شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

ایرباد بیسیم پاناسونیک وارد اروپا شد

ایربادهای تمام بی سیم پاناسونیک پس از ارائه در بازار اروپا راهی آمریکا می شود. پاناسونیک ماه ژوئن را به عنوان آغاز عرضه ی ایربادهای تمام بی سیم خود برگزید. مهمترین ویژگی ایربادهای تمام بیسیم قابلیت لغو نویز کاربردی است. نمایندگی پاناسونیک قصد دارد در این مقاله اطلاعات دقیق تری در اختیار کاربران قرار دهد.

ایربادهای مدل RZ-S500W ارزان قیمت و اقتصادی بوده و مناسب برای بازار مصرف کننده است. البته کمپانی پاناسونیک به فکر بازار رده بالا هم بوده و مدل RZ-S500W Premium را که از ویژگی لغو نویز بهره می برد، ارائه کرده است. این ایربادها با قابلیت لغو نویز صداهای اضافی در محیط کاربر گرفته شده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. همچنین این مدل طراحی ظاهری زیبایی نسبت به مدل ارزان تر دارد.
پیش تر پاناسونیک ایربادهای جدید خود را در نمایشگاه CES 2020 به نمایش گذاشته بود و رسانه ها توانسته بودند با این محصولات آشنا شوند.

ایرباد پاناسونیک

ویژگی خاص ایرباد پاناسونیک

تکنولوژی لغو نویز محیط با نام دوال هیبرید شاخص ترین ویژگی ایرباد پاناسونیک S500W است. در این تکنولوژی صدای درون و بیرون ایرباد بررسی می شود و با حذف صدای محیط، میزان نویز به حداقل می رسد.
پاناسونیک ادعا می کند این فناوری بهترین در نوع خود است و با کیفیت ترین حالت لغو صدای محیط را دارد.
البته مدل ارزان قیمت ایرباد پاناسونیک از این ویژگی بی بهره است. در حقیقت برترین خصوصیت مدل ارزان قیمت ابعاد کوچک و قیمت اقتصادی آن است. ابعاد RZ-S500W فقط 17 میلی متر می باشد.

کیفیت صدا در زمان مکالمه

پاناسونیک گفته در زمان مکالمه کاربر، هر دو مدل ایرباد این شرکت کیفیت خوبی دارند. کیفیت موردقبول به خاطر وجود میکروفون این ایرباد با طراحی خاص است. طراحی صورت گرفته در این میکروفون یه شکلی است که تا حد مطلوبی میزان نویز زمان وزش باد را کم می کند. هر دو ایرباد پاناسونیک به صورت مستقل به گوشی هوشمند و یا هر دستگاه دیگر متصل می شوند و باعث افزایش کیفیت نسبت به ایربادهای قدیمی تر می شوند.

اپلیکیشن همراه ایرباد پاناسونیک

ایربادهای پاناسونیک به اپلیکیشنی دسترسی دارند که از طریق آن می توان تنظیمات فراوانی از قبیل دستیار هوشمند دلخواه را انتخاب کرد. هر دو مدل ایرباد RZ-S500W پاناسونیک از دستیارهای هوشمند مانند سیری و اسیستنت پشتیبانی می کنند و در آینده الکسا هم به جمع این دستیارهای هوشمند می پیوندد.

قیمت ایربادهای جدید Panasonic

قبل از بیان قیمت ها لازم است بدانید که این مدل در ماه ژوئن 2020 عرضه شده و قیمت ها هم برای همان تاریخ است. قیمت در نظر گرفته شده برای مدل RZ-S500W، 129 دلار و برای مدل RZ-S500W Premium هم 199 دلار می باشد. کاربر می تواند مدل RZ-S500W را در رنگ بندی های سفید، سبز و مشکی تهیه نماید. همچنین رنگ بندی برای مدل پریمیوم آن فقط سیاه و سفید است.
درحالی‌که ایربادهای جدید پاناسونیک هم‌اکنون در بازار کشورهای اروپایی قابل خریداری است، هنوز زمان عرضه آن‌ها برای بازار آمریکا مشخص نشده است.

5/5(1 امتیاز)