شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

راهنمای ورود به منوی مخفی تلویزیون ال جی

کمتر کاربر تلویزیون از منوی مخفی تلویزیون ال جی مطلع است. در صورتی که این منو امکانات زیادی را در دسترس کاربر فراهم می کند. تلویزیون های ال جی یکی از به‌روزترین و پیشرفته ترین تلویزیون های موجود در بازار است. کمپانی ال جی همیشه تنظیمات محصولات خود را در دسترس کاربران خود قرار می دهد تا به راحتی با تنظیمات دلخواه بیشترین بهره مندی را از آن محصول داشته باشند.

تنظیمات مخفی تلویزیون ال جی در مدل های جدید این کمپانی در دسترس است اما همانطور که از اسمش مشخص است این منو تا حدی مخفی می باشد و اکثر افراد در ابتدای استفاده از تلویزیون ال جی از این منو با خبر نیستند. برای آگاهی از روش‌های ورود به این منوی مخفی در این مقاله از نمایندگی ال جی با ما همراه باشید.

منوی مخفی تلویزیون ال جی

امکانات منوی مخفی تلویزیون ال جی

امکانات منوی مخفی در تلویزیون LG زیاد است چنان که با دسترسی به این گزینه ها به راحتی می‌توانید تنظیماتی را که قبلا به آن دسترسی نداشتید، طبق نیاز خود تغییر دهید. این امکانات شامل کیفیت تصویر، صدا، ارتفاع و عرض تصویر و … می باشد. ناگفته پیداست که با تغییر این گزینه ها مطابق با نیاز شما، بر روی تصویر و صدای خروجی تاثیر زیادی گذاشته و آن را بهینه می کند.

یکی از امکاناتی که از طریق منوی مخفی در تلویزیون های ال جی در دسترس کاربران قرار دارد، امکان تغییر سیستم عامل و به روز کردن آن است باید توجه داشته باشید که تغییر سیستم عامل تلویزیون خود را در بازه های زمانی منظم و مرتب به روز کنید چرا که ال جی همیشه سعی در به روز نگهداشتن محصولات خود دارد. شما نیز با استفاده از این گزینه می توانید سیستم عامل تلویزیون خود را به آخرین نسخه ی آن تغییر دهید و تجربه ی بهتری در استفاده از تلویزیون های هوشمند ال جی داشته باشید.

این مقاله را از دست ندهید: آموزش آپدیت تلویزیون ال جی

روش های دستیابی به منوی مخفی تلویزیون ال جی

برای دستیابی به منوی مخفی تلویزیون LG سه روش وجود دارد که به دلخواه می توانید از هرکدام استفاده کنید.

روش اول: برای دسترسی به منوی مخفی تلویزیون LG دکمه ی OK در کنترل تلویزیون و پنل تلویزیون را همزمان به مدت 5 تا 7 ثانیه بفشارید.

روش دوم: با نگه داشتن همزمان دکمه ی OK و دکمه ی کاهش صدا در کنترل تلویزیون به مدت 15 ثانیه به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی دسترسی پیدا می کنید.

روش سوم: دکمه ی منو در کنترل و پنل تلویزیون را به صورت همزمان فشار دهید. با این کار منوی مخفی تلویزیون در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که ممکن است در بعضی تلویزیون های ال جی فقط از یک روش به منوی مخفی تلویزیون ال جی دسترسی داشته باشید و در بعضی دیگر هر سه روش شما را به این منوی مخفی برساند. چیزی که مسلم است جوابگو بودن روش های بالا برای دسترسی شما به منوی مخفی تلویزیون ال جی است.

رمز عبور

بعد از پیدا کردن منوی مخفی تلویزیون های ال جی یک کادر در تلویزیون شما به نمایش در می آید مبنی بر وارد کردن رمز عبور صحیح. البته در بعضی از مدل ها نیاز به رمز عبور نیست. برای کادر رمز عبور نیاز به یک شماره ی 4 رقمی دارید. ابتدا تلاش کنید که رمز 0000 یا همان  چهار تا صفر را امتحان کنید.

اگر این رمز درست نبود از عدد های 7777 یا 0413 یا 8741 استفاده کنید. این رمز های تعبیه شده توسط شرکت ال جی می باشد. اگر باز هم منوی مخی باز نشد  عددهای 8743 یا 8878 را امتحان کنید. قطعا یکی از شماره های بالا رمز عبور صحیح  می باشد.

منوی مخفی تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تعهد، تخصص و مهارت را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار داده است تا قادر به پاسخگویی تمام نیاز های فنی مراجعه کنندگان باشد و در عین حال کاربران محصولات ال جی بتوانند دستگاه خود را با اطمینان خاطر به دست تعمیر بسپارند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون LG یک مرکز معتبر و رسمی می باشد که عیب یابی و ترمیم انواع تلویزیون های ال جی در مدل های متنوع را انجام می دهد. در این مرکز امکانات مختلفی فراهم شده است. این امکانات هیچ محدودیتی نداشته و تمامی مدل های تلویزیون LG را پوشش می دهد. همچنین این تعمیرات همراه با تضمین انجام می شود.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *