شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

لرزش تصویر تلویزیون ال جی

لرزش تصویر تلویزیون ال جی از جمله مشکلات نه چندان متداولی ست که علاوه بر تلویزیون های ال جی ، ممکن است سایر تلویزیون های موجود در بازار را هم درگیر کند و دردسرهای زیادی را به کاربران خود، تحمیل کند. این لرزش ممکن است به شکل های مختلفی از جمله حرکت به سمت بالا و پایین رخ دهد که هر کدامشان ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد و خبر از اختلالات مختلفی بدهد. به عنوان مثال میتوان گفت زمانی که لرزش تصویر تلویزیون ال جی به سمت بالا باشد، اشکال پیش آمده میتواند ناشی از کم شدن فرکانس عمودی تلویزیون ال جی باشد و زمانی که لرزش تصویر تلویزیون، به سمت پایین باشد، ممکن است این مشکل به دلیل افزایش بیش از حد فرکانس عمودی دستگاه باشد.

در هر حال رفع مشکل لرزش تصویر تلویزیون LG نیاز به بررسی تخصصی دستگاه توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی دارد. در صورت مشاهده این اشکال در تلویزیون LG خود بهتر است با کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار تلویزیون در محل را ثبت نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر این مسئله خواهیم پرداخت و از شما دعوت میکنیم تا انتها، همراه ما باشید.

لرزش تصویر تلویزیون ال جی

علت لرزش تصویر تلویزیون ال جی چیست؟

برای توضیح بهتر در خصوص دلایل لرزش تصویر تلویزیون ال جی ، لازم است اشاره کنیم، لرزش تصویر یا پرش و سوسو زدن آن، با معیاری تحت عنوان Image Flicker قابل سنجش است. در Image Flicker ، الگوهای روشنایی نمایشگر برای نمایش یک تصویر حرکتی شروع به انجام محاسبات و کم و زیاد کردن نور می‌کنند که به صورت نوارهایی عمودی در تست نامبرده، قابل رویت هستند. حال اگر این نوارها، مطابق استانداردهای موجود پیش نروند، موجب لرزش تصویر تلویزیون LG خواهند شد. هر چند لرزش تصویر از اشکالات و اختلالات متداول و شایع در تلویزیون های ال جی محسوب نمی‌شود، اما لازم است رسیدگی های لازم نسبت به رفع آن توسط کادری متخصص و مجهز به ابزار لازم، به عمل آید.

رفع لرزش تصویر تلویزیون ال جی

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، عیب یابی و تعمیر مشکل لرزش تصویر تلویزیون ال جی، نیازمند تخصص و تجربه‌ی بالایی در حوزه تعمیر است. نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، با گردآوردن کادر تعمیر زبده و باتجربه و تجهیز این پارت به لوازم و ابزار لازم، فضایی مجهز را فراهم آورده است تا امکان بررسی دقیق این مشکل و بازیابی سلامت دستگاه وجود داشته باشد. چنانچه شما عزیزان، در تصویر تلویزیون ال جی خود، شاهد هر گونه لرزش ، سوسو زدن و پرش تصویر تلویزیون LG و  بوده اید، می‌توانید با برقرار تماس با مشاوران این مجموعه، از کلیه ی سرویس ها و خدمات پشتیبانی و تعمیر ارائه شده توسط این نمایندگی ، بهره مند گردید. نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا کلیه ی خدمات و سرویس های تعمیر و پشتیبانی را در منزل یا محل مورد نظر خود، به صورت تخصصی، دریافت نمایند. رفع لرزش تصویر تلویزیون LG نیز مانند سایر خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر و مدت دار همراه است. گفتنی‌ست که خدمات تعمیر در محل هم اکنون، تنها برای کاربران ساکن تهران و کرج، قابل دریافت خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیر و رسیدگی به مشکلات تلویزیون های ال جی تنها شامل رفع مشکل لرزش تصویر تلویزیون ال جی نیست. نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، قادر است کلیه ی خدمات و سرویس های بازیابی و تعمیر این تجهیزات را به صورت تخصصی، در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی خود قرار دهد. تعمیرات تلویزیون ال جی ، در این مرکز با تکیه بر دانش و تعهد کارشناسان در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد و به کلیه ی مدل ها و سری های تولید شده توسط این کمپانی اختصاص دارد. متقاضیان گرامی در اقصی نقاط کشور پهناورمان، میتوانند در اسرع وقت از کلیه ی سرویس های پشتیبانی و تعمیر، بهره مند گردند. پارت های مجزای فعال در نمایندگی تلویزیون ال جی ، برای ارائه ی بهتر خدمات تعمیر این تلویزیون ها، هر کدام به انجام خدمات پشتیبانی و عیب‌یابی به خصوصی می‌پردازند.

امتیاز شما به این نوشته