شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

علت زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک چیست؟

تجربه در حوزه تعمیرات موجب شده است تا ما شناخت خوبی از مشکلات رخ داده در لوازم الکتریکی  داشته باشیم. زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک یکی از مشکلات رایج تلفن بی سیم پاناسونیک است که به این صورت طرح میشود؛ شارژ تلفن کاملا پر است. آنتن تلفن برقرار است. دستگاه به ظاهر سالم است؛ اما چرا تلفن پاناسونیک زنگ نمیخورد؟ پاسخ این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد. برای رفع این مشکل از چک کردن تنظیمات تلفن شروع میکینم. ممکن است تلفن در حالت بی صدا باشد.

برای خارج کردن تلفن از حالت بی صدا، دکمه منو را انتخاب کنید. دکمه # را   زده و بلافاصله 160 را وارد کنید. در این حالت به بخش تظیمات صدا رفته و میتوانید از طریق کلید جهت نمای بالا صدای تلفن را فعال کنید. بهتر است قبل از مراجعه به مرکز تعمیرات پاناسونیک عوامل سطحی و ساده را بررسی کنید. در نمایندگی تلفن پاناسونیک نیز استراتژی به این صورت است که ابتدا محتمل ترین دلایل بررسی میشوند و در صورت ادامه خرابی به سراغ تعمیرات تخصصی تر میروند.

زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک

مراحل عیب یابی در زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک

مراحل عیب یابی در زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک به این صورت است که ابتدا عوامل خارجی مانند اتصالات تلفن، قطعی در خط تلفن از طرف مخابرات و … مورد بررسی قرار میگیرند. برای مثال طوفان های شدید و بارندگی میتوانند منجر به قطعی صدای تلفن شوند. ممکن است به صورت ناخودآگاه صدای زنگ تلفن را بر روی صفر گذاشته باشید.

حالت خصوصی نیز از دیگر دلایل رایج بروز این مشکل است. ممکن است تلفن شما بر روی حالت خصوصی  (privacy mode) باشد. این حالت باعث می‌شود که تلفن‌تان برای مدت زمان معلومی زنگ نخورد. می‌توانید به قسمت منوی تلفن رفته و در صورت فعال بودن این گزینه آن را غیرفعال نمایید. پس از چک کردن این موارد، اگر مشکل پا بر جا بود، به نمایندگی Panasonic مراجعه کرده و از سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز بهره ببرید.

رفع مشکل زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک

برای بررسی علت زنگ نخوردن تلفن پاناسونیک معمولا تلفن در دو شاخه سخت افزاری و نرم افزاری آنالیز میشود. اختلال در اسپیکر و برد تلفن از عمده دلایل سخت افزاری و بهم ریختگی تنظیمات از دلایل نرم افزاری بروز این مشکل هستند. زنگ نخوردن تلفن بی سیم پاناسونیک علائمی مشابه با تلفن های رومیزی دارد. در هر دو نوع هیچ خللی در عملکرد تلفن ایجاد نمیشود و به راحتی میتوان از طریق تلفن تماس حاصل کرد اما در تماس های ورودی هیچ صدایی از تلفن شنیده نمیشود.

در برخی موارد نام یا شماره تلفن تماس گیرنده بر صفحه تلفن ظاهر میشود اما صدای آلارم تماس از تلفن شنیده نمیشود. توصیه میکنیم برای رفع این مشکل به نمایندگی پاناسونیک مراجعه کنید؛ چرا که در برخی موارد فرد بدون شناخت از قطعات تلفن اقدام به تعمیر میکند و در نتیجه آسیب های جدی تری به تلفن وارد میشود. ابزارآلات تعمیری و مهارت و شناخت از ضروریات این حرفه هستند.

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک با گردآوری کادری مجرب و متخصص در محیطی مجهز به ابزارآلات پیشرفته هیچ جای نگرانی برای کاربران تلفن پاناسونیک باقی نگذاشته است. این مجموعه هدف را بر مبنای جلب رضایت مشتری قرار داده است و همواره در تلاش است تا خدمات خود را به سطح کیفی استانداردهای روز دنیا نزدیک کند. تعمیرتلفن با ریشه یابی اختلال آغاز شده با تعمیر و تعویض قطعه معیوب ادامه پیدا میکند و در نهایت با تست دستگاه و اطمینان از سلامت آن پایان میپذیرد.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86-%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9″ items_quantity=”6″ items_layout=”blog_cards” columns=”4″ carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″]
امتیاز شما به این نوشته