شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا آل این وان لنوو تصویر ندارد؟

مشکل تصویر نداشتن آل این وان لنوو به دلایل گوناگونی اتفاق می افتد و ممکن است برای هریک از کاربران این رایانه ی مدرن در صورت تداوم استفاده رخ دهد. به طور کلی آل این وان یک کامپیوتر همه کاره می باشد که تمامی قطعات آن در مانیتور قرار گرفته اند. این موضوع سبب شده تا کاربر نیازی به داشتن کیس جداگانه نداشته باشد و فضای کمتری را برای قرار دادن یک سیستم اختصاص دهد، اما احتمال پیدایش اختلال در تصویر نیز در این سیستم وجود دارد.

 از بین رفتن تصویر در آل این وان لنوو مشکل بسیار مهمیست که می تواند کاربر را از ادامه ی کار با رایانه محروم سازد. این مشکل نیاز به تعمیر و بررسی متخصصین دارد، چرا که در آل این وان، صفحه نمایش و کیس دستگاه در هم ادغام شده اند. در این مقاله به علل ایجاد اختلال در تصویر آل این وان لنوو و رفع آن می پردازیم.

تصویر نداشتن آل این وان لنوو

دلایل تصویر نداشتن آل این وان لنوو

در نمایش تصاویر آل این وان، قطعات مختلفی همچون  ال سی دی، کابل رابط یا فلت و گرافیک نقش دارند و اختلال در هر یک از بخش ها می تواند سبب بروز مشکل تصویر نداشتن آل این وان لنوو شود. در این میان ال سی دی مهم ترین بخش مانتیور آل این وان می باشد که تصاویر را پخش می کند و در صورت خرابی این قطعه مسلما با معضل تصویر نداشتن آل این وان لنوو روبه رو می شوید.

برای کسب اطمینان از خرابی ال سی دی می توان دستگاه را به وسیله کابل به مانیتور دیگری متصل نمود، در این صورت اگر تصاویر قابل دریافت باشند، احتمالاً مشکل از ال سی دی یا کابل انتقال تصویر می باشد، از طرفی در بخش سخت افزاری سیستم، یکی از اساسی ترین اجزایی که با تصویر در ارتباط است، کارت گرافیک می باشد. تجربه نشان داده یکی از دلایل تصویر نداشتن آل این وان لنوو، مشکل کارت گرافیک آل این وان لنوو بوده است. این قسمت با دریافت اطلاعات مربوط به تصویر، آن ها را پردازش کرده و به مانیتور می فرستد، چنانچه کارت گرافیک از کار بیفتد و یا اتصال خود را از دست دهد، پخش تصاویر در آل این وان مختل شده و نیاز به تعمیر آل این وان لنوو شکل می گیرد.

رفع مشکل از بین رفتن تصویر در آل این وان لنوو

جهت رفع مشکل تصویر نداشتن آل این وان لنوو، در مرحله ی اول سیستم باید عیب یابی شود، در صورتی که مشکل ناشی از دلایل ذکر شده در بخش قبلی باشد باید ال سی دی، کابل رابط و یا کارت گرافیک مورد تعمیر و یا تعویض توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه قرار گیرند. به طور کلی در هنگام بروز هرگونه اختلال در تصویر آل این وان لنوو تشخیص حرفه ای کارشناسان امر بسیار مهمیست،  چراکه جهت رفع این مشکل باید کارکرد هر سه بخش ال سی دی، کابل رابط و کارت گرافیک مورد بررسی  قرار گیرد. توصیه می شود جهت رفع این اختلال از دستکاری سیستم و بازکردن آن بپرهیزید، زیرا ممکن است موجب افزایش هزینه های تعمیر و سرایت اختلال به بخش های دیگر آل این وان کمپانی لنوو شوید.

نمایندگی تعمیرات لنوو

از بین رفتن تصویر در آل این وان لنوو مشکل بسیار مهمیست که می تواند کاربر را از ادامه ی کار با رایانه محروم سازد. این مشکل نیازمند به تعمیر و بررسی متخصصین است. ما در نمایندگی رسمی لنوو توسط کارشناسان و متخصصین حرفه ای و مجرب و با بهره گیری از تجهیزات مدرن آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران گرامی انواع محصولات کمپانی لنوو بوده و شما را در بازیابی استاندارد انواع گجت های لنوو جهت اعمال کارکرد صحیح آن ها یاری می نماییم.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”blog_cards” carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d9%84%d9%86%d9%88%d9%88,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84″]
امتیاز شما به این نوشته