شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

گوشی رول شونده ال جی سال آینده وارد بازار می‌شود

در حالی که ال جی مانند شرکت رقیب، یعنی هواوی پا به بازار گوشی‌های منعطف نگذاشته است، اما با توجه به شواهد موجود این شرکت مشغول کار روی گوشی رول شونده است که حتی سال گذشته رندرهای 3 بعدی از آن را نیز دیدیم. این رندرها بر پایه‌ی پتنتی ثبت شده توسط شرکت ال جی طراحی شده‌اند و محصولی را نشان می‌دهند که هیچگاه مشابه آن را ندیده‌ایم.

گوشی رول شونده ال جی

گوشی رول شونده ال جی

اما اکنون اطلاعات تازه‌ای از این گوشی ها منتشر شده است. بر اساس گزارشی منتشر شده از خانه‌ی شرکت ال جی، کشور کره جنوبی، این کمپانی در حال حاضر این محصول را با کدنام Project B به مرحله تولید رسانده و در اوایل سال 2021 رسماً‌ از آن رونمایی خواهد کرد. اما نکته‌ی جالب توجه اینجاست که این گوشی از نمایشگر رول شونده شرکت BOE استفاده می‌کند، در حالی که شرکت ال جی خود یک تولیدکننده بزرگ نمایشگرهای موبایلی است. ظاهراً تولید نمونه‌های اولیه این گوشی نیز از هم اکنون در کارخانه‌ی پیونگ تائک ال جی آغاز شده است. چیزی در حدود 1000 تا 2000 نسخه اولیه تولدی شده‌اند و احتمالاً سه تا چهار مرتبه تولید اولیه پیش از عرضه‌ی محصول نهایی به بازار انجام خواهد گرفت.

گوشی رول شونده ال جی سال آینده عرضه می‌شود

گوشی های رول شونده یا همان «پروژه بی»‌ می‌تواند ال جی را بار دیگر به عنوان یک سازنده‌ی خلاق به بازار گوشی‌های هوشمند بازگرداند. جایی که آن‌ها چندین سال است از سوددهی باز مانده‌اند. این دیوایس می‌تواند بار دیگر نام تجاری ال جی را بازسازی کند. گفته می‌شود ال جی به همراه پروژه بی، قصد دارد در ابتدای سال 2021 از یک گوشی پرچمدار معمولی با کدنام Rainbow و یک گوشی دیگر با کدنام Wing نیز رونمایی کند. جزئیات و اطلاعات دقیقی از این محصولات در دست نیست.

منبع

امتیاز شما به این نوشته