شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

علت خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک

خش خش صدای تلفن یا نویز تلفن یکی از مشکلات نه چندان رایج مشاهده شده در تلفن های بیسیم امروزی است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین مکالمه، از گوشی تلفن خود، صداهای اضافی نظیر خش خش یا نویز شنیده باشید. این ایراد یکی از اختلالات کلافه کننده‌ایست که حتی ممکن است شما را مجبور به قطع مکالمه کند. لازم است اشاره کنیم که خش خش تلفن ممکن است برای هر گوشی‌ای رخ بدهد و مربوط به برند خاصی از گوشی ها نیست.

نویز در اصل انرژی ناخواسته و نامطلوبی است که در مسیر انتقال پیام مزاحمت ایجاد کرده و پیام را تغییر می دهد. با نظر به شایع بودن چنین اختلالی، موضوع صحبت این مقاله را به بررسی علت خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک اختصاص داده ایم. چرا که شناخت دقیق این مسئله میتواند به رفع آگاهانه‌ی چنین مشکلی، کمک شایانی کند. در ادامه به بررسی انواع نویز تلفن و علل رخ دادن آن ها در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک خواهیم پرداخت. تا پایان این بخش، همراه ما باشید.

علت خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک

انواع نویز تلفن بیسیم پاناسونیک

نویز نقطه‌ای:

یکی از رایج‌ترین انواع خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک، نویزهای نقطه‌ای هستند. این نویزها، مانند لکه‌های روشن و یا مشکی دیده می شوند. پنهان شدن تصویر و اهداف یکی از اثرات شایع این نوع از اختلال به شمار می‌آید. این نوع از نویزها معمولا به راحتی آشکار نمی‌شوند اما پس از تشخیص کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلفن، قابل رفع هستند.

نویز اتمسفر:

تخلیه‌ی بارهای الکتریکی ابرها می‌تواند در شکل گیری این نویز تاثیر گذار باشد. تغییرات جوی مثل رعد و برق، بارش و هرگونه تغییرات آب و هوایی می‌تواند سبب به وجود آمدن این نوع از نویز شود. در صورت مواجهه با چنین مشکلی می‌توانید کارشناسان ما را در جریان امر قرار دهید.

نویز رگباری:

نویز رگباری یکی دیگر از حالت های خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک است. در اصل قطعی‌ای که به صورت متراکم دیده می شود و پهنای باند را محدود و یا مسدود می کند به نویز رگباری مشهور است. مسدود کردن گیرنده های راداری از نتایج این نوع از اختلال است که البته قابل پیشگیری و رفع هم هست.

نویز مصنوعی:

نویز مصنوعی را میتوان یکی از انواع رایج خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک دانست. این نوع خش خش، در اماکن عمومی و شهری که جمعیت بیشتری زندگی می‌کنند، بسیار متداول است و ما تقریبا هر روزه با آن سرو کار داریم. حرارت ناشی از پرواز هواپیما و حرکت اتومبیل‌ها، موتورهای برقی، اطلاعات کلید ها و وجود لامپ ها در شکل گیری این شکل از نویز تاثیرگذار هستند.

علت خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک چیست؟

پیش از بررسی علل ایجاد خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک لازم است، خاطر نشان شد که این اختلال با کیفیت محصولات این شرکت هیچ گونه ارتباطی ندارد. بلکه مشکل پیش آمده به دلیل وجود اشکال در کیفیت خدماتی است که از سوی شرکت مخابرات منطقه ارائه می‌شود. در صورتی که خط تلفن مورد استفاده شما نویز داشته باشد، نوع تلفن شما نمیتواند تأثیری در کیفیت صدایی داشته باشد که به گوش شما میرسد. 

البته یکی از مواردی که لازم است به آن توجه داشته باشید، برد و فرکانس گوشی تلفن تان است. چرا که گاه افزایش فاصله تلفن بیسیم با دستگاه اصلی سبب نویز تلفن بیسیم پاناسونیک می‌گردد. در مجموع بروز اشکالاتی نظیر اختلال در خط شهری، وجود ایراد در سیم کشی تلفن، وجود قطعی در تمامی یا بخشی از سیم تلفن و در نهایت وجود اختلال در شبکه میتواند به خش خش تلفن بیسیم پاناسونیک دامن بزند.

نمایندگی تلفن پاناسونیک

گوشی های تلفن پاناسونیک را میتوان پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین تولیدات در بین محصولات مشابه به شمار آورد. همین امر موجب شده، نمایندگی تلفن پاناسونیک خدمات و سرویس‌های وسیع‌تری را به کاربران و مشتریان خود در سراسر کشور ارائه کند. این مجموعه هم‌اکنون دامنه‌ی خدمات خود را در حوزه‌های مختلف فروش و تعمیر انواع تلفن پاناسونیک، به اقصی نقاط ایران بسط داده است و نه تنها در شعب تهران و کرج، بلکه در شهرستان ها نیز به فعالیت بپردازد. شما عزیزان می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات این شعب، در حوزه های مختلف فروش و تعمیر، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در همین وبسایت، اقدام به برقراری ارتباط با مشاوران نمایید.

5/5(1 امتیاز)