شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

قابلیت‌های گلکسی اس 20 برای دوربین گوشی‌های گلکسی ای 51 و ای 71 منتشر شد

سامسونگ روز گذشته به‌روزرسانی جدیدی را برای دو گوشی پرطرفدار گلکسی ای 51 و گلکسی ای 71 منتشر کرد. این دو جزو پرفروش‌ترین گوشی‌های برند سامسونگ هستند و به همین خاطر سازنده اهمیت فراوانی به بخش نرم افزاریشان می‌دهد.

آپدیت جدید گلکسی ای 51 و ای 71

در همین راستا، سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی را برای گوشی‌های گلکسی ای 51 و ای 71 خود منتشر کرده است که می‌تواند قابلیت‌های جذابی از جمله Single Take، My Filters و Night Hyperlapse که در گوشی‌های پرچمدار این کمپانی ارائه می‌شوند رابه آن‌ها اضافه کند. البته که سطح دوربین این دو دستگاه هم رده با پرچمداران سامسونگ نیست، اما این ویژگی‌های تازه برای بسیاری از کاربران سودمند است.

گلکسی ای 51

Quick Share و Music Share در گلکسی ای 51 و ای 71

شما همچنین قابلیت‌های Quick Share و Music Share به علاوه پیشرفت‌هایی در کیبورد و اپلیکیشن گالری را با این به‌روزرسانی دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید متن را مستقیماً از داخل کیبورد ترجمه کنید. همچنین بازگشت به عقب/ رفتن به جلو نیز با سوایپ کردن دو انگشت به چپ یا راست صفحه قابل استفاده خواهند بود. در اپلیکیشن گالری نیز حالت جدید Clean View می‌تواند عکس‌ها را به گروه‌های 100 تایی تقسیم کند و Quick Crop وقتی روی عکسی بزرگ‌نمایی می‌کنید، کراپ سریع آن قسمت را ارائه می‌کند. علاوه بر این قابلیت‌ها، پایداری سیستم و امنیت آن نیز بهبود پیدا خواهد کرد و باگ‌هایی که وجود داشتند، برطرف خواهند شد. این به‌روزرسانی با شماره بیلد A515FXXU3BTF4 برای Galaxy A51 و A715FXXU2ATG1 برای Galaxy A71 منتشر شده است.

منبع

امتیاز شما به این نوشته