شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

روشن نشدن تلویزیون LG

روشن نشدن تلویزیون LG یکی از مشکلات رایجی است که کاربران بسیاری با آن روبه رو هستند. این مشکل می تواند ریشه در مسائل متعددی داشته باشد که در ادامه این بحث درباره آنها صحبت خواهیم کرد. اما باید از همین ابتدا متذکر شویم که برای رفع این مشکل حتما از مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون کمک بگیرید. در غیر این صورت با صرف هزینه های اضافی و گزاف، نه تنها مشکل شما حل نخواهد شد، بلکه دو چندان هم می شود.

مشکل روشن نشدن تلویزیون LG

مشکل روشن نشدن تلویزیون LG چیست؟

فرسودگی قطعات

اگر مدت ها است که از تلویزیون ال جی استفاده می کنید و ناگهان با مشکل روشن نشدن تلویزیون LG روبه رو شده اید، فرسودگی قطعات مهمترین علت این اختلال است. با تعویض یا به روزرسانی این قطعات در اکثر قریب به اتفاق موارد مشکل حل خواهد شد. برای مثال مین برد می تواند یکی از قطعات فرسوده باشد. یا  قطع شدن بک لایت تلویزیون هم می تواند مظنون دیگری در این مشکل باشد.

با این حال تشخیص و ریشه یابی قطعه خراب و معیوب با تعمیرکار است و یک کاربر عادی هرگز نمی تواند در این باره اظهار نظری درست و علمی داشته باشد.

خدمات تخصصی تلویزیون: تعمیر مین برد تلویزوین ال جی

ویروسی شدن مین برد

ویروسی شدن مین برد از دیگر دلایل رویارویی با مشکل روشن نشدن تلویزیون LG است. در چنین شرایط ویروس ها اجازه اجرای درست برنامه های تی وی را صادر نمی کنند و از روشن شدن آن جلوگیری می کنند. در این وضعیت باید به کمک دستگاه پروگرمر تنظیمات و برنامه های تلویزیون ال جی را از نو برنامه ریزی کنیم. برای این کار به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه کنید.

نکته مهم: برای پیشگیری از بروز چنین مشکلی قبل از استفاده از فلش مموری حتما آن را ویروس کشی کنید.

خرابی HDMI

خراب و نا مرغوب بودن کابل HDMI نیز می تواند در مشکل روشن نشدن تلویزیون LG دخیل باشد؛ همواره به یاد داشته باشید که این کابل را از مراکز معتبر و مجاز تهیه کنید تا با چنین مشکلی روبه رو نشوید.

این مقاله کاربردی را از دست ندهید: دیر روشن شدن تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در تهران یک مرکز رسمی و معتبر است که عیب یابی، تعمیر و ترمیم انواع و اقسام تلویزیون ها در مدل های مختلف را  بر عهده می گیرد. این مرکز جامع در تعمیر مدل های مختلفی از تلویزیون تسلط دارد. در این مرکز برند و مدل تلویزیون به هیچ عنوان مطرح و مهم نیست.

با هر نوع خرابی و اختلال، تعمیرکاران پس از عیب یابی دقیق، مسیر درست تعمیر را انتخاب و اجرا می کند. در این مرکز امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و گسترده ای فراهم است. این امکانات به هیچ وجه محدودیت ندارد و تمامی کاربران و تمام برند های تلویزیون را پوشش می دهد. اگر با تی وی خود درگیر مشکلات و اختلالاتی هستید، می توانید به کمک این مرکز معتبر و رسمی دستگاه خود را از مطمئن ترین راه تعمیر و ترمیم کنید.

تعمیرات LG

واحد تعمیرات LG با حمایت مرکز سخت افزار ایران، سرویس های تعمیری متعددی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، کالاهای دیجیتال و تجهیزات وابسته به آن مهمترین حوزه فعالیت کمپانی ال جی است. تمام محصولات در این حوزه ها در واحد تعمیرات LG بررسی و ارزیابی می شود. تکنسین های مجرب حاضر در این مرکز با تعهد کاری بالا تنها به دنبال تحقق هدف اصلی مدیریت یعنی مشتری مداری هستند.

واحد تعمیرات LG در واحد های مستقل و مجزا خدمات رسانی می کند. هر واحد به تجهیزات و ابزار نوین و پیشرفته مجهز است تا ارائه خدمات مطلوب تر و به تبع آن جلب رضایت کاربران محقق شود. تمامی خدمات همراه با ضمانت نامه های اصل و رسمی است. خدمات پس از فروش اصل و شرکتی در اختیار کاربران قرار داده می شود. واحد تعمیرات LG در کنار خدمات پس از فروش شرکتی، امکانات و امتیازات ویژه ای را نیز شخصا برای کاربران در نظر گرفته است؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی پکیج های حمایتی این مرکز، با واحد مربوطه تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *