شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا تلفن بی سیم پاناسونیک شارژ نمی شود؟

شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک مشکل رایجی است که کاربران زیادی از آن شکایت می کنند. این معضل می تواند دارای دلایل جزئی و کلی متعددی باشد. به هر حال تلفن های بی سیم، دستگاه های پر مصرفی هستند که همواره در معرض استهلاک قرار می گیرند. در این مقاله قصد داریم کلیه ی جوانب مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم Panasonic را شرح دهیم.

شارژ نشدن تلفن بی سیم

دلایل اصلی پیدایش مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک

  • خرابی باتری تلفن بی سیم پاناسونیک

اصلی ترین دلیل شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک، خرابی باتری آن است. بنابراین معمولا با یک تعویض باتری ساده می توانید به راحتی این مشکل را از سر راه بردارید. مسلما هر باتری دارای عمر تعیین شده ای است که به اتمام می رسد. خرابی باتری تلفن با خالی شدن سریع شارژ گوشی نیز نمایان خواهد شد. در چنین شرایطی به طور حتم از باتری های اورجینال استفاده کنید. باتری های تقلبی باعث از کار افتادگی ساختار درونی تلفن می شوند. با مراجعه به نمایندگی رسمی پاناسونیک باتری انواع مختلف تلفن های بی سیم پاناسونیک را خواهید یافت.

  • از کار افتادگی آداپتور شارژر تلفن بی سیم پاناسونیک

سوختگی آداپتور شارژر تلفن یکی دیگر از علل ظهور مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک است. عبور ولتاژهای غیر استاندارد از آداپتور عامل اصلی ناکارآمدی آداپتور است. این ولتاژهای غیر استاندارد به هنگام قطع و وصل شدن برق ساختمان نمایان شده و کارایی آداپتور را مختل می کنند. در صورت امکان برای رویارویی با مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم Panasonic آداپتور را تعویض کرده و وضعیت تلفن را بررسی کنید.

این مقاله را از دست ندهید : شماره ننداختن تلفن پاناسونیک

  • خرابی دندانه های پایه ی تلفن بی سیم پاناسونیک

خرابی دندانه های پایه ی تلفن بی سیم مشکلی است که در اثر بی احتیاطی کاربر و اصابت ضربه به وجود می آید. اگر هنگام جاسازی تلفن بر روی دندانه های پایه ی دستگاه فشار بیش از حدی به آن وارد کنید، احتمالا با معضل دفرمه شدن دندانه های پایه و در نتیجه شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک رو به رو خواهید شد. دقت کنید که تعمیر این دسته از اختلالات فنی از عهده ی کاربران عادی خارج است.

با دستکاری های ناشیانه موجب افزایش میزان خرابی های دستگاه نشوید. البته برای تست کارایی پایه نگهدارنده تلفن می توانید از پایه دیگری برای شارژ شدن استفاده کنید. اگر در این حالت تلفن بی سیم شروع به شارژ کرد، پایه باید تعمیر یا تعویض شود. نمایندگی رسمی پاناسونیک طی مدت زمان کوتاهی خرابی پایه ی تلفن های قدیمی و جدید پاناسونیک را برطرف می کند.

جلوگیری از ظهور مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم Panasonic

مشکل شارژ نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک به راحتی کارایی تلفن را از بین می برد و آن را به دستگاه بلا استفاده ای تبدیل می کند. این مشکل می تواند زمانی که عجله دارید به شدت کلافه کننده باشد. بنابراین پیشگیری بر درمان تقدم دارد و باید برخورد درستی با تلفن داشته باشید تا با مشکل شارژ نشدن گوشی تلفن رو به رو نشوید. بی دقتی در جا زدن درست تلفن بر روی پایه ی نگهدارنده، استفاده از باتری های تقلبی و نامرغوب، عدم استفاده از شارژرهای اورجینال و اصلی دستگاه از جمله مواردی هستند که منجر به ناکارآمدی تلفن می شود.

4/5(2 امتیاز)