شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی

تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی یکی دیگر از پارت های فعال در مجموعه تعمیرات ال جی است که ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات تلویزیون های ال جی است. واحد تعمیرات تلویزیون LG با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در مانیتورهای این محصول را رفع و برطرف نمود.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی، پس از بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی، سطح خرابی پیش آمده در صفحه نمایش را مشخص کرده و بسته به میزان خرابی، اقدام به تعمیر و یا تعویض ال سی دی تلویزیون ال جی می نمایند.

در صورتی که خرابی پیش آمده در lcd تی وی اندک بوده و امکان بهبود آن وجود داشته باشد، از تعویض آن صرف نظر شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیرات lcd تلویزیون ال جی آغاز می گردد. در غیر اینصورت –یعنی در شرایطی که تعمیر ال سی دی ممکن نباشد- کارشناسان ما در مرکز تعمیرگاه مرکزی ال جی، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض ال سی دی تلویزیون می نمایند.

تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی

واحد تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی

در واحد تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر –عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت ویژه ای دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون ال جی به نمایندگی ال جی مراجعه نمایید. تعمیرات تلویزیون ال جی، بخش بک لایت، در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است.

در تلویزیونهای ال سی دی ال جی، معمولاً نور تولید شده توسط بک لایت پس از مدتی –مثلاً نیم ساعت پس از کار کردن تلویزیون- قطع می گردد. قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. بدین معنا که با نیمه خراب شدن تعدادی از لامپهای فلورسنت و گرم شدن آنها مدارات پروتکتور فعال شده و جهت حفاظت از دستگاه ولتاژ این بخش را قطع می کنند. در صورت بروز این اشکال می توانید به مرکز تعمیرات ال جی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مربوطه را دریافت نمایید.

تعمیر شکستگی و آبخوردگی LCD تلویزیون ال جی

شایع ترین خرابی ال سی دی LCD و ال ای دی LED تلویزیون ال جی وارد شدن ضربه یا ریختن آب و مایعات روی مانیتور است که در صورت شکستن و آسیب فیزیکی به صفحه نمایش تنها بایستی نسبت به تعویض ال سی دی تلویزیون ال جی اقدام نمود اما در صورت ریختن مایعات و نفوذ آن به لایه های مانیتور ال جی با کمی خوش شانسی ممکن است به ال سی دی آسیب جدی وارد نشود و بعد از کمی تامل اثرات آب یا مایعات از بین برود.

در صورت به جا ماندن خرابی های ناشی از ریخته شدن آب بر روی ال سی دی، می بایست اشکالات پیش آمده با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و توسط کارشناسان مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی تلویزیون ال جی مرتفع گردد. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات lcd تلویزیون ال جی در گام نخست اقدام به بررسی دستگاه جهت تشخیص علت خرابی و اشکال پیش آمده می نمایند و در مرحله بعد بسته به نوع ایراد اقدام به تعویض و یا سرویس های مرتبط با تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی می کنند.

تعویض ال سی دی تلویزیون ال جی

تعویض ال سی دی تلویزیون ال جی در شرایطی انجام می شود که راهی برای تعمیر آن وجود نداشته باشد. شکستگی، آب خوردگی و سوختگی ال سی دی از جمله مشکلاتی است که اگر برای صفحه نمایش تلویزیون به وجود آید امکان تعمیر آن میسر نبوده و باید تعویض شود. ال سی دی بخش مهم دستگاه می باشد و متأسفانه تعویض آن هزینه زیادی را برای کاربر به دنبال دارد. با این حال در تعویض پنل تلویزیون باید به این موضوع دقت داشت که اگر تنها ماژول ال سی دی آسیب دیده باشد در این صورت می توان از بک لایت و صفحات پلاریزه قبلی در تعویض ال سی دی استفاده کرد و هزینه تعویض آن را تا حدودی کاهش داد. نکته ای که در تعویض ال سی دی مدنظر قرار می گیرد این است که باید ال سی دی جدید متناسب و سازگار با دستگاه باشد و برای حفظ کیفیت و کارایی دستگاه باید نمونه اورجینال آن تهیه گردد. در نمایندگی تعمیرات تلویزیون، بافراهم کردن قطعات اصلی و فابریک، ال سی دی تلویزیون ال جی با بهترین کیفیت تعویض می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید : تصویر نداشتن تلویزیون ال جی

تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی در محل

یکی از راهکارهای ارائه شده توسط مدیریت مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی ، امکان اعزام کارشناسان تعمیر به محل می‌باشد. در این سرویس دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تمامی تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی در محل انجام می‌پذیرد. تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس تلویزیون در محل، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون و تعمیر آن می‌باشند.

بنابراین در صورتی که تلویزیون شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس در محل ال جی است. برخی از مزایای استفاده از سرویس « تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی در محل» عبارتند از: کاهش هزینه‌های تعمیر، پیشگیری از وقوع برخی رویدادهای ناخواسته نظیر شکستگی و آسیب تلویزیون در حین جابجایی، نظارت بر کار تعمیرکاران تلویزیون، صرفه‌جویی در زمان و … .

آشنایی با تلویزیون های ال سی دی ال جی

عملکرد صفحات نمایش LCD بدین‌ترتیب است که در آن‌ها دو لایه شیشه به صورت متقارن در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و کریستال مایع در یکی از این لایه‌ها نگهداری می شود. کریستال‌های مایع با انسداد مسیر نورهای ‌RGB و یا باز گذاشتن مسیر آن‌ها سبب ایجاد تصاویر و نمایش آن‌ها بر روی صفحه نمایش می‌شوند. این رویداد همزمان با عبور الکتریسیته از کریستال‌های مایع به وقوع می‌پیوندد.

باید بدانید که کریستال‌های مایعی که به آن‌ها اشاره شد به خودی خود نوری ندارند و نور عاریتی آن‌ها از لامپ‌های فلورسنتی تأمین می‌شود که در پشت صفحه قرار گرفته و به کریستا‌ل‌های مایع می‌تابد. وجود همین لامپ های فلورسنت در پشت صفحه است که باعث می‌شود ضخامت صفحات مانیتورهای LCD کمی بیشتر از LED ها باشد.

نکته‌ی قابل ذکر دیگر در این مورد آن است که به دلیل آن‌که منبع نور در صفحه نمایش LCD لامپ فلورانس می‌باشد رنگ نور آن به آبی نزدیک‌تر است. همین امر –یعنی استفاده از لامپ فلورانس- میزان مصرف انرژی را در صفحه نمایش LCD را در قیاس با LED بالاتر برده است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات ال جی تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور است که در راستای رفع نیازهای کاربران این محصول و ارائه سرویس های مورد نیاز به آنان انجام می پذیرد. تعمیرات تلویزیون ال جی از جمله تعمیرات ال سی دی تلویزیون ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل واکاوی و آنالیز تعداد بیشماری از تلویزیون های ال جی بر ساختار این دستگاه تسلط یافته و قادر هستند تا پیشرفته ترین عملیات تعمیر را بر روی تلویزیون های ال جی پیاده سازند.

جهت بهره مندی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز کافی است تا شما کاربران گرامی در صورت بروز هرگونه نقص در بدنه و تصاویر این دستگاه و یا حتی خرابی بخشی از آن، با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان ال جی عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی گردند.

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی ال‌جی به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که در محصولات این شرکت پدید آمده‌اند. جهت بهره‌مندی از تعمیرات ال جی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.

اخبار ، مقالات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

5/5(3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *