینه ی بسیار کمتری در مقابل تعویض تاچ آیفون دارد.
  • در صورتی که تاچ آیفون شکسته باشد: اگر به غیر از گلس آیفون، تاچ این دستگاه نیز دچار آسیب شده باشد، عملکرد لمسی گوشی از کار خواهد افتاد ولی صفحه ی نمایش خاموش نمیشود و جزییات و حرکت های صفحه نمایش قابل رویت است. در این صورت لازم است کارشناسان تعمیر تاچ آیفون ، اقدامات لازم را جهت تعویض تاچ آیفون و لایه ی آسیب دیده به عمل آورند.
  • در صورتی که ال سی دی آیفون شکسته باشد: شکستگی صفحه نمایش کاربر را با لکه های تیره یا ترک های عنکبوتی در صفحه ی گوشی مواجه میسازد. در چنین حالتی علاوه بر از کار افتادن لمس گوشی، ممکن است چیزی در صفحه نمایش نیز مشاهده نشود. بعد از اینکه مشخص شود به کدام لایه ی گوشی آیفون ، آسیب رسیده، کارشناسان تعمیر تاچ آیفون ، برای تعویض آن اقدام خواهند نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

تعمیر و تعویض تاچ آیفون را از ما بخواهید

همانطور که اشاره شد، دریافت خدماتی نظیر تعمیر یا تعویض تاچ آیفون، بیشتر از سایر خدمات پشتیبانی و تعمیر با حساسیت همراه است. این حساسیت با در نظر داشتن مراکز تعمیر نامعتبر رو به رشد است. نمایندگی تعمیر موبایل اپل با هدف از بین بردن نگرانی های کاربران، خدماتی تخصصی را در راستای تعمیر تاچ آیفون و تعویض این قطعه ی حساس به عمل می آورد. این خدمات با بهره مندی از آرشیو کاملی از قطعات اورجینال و تکیه بر دانش و تجربه ی بالای این تیم به انجام میرسد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات آیفون

نمایندگی تعمیرات آیفون، ارائه دهنده ی خدمات تعمیر و بازیابی انواع گوشی‌های موبایل آیفون است که منطبق با استاندارد های جهانی به انجام میرسد. این نمایندگی با به کارگیری از امکانات ویژه ای که در اختیار دارد، قادر است هر گونه مشکل را در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری، شناسایی کند و بعد از آن، مراحل تعمیر، ترمیم، بازیابی را بر روی آن ها به اجزا در آورد. کلیه ی خدمات نمایندگی تعمیر گوشی اپل ، از گارانتی و ضمانت برخوردار است. از این رو کاربران این محصولات با اعتماد بیشتری این مجموعه را برای انجام امور پشتیبانی خود ، انتخاب میکنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%be%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”][/vc_column][/vc_row]

امتیاز شما به این نوشته