شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ

گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ محصولی متفاوت از کمپانی سامسونگ خواهد بود که احتمالا دنیای گوشی های هوشمند رو متحول میکنه. اخبار حاکی از این خبر اینطور میگه که کمپانی سامسونگ در حال توسعه دو گوشی هوشمند تاشدنی جدیده.

هر چند بسیاری از کارشناسان و مهندسان در شرکت های مختلف تولید کننده گوشی های هوشمند به آینده گوشی های هوشمند تاشدنی خوش بین نیستند، اما مقامات سامسونگ این طور فکر نمیکنن و مجدانه دارن تلاش میکنن تا دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ رو به کاربرای خودشون تقدیم کنن. اخبار موجود حاکی از این موضوعه که کمپانی سامسونگ می خواد دو گوشی هوشمند تاشدنی جدیدی رو با طراحی متفاوتی نسبت به گلکسی فولد به بازار معرفی کنه.

اتصال کارت گرافیک به لپ تاپ لنوو

روند تولید‌ گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ تا کجا پیش رفته؟

براساس آخرین گزارش منتشرشده از سوی بلومبرگ، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای توسعه‌ دو گوشی هوشمند تاشدنی با طراحی متفاوتی نسبت به گلکسی فولده. در حالی که گلکسی فولد، گوشی تاشدنی سامسونگ، به تازگی معرفی شده؛ کمپانی سامسونگ برنامه ریزی های جدیدی رو برای تولید دو گوشی هوشمند تاشدنی جدیدش شروع کرده. نمایشگر گلکسی فولد در حالت گسترده، ابعادی هم اندازه‌ تبلت داره و در حالت غیرگسترده، شبیه به یه کتاب بسته میشه. دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ احتمالا میتونه آینده این مدل از گوشی هارو متحول کنه. یکی از این دو گوشی با نمایشگر بزرگ خودش، طراحی مشابهی با هواوی میت ایکس داره که از پهلو باز میشه و در حالت گسترده قرار میگره.

گوشی هوشمند تاشدنی دوم سامسونگ هم به‌ صورت عمودی با لولایی در بالا باز و بسته میشه و با نمایشگر کوچیکی توی قسمت بیرونی دستگاه تولید خواهد شد. گوشی تاشدنی دوم سامسونگ طراحی مشابه گوشی تاشدنی موتورولا RAZR خواهد داشت و احتمالا تا اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ معرفی میشه. بر اساس گزارش منتشر شده، گوشی هوشمندی با طراحی مشابه میت ایکس هواوی نیز بعد از این گوشی هوشمند رونمایی میشه.

کیفیت گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ

در حالی که گلکسی فولد سامسونگ ماه آوریل ( فروردین‌ماه) به بازار عرضه میشه. کره‌ای‌ ها همچنان دارن روی دوام دستگاه های تاشدنی خودشون کار میکنن و قصد دارن هر موضوع نگران‌کننده ‌ای رو در مورد دوام نمایشگر یا بروز مشکل برای بعضی قسمت ‌های اون رفع کنن. دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید سامسونگ در حالی تولید و عرضه میشه که این کمپانی در نظر داره در صورت بروز هر مشکلی برای نمایشگر تاشدنی، با طرح تعویض رایگان، نمایشگر دستگاه رو برای کاربرا تعویض کنه.

تعمیرات سامسونگ در تهران

اگه دقیقا نمیدونین که برای دریافت تعمیرات سامسونگ در تهران به کجا مراجعه کنین، ما به شما این مرکز معتبر تعمیراتی رو معرفی می کنیم. مرکز تعمیرات سامسونگ در تهران امکانات و تسهیلات جداگانه و مفیدی رو برای کاربران خودش در نظر گرفته. کاربر هر کدوم از محصولات خانگی، صوتی و تصویری، ماشین های اداری و … این کمپانی به راحتی میتونه از واحد مربوطه خدماتی با کیفیت و مطمئن دریافت کنه.

تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیرات سامسونگ در تهران در تعمیرگاه های جدا و مستقل صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع محصولات سامسونگ رو بررسی میکنن و بعد از عیب یابی دقیق و درست، وارد مرحله تعمیر و ترمیم و احیانا تعویض میشن. همه خدمات و سرویس های واحد تعمیرات سامسونگ در تهران قابلیت ارائه در محل و منزل کاربر رو هم داره. تماس بگیرین و جزئیات بیشتر درباره این امکانات و تسهیلات رو جویا بشین.

[us_carousel items_layout=”blog_side_image” carousel_arrows=”1″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” carousel_arrows_offset=”1rem”]
امتیاز شما به این نوشته