شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

برد تلفن بیسیم پاناسونیک

برد تلفن بیسیم پاناسونیک توسط مسافت موثری که در آن امکان صحبت و کیفیت صدا حفظ شود تعیین میگردد. سیستم های دیجیتال از نوعی فن آوری استفاده میکنند که جهت جلوگیری از تداخل با دیگر دستگاهها فرکانس یکنواخت ارسالی را به چندین کانال تقسیم مینمایند. درست برخلاف سیستم های آنالوگ. هنگامیکه هیچگونه مانعی بین پایه و گوشی بی سیم وجود نداشته باشد، برد تلفن بیسیم ممکن است افزایش یابد.

البته در این زمان کیفیت صدا دچار افت نمیگردد. با استفاده از همین فناوری، نویز در دستگاه ها به حداقل رسیده است.در واقع استفاده از این فناوری یکی از راه های برطرف کردن نویز تلفن می باشد. داده های مربوط به صدا به پیغام دیجیتال تبدیل شده و ارسال می گردند. سپس دستگاه گیرنده داده های مربوط به صدا را باز تولید میکند. درنتیجه بهترین کیفیت صوتی را ارائه می دهند. به همین دلیل است که پاناسونیک تلفن های بی سیم دیجیتال را عرضه می نماید.

برد تلفن بیسیم پاناسونیک

برد تلفن بیسیم چقدر است

برد تلفن بیسیم با هر برندی اغلب موارد حدودا ۵۰ متر در فضای داخلی و ۳۰۰ متر در فضای خارجی ( فضای آزاد ) است. البته برد در بضی تلفن ها مانند ۸۶۱۱ پاناسونیک به حداکثر ۶۰ متر داخلی افزایش می یابد. عواملی مانند دیوار بتونی، کابل فشار قوی برق و … میزان برد تلفن بیسیم را کاهش میدهند. چنانچه قصد دارید برد دستگاه خود را افزایش دهید میتوانید از سیستم ریپیتر در صورتی که با دستگاه شما همخوانی  داشته باشد استفاده کنید.

سیستم مذکور این قابلیت را دارد که برد دستگاه را حدود دو برابر افزایش دهد.  وجود فن آوری تقویت صدای بوستر برد تلفن بیسیم را – توسط تقویت خودکار صدا هنگامیکه گوشی از پایه دور میشود – تا حدودی افزایش داده است.

تلفن بیسیم برد بالا

تلفنهای بی سیم برد بالا قابلیت تماس بیش از ۱کیلومتر را مهیا میسازند. برای استفاده از این تلفن ها به واسطه برد بالایی که دارند باید مجوز دریافت کرد. برد تلفن بیسیم های مذکور قابلیت تماس تا ۱۲ کیلومتر را با آنتن فراهم میکند. از نظر نوع سیگنال این تلفن ها در رده تلفن های آنالوگ هستند. به همین دلیل در صورت استفاده روی سانترال باید به کارت آنالوگ متصل گردند.

نمایندگی پاناسونیک و واحد های تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک واحد های تعمیرات پاناسونیک را به صورت مجزا راه اندازی کرده است. این مرکز با طراحی پارتهای تعمیر تفکیک شده تخصصیترین تعمیرات را به کاربران ارائه میدهد. تعمیرات واحدهای تعمیر به شکل مجزا موجب گشته کارشناسان در هر پارت تعمیرات مربوط به یک دستگاه را انجام دهند. واضح است تمرکز بر تعمیر یک محصول سبب افزایش راندمان کار مهندسین میگردد. به دلیل مجزا بودن کارگاههای فنی این مرکز کاربران برای دریافت انواع سرویس و تعمیر دستگاه خود باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند.

تعمیرکاران ما پس از اتمام پروسه ریکاوری به ارائه گارانتی مبادرت می ورزند. کیفیت بالا و سرعت ارائه خدمات در این مرکز کاربران بسیاری را مایل به استفاده از خدمات مرکز تعمیرات پاناسونیک کرده است. ضمنا مهندسین ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه برد تلفن بیسیم میباشند.

 

5/5(2 امتیاز)