شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

لپ‌تاپ تینک پد لنوو معرفی شد

لپ‌تاپ تینک پد لنوو به تازگی در همایشی که در شهر نیویورک برگزار شد؛ معرفی شد. این لپ‌تاپ ویژگی های منحصربفردی دارد.

نائب رئیس ارشد نمایندگی لنوو طی این همایش از طرح مفهومی و آینده خانواده لپ‌تاپ تینک پد خبر داد.  در اسلایدهای نشان داده شده، این دستگاه شبیه یک لپ‌تاپ بدون لولا است. این دستگاه منعطف با طراحی یونی بادی (به نوعی طراحی گفته می شود که کل بدنه یکپارچه است)، صفحه نمایشی دارد که به راحتی خم می شود.

کریستین تیسمن در اینباره می گوید:

این لپ‌تاپ چیزی بیشتر از یک طراحی یا نگاه و احساس است. این دستگاه مجموعه ای از مواد پیشرفته و تکنولوژی جدید نمایشگر است. نوآوری این لپ‌تاپ برمی‌گردد بطوری که با آن صحبت می کنید، طوری که در آن می نویسید یا طوری که از آن پاسخ می گیرید. این دستگاه همیشه متصل و همیشه روشن خواهد بود. 

قابلیت‌های لپ‌تاپ تینک پد لنوو

کریستین تیسمن افزود: لپ‌تاپ تینک پد در آینده می تواند با ورودی و خروجی‌های متعدد ارتباط برقرار کنند. او همچنین نشان داد که دستگاه به سیستم هوش مصنوعی متکی است. این لپ‌تاپ قادر است قرار ملاقات بعدی، تعطیلات بعدی یا هر کار دیگر کاربر را پیش بینی و با او تعامل کند.

مطابق با اسلایدها، نمونه آزمایشی لنوو، تاچ پد ندارد. در عوض، در کیبورد دستگاه چیزی شبیه به دکمه های راست و چپ و چرخ مسطح موس تعبیه شده است که مکمل دکمه های قرمز رنگ ترک پوینت هستند. سازندگان این دستگاه در آن پورت های اترنت، یو اس بی و HDMI تعبیه نکرده اند تا بتوانند طراحی ظریف و نازک آن را حفظ کنند.

لنوو به تازگی و در ماه می، سری ThinkPad خود را با یوگا ۳۷۰، T470 ، T470p ، T470s و … آپدیت کرد. این کمپانی حتی داک تینک پد تاندربولت ۳ را در کنار داک تینک پد یواس بی نوع سی معرفی کرد.

ویژگی‌های سخت افزاری لپ‌تاپ تینک پد

علاوه بر حالت خم شونده، این نمونه آزمایشی ویژگی جذاب دیگری نیز دارد و صفحه نمایش آن را می توان به خوبی مانند لپ‌تاپ های عادی خم کرد تا بتوانید به راحتی از کیبورد استفاده کنید. کریستین تیسمن همچنین نشان داد که کاربران می توانند به صورت مستقیم با مدادهای معمولی روی صفحه نمایش بنویسند. با توجه به روشنایی بالا و رنگ های درخشان و میزان مصرف کم باتری، حدس می زنیم که پنل صفحه نمایش اولد باشد.

صفحه نمایشی که بتوان آن را خم کرد، چندان جدید نیست. اما تهیه سخت افزاری که در داخل این دستگاه فوق نازک جا بگیرند همراه با قرار دادن کیبورد، شاهکار و قابل تقدیر است. به نقل از مدیر کمپانی لنوو، نسخه خاص لپ‌تاپ تینک پد به صورت رسمی در اکتبر ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد. با هدف بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد برند تینک پد ، این لپ‌تاپ امکانات مدل های قبلی را به ارث برده و در عین حال از بهترین و قدرتمندترین امکانات روز نیز بهره مند شده است .

نمایندگی لنوو و واحدهای تعمیرات لنوو

نمایندگی لنوو سالهاست که با همکاری تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان به ارائه خدمات مرتبط با دو حوزه فروش و تعمیرات لنوو به مشتریان خویش مشغول است. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ لنوو انجام می‌پذیرد.

تمامی کارشناسان این مرکز بدلیل تأکید مدیریت بر رعایت اصل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم، ملزم به رعایت قوانین وضع شده و ارائه برترین کیفیت هستند. خدمات ارائه شده در این مجموعه در واحدهای تخصصی مجزایی انجام می‌پذیرند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با هر یک از واحدهای تعمیرات لنوو آشنا شوید.

امتیاز شما به این نوشته