شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

لرزش تصویر تلویزیون ال جی

لرزش تصویر تلویزیون ال جی از جمله مشکلات نه چندان متداولی ست که علاوه بر تلویزیون های ال جی ، ممکن است سایر تلویزیون های موجود در بازار را هم درگیر کند و دردسرهای زیادی را به کاربران خود، تحمیل کند. این لرزش ممکن است به شکل های مختلفی از جمله حرکت به سمت بالا و پایین رخ دهد که هر کدامشان ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد و خبر از اختلالات مختلفی بدهد. به عنوان مثال میتوان گفت زمانی که لرزش تصویر تلویزیون ال جی به سمت بالا باشد، اشکال پیش آمده میتواند ناشی از کم شدن فرکانس عمودی تلویزیون ال جی باشد و زمانی که لرزش تصویر تلویزیون، به سمت پایین باشد، ممکن است این مشکل به دلیل افزایش بیش از حد فرکانس عمودی دستگاه باشد.

در هر حال رفع مشکل لرزش تصویر تلویزیون LG نیاز به بررسی تخصصی دستگاه توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی دارد. در صورت مشاهده این اشکال در تلویزیون LG خود بهتر است با کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار تلویزیون در محل را ثبت نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر این مسئله خواهیم پرداخت و از شما دعوت میکنیم تا انتها، همراه ما باشید.

لرزش تصویر تلویزیون ال جی

دلایل لرزش تصویر تلویزیون ال جی

لرزش تصویر تلویزیون ال جی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله نامطلوب بودن تنظیمات تصویر، وجود اشکال در کابل های اتصال یا همچنین خرابی در قطعات داخلی تلویزیون رخ دهد. اگر تنظیمات تصویر تلویزیون شما به درستی انجام نشده باشد، ممکن است تصویر واضح نباشد و حتی لرزشی در صفحه نمایش ایجاد شود.

همچنین، اگر کابل‌های اتصال تلویزیون شما با مشکل مواجه شوند، انتقال سیگنال تلویزیون به درستی انجام نمی شود و این نیز می تواند باعث لرزش تصویر شود. در نهایت، خرابی در قطعات داخلی تلویزیون هم می تواند منجر به لرزش تصویر شود و در این صورت، تعمیر تلویزیون توسط تکنسین متخصص لازم است. در ادامه به دلایل شایع پرش تصویر در تلویزیون اشاره کرده ایم:

  • مشکلات مربوط به کابل های تلویزیون

چنانچه مدت زمان زیادی است از کابل های متصل به تلویزیون استفاده می کنید، ممکن است به دلیل خم ماندن زیاد، قسمت متصل کابل به تلویزیون دچار قطعی شده باشد. اگر کابل های تصویر و HDMI، دچار این ایراد شوند، ممکن است مدام با ایراد لرزش تصویر تلویزیون ال جی روبرو شوید. بنابراین اگر می توانید از یک کابل دیگر استفاده کنید تا مطمئن شوید ایراد از کابل ها است یا خیر.

  • کار کردن بیش از حد تلویزیون

هر تلویزیون ظرفیت مشخصی دارد. گاهی کار کردن بیش از حد آن ها باعث می شود نتوانند به خوبی تصاویر را انتقال دهند. برای مثال ممکن است با کار کردن زیاد، تلویزیون بیش از حد داغ شده  و انتقال تصویر در آن به مشکل بخورد. بهتر است دفترچه تلویزیون خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید محدودیتی از این نظر وجود دارد یا خیر.

  • مشکلات پنل تلویزیون

پنل تلویزیون همان بخشی است که تصویر را دریافت کرده و به صفحه نمایش می رساند. به این ترتیب ممکن است خرابی در آن موجب ایراد در نمایش تصویر شود که یکی از این ایرادها پرش تصویر تلویزیون ال جی است. درواقع ممکن است اتصالات پنل که فرمان ها و تصاویر را ارسال و ردیافت می کنند، دچار ایراد شده باشد.

  • مشکل لامپ های تصویر تلویزیون

ممکن است کار پنل در دریافت سیگنال های تصویر مشکلی نداشته باشد، اما لامپ تصویر نتواند این سیگنال ها را دریافت کند. در این صورت هم ممکن است شاهد لرزش تصویر در تلویزیون ال جی باشیم.

  • خرابی در پاور و منبع تغذیه تلویزیون

چنانچه پاور ایرادی داشته باشد، برق رسانی مختل شده و تلویزیون در فواصل زمانی خیلی کوتاه قطع و وصل می وشد و به همین دلیل هم لرزش تصویر رخ می دهد. بنابراین در این مورد مشکل از تصویر و پخش آن نیست و این پاور است که ایراد دارد.

  • وجود مشکل در مین برد تلویزیون

مین برد تلویزیون قطعه اصلی آن است که اگر خراب شده باشد، ارتباط سایر قطعات هم با یکدیگر قطع می شود یا به سختی صورت می گیرد. بنابراین ممکن است ارتباطی که باید بین سیگنال ها دریافتی از آنتن و پنل برقرار باشد از روی مین برد دچار ایراد شود. حل این مشکل توسط تکنسین های آموزش دیده به راحتی صورت می گیرد.

پرش تصویر تلویزیون ال جی

رفع پرش تصویر تلویزیون ال جی

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، عیب یابی و تعمیر مشکل پرش تصویر تلویزیون ال جی، نیازمند تخصص و تجربه‌ی بالایی در حوزه تعمیر است. نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، با گردآوردن کادر تعمیر زبده و باتجربه و تجهیز این پارت به لوازم و ابزار لازم، فضایی مجهز را فراهم آورده است تا امکان بررسی دقیق این مشکل و بازیابی سلامت دستگاه وجود داشته باشد. چنانچه شما عزیزان، در تصویر تلویزیون ال جی خود، شاهد هر گونه لرزش ، سوسو زدن و پرش تصویر تلویزیون LG و  بوده اید، می‌توانید با برقرار تماس با مشاوران این مجموعه، از کلیه ی سرویس ها و خدمات پشتیبانی و تعمیر ارائه شده توسط این نمایندگی ، بهره مند گردید.

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی این امکان را برای کاربران فراهم ساخته تا کلیه ی خدمات و سرویس های تعمیر و پشتیبانی را در منزل یا محل مورد نظر خود، به صورت تخصصی، دریافت نمایند. رفع لرزش تصویر تلویزیون LG نیز مانند سایر خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر و مدت دار همراه است. گفتنی‌ست که خدمات تعمیر در محل هم اکنون، تنها برای کاربران ساکن تهران و کرج، قابل دریافت خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیر و رسیدگی به مشکلات تلویزیون های ال جی  تنها شامل رفع مشکل لرزش تصویر تلویزیون ال جی نیست. نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، قادر است کلیه ی خدمات و سرویس های بازیابی و تعمیر این تجهیزات را به صورت تخصصی، در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی خود قرار دهد.

تعمیرات تلویزیون ال جی ، در این مرکز با تکیه بر دانش و تعهد کارشناسان در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد و به کلیه ی مدل ها و سری های تولید شده توسط این کمپانی اختصاص دارد. متقاضیان گرامی در اقصی نقاط کشور پهناورمان، میتوانند در اسرع وقت از کلیه ی سرویس های پشتیبانی و تعمیر، بهره مند گردند. پارت های مجزای فعال در نمایندگی تلویزیون ال جی ، برای ارائه ی بهتر خدمات تعمیر این تلویزیون ها، هر کدام به انجام خدمات پشتیبانی و عیب‌یابی به خصوصی می‌پردازند.

5/5(1 امتیاز)