شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

برد لباسشویی را میتوان یکی از اصلی ترین قطعات تعبیه شده در این دستگاه دانست. میزان اهمیت و کارایی این قطعه به قدری بالاست که سایر اجزای قرار گرفته در ماشین های لباسشویی بدون هماهنگی برد، عملا هیچ استفاده ای نخواهند داشت. در واقع، برد ماشین لباسشویی عملکرد کلی دستگاه و فرمان‌های صادر شده از سوی دکمه استارت و تایمر ماشین لباسشویی را کنترل می‌کند. این مقاله قصد داریم در در خصوص خرابی برد لباسشویی سامسونگ و مشکلاتی که ممکن است گزینه هایی چون تعمیر و تعویض این قطعه را به دنبال داشته باشد، صحبت کنیم.

پیش از آن لازم است اشاره کنیم که ساختار برد ماشین لباسشویی سامسونگ هم مانند سایر ماشین های لباسشویی، از پیچیدگی بسیاری برخوردار است. این برد خود از قطعات الکترونیکی زیادی مانند خازن ها و فیوزهای حساس تشکیل شده است. این پیچیدگی، تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ و یا تعویض آن را با دشواری های زیادی همراه ساخته است.

به همین خاطر توصیه میشود در صورت نیاز به دریافت چنین خدماتی، از مراجعه به مراکز نامعتبر، بپرهیزید. نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ، این آمادگی را دارد تا بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی در خصوص تعمیر و یا تعویض برد لباسشویی سامسونگ را در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی خود قرار دهد.

تعویض برد لباسشویی سامسونگ

مهم ترین دلایل خرابی برد لباسشویی سامسونگ

خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است دلایل و ریشه های مختلفی داشته باشد. اگر چه این بردها، با حداقل آسیب پذیری نسبت به نسخه های قبلی خود، طراحی و ساخته شدند، اما همچنان ممکن است به دلایلی از قبیل نوسانات متداول برق ، با مشکلات بزرگی همچون سوختگی خازن ها و اتصالی مواجه شوند. از دیگر عوامل آسیب رسان به برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، میتوان نفوذ آب به داخل این قطعه را مثال زد.

وارد شدن آب به ساختار داخلی ماشین لباسشویی، میتواند آسیب های بسیاری را برای دستگاه به همراه داشته باشد. فراموش نکنید، در چنین حالتی، احتمال برق گرفتگی نیز وجود خواهد داشت، زیرا نفوذ آب به قسمت‌های داخلی دستگاه، سبب اتصالی برق به بدنه لباسشویی خواهد شد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، آماده اند تا هر گونه سرویس در خصوص عیب یابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ را در اسرع وقت ، به عمل آورند.

تست برد لباسشویی سامسونگ

پیش از صحبت در خصوص تست برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، توصیه میشود، انجام چنین فرایندی را حتما به کارشناس و متخصص این امر ارجاع دهید تا از احتمال بروز خرابی و آسیب های جدی تر بکاهید. در تست برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، لازم است ورودی و خروجی ترانس توسط اهم تر، مورد آزمون قرار بگیرد. مقاومت سمت اولیه ی  ترانس حدود ۷۰۰ الی ۱ کیلواهم باید باشد و سمت ثانویه  بین ۱ الی ۵ اهم مقاومت دارد. در صورت  مشاهده ی قطعی در یکی از دو سر ترانس ، ترانس باید تعویض گردد.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ ، یکی از تخصصی ترین خدمات صورت گرفته در نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ است که توسط کارشناسان و متخصصان زبده ی این امر، در پارت تعمیرات مجهز، به انجام میرسد. همانطور که گفته شد، تعمیر برد لباسشویی سامسونگ ، به علت پیچیدگی ساختار این قطعه ، با حساسیت بسیاری همراه است. به همین دلیل توصیه میشود، توسط کادر مجرب و مجهز به انجام برسد. نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، تعمیر برد ماشین لباسشویی Samsung در منزل  را با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر ارائه میدهد.

تعویض برد لباسشویی سامسونگ در محل

تعویض برد لباسشویی سامسونگ هم از آن دسته خدماتی ست که علاوه بر تخصص و مهارت ، به لوازم جایگزین اورجینال و با کیفیت سامسونگ نیز نیاز دارد. یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، تعویص این برد حساس و مهم است که با در نظر داشتن میزان بالای حساسیت و اهمیت این برد در عملکرد لباسشویی سامسونگ ، به انجام میرسد. این پروسه با نهایت دقت و کیفیت ، در زمانی بسیار کوتاه ، در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ، ارائه دهنده ی بالاترین سطح از استاندارد خدمات و سرویس های پشتیبانی است که از سال ها قبل ، فعالیت خود را در سطح کشور، آغاز نموده است. نمایندگی سامسونگ   به دلایل متعددی از قبیل برخورداری از دانش نظری و عملی بالای کادر تعمیر، تجربه و مهارت بسیار ، به کارگیری بهترین و کارامد ترین شیوه های تعمیر، استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در پروسه ی تعمیر و تعویض، انجام کلیه ی سرویس ها در حداقل زمان و صرفه جویی در وقت و هزینه ی کاربران، ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر و … توانسته است، رضایت و اطمینان خاطر بسیاری از کاربران را به همراه داشته باشد.

5/5(1 امتیاز)