شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

تعمیرات پرینتر پاناسونیک

تعمیرات پرینتر پاناسونیک در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. تعمیرات پرینتر پاناسونیک در این مرکز توسط مهندسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی مهارتهای تعمیر را بر اساس جدیدترین متدها آموخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و بازیابی صددرصدی کیفیت اولیه پرینترهای پاناسونیک گشته‌اند. همانگونه که می‌دانید دستگاه پرینتر در حال حاضر ارزش و جایگاه بالایی در پیشبرد برنامه های روزانه یک اداره، سازمان روزانه یک کاربر عادی یافته است به گونه‌ای که گاه در صورت خرابی آن بسیاری از کارها به حالت تعلیق درآمده و ادامه آنها غیرممکن می‌گردد.

جهت پیشگیری از اتلاف وقت و زمان شما هموطنان گرامی، کارشناسان ما در این مرکز با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین ابزارآلات فنی تعمیر، ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیرات پرینتر پاناسونیک هستند. از همین روی شما نیز می‌توانید در صورت خرابی دستگاه تان، با ما تماس گرفته و از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک بهره‌مند گردید.

تعمیرات پرینتر پاناسونیک

نمایندگی پرینتر پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک در زمینه ی ارائه ی تمامی خدمات پس از فروش و در راستای اثبات وفاداری این کمپانی نام آشنای محبوب به مشتریان خود، سال ها قبل در ایران تاسیس شد و در تمام این سال ها موفق به عرضه ی خدمات ویژه و متنوع شده است. یکی از مهم ترین خدمات نمایندگی پرینتر پاناسونیک تعمیر و ترمیم انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه است.

این مشکلات ممکن است به دلایل مختلفی گریبان هر دستگاه پرینتری را بگیرند. یکی از مشکلات جدی در زمینه ی خدمات پس از فروش در کشورمان وجود مراکز نامعتبر و غیر استاندارد است. متاسفانه مراجعه به چنین مراکزی نه تنها مشکلات پرینترها را حل نمیکند، بلکه به آن اضافه هم میکند.

در همین خصوص و به قصد جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی تصمیم گرفتیم شما عزیزان را با سرویس های متنوع این مجموعه آشنا کنیم. همچنین برای بالا بردن سطح آگاهی کاربران برخی از خرابی های متداول این پرینترها را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

رفع مشکل عدم چاپ در پرینتر پاناسونیک

وقفه در عملیات چاپ در پرینتر های پاناسونیک به دلایل مختلفی رخ میدهد و کاربر را مجبور به برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات  پرینتر پاناسونیک میکند. برای بررسی موضوع پیشنهاد میشود در وهله ی اول از روشن بودن پرینترخود اطمینان حاصل کنید. بعد از آن مطمئن شوید که کاغذ در جای درست خود قرار دارد یا نه؟ کارتریج آن پر است یا خالی؟ کابل یو اس بی به دستگاه متصل است یا نه؟ این مشکل ممکن است به دلایل نرم افزاری هم ایجاد شود.

به عنوان مثال باید در پرینتر حالت چاپ کننده ی پیش فرض را انتخاب کنید و بعد از آن وارد کنترل پنل ویندوز کامپیوتر خود شوید و به بخش devices and printers  وارد شوید و با انجام کلیک راست رویset as default  حالت پیش فرض چاپ را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید در برنامه ای که میخواهید برگه را پرینت بگیرید، دستگاه صحیح را انتخاب کرده باشید. اگر با انجام این مراحل مشکل همچنان باقی ماند لازم است حتما به نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک مراجعه فرمایید.

حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر پاناسونیک

مشکل رایج دیگر که متخصصان در نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک با آن روبرو میشوند گیر کردن برگه در این پرینترهاست. به عقیده ی کارشناسان زمانی که این اتفاق برای چند بار پشت هم رخ میدهد احتمال میرود که تکه ای کاغذ از پرینت های قبلی در آن جا مانده است. نیاز است در این مواقع دستگاه باز شود و از پنل مربوطه این تکه های کاغذ خارج شود. از آن جا که باز کردن و رفع مشکل پرینتر نیازمند تخصص بالاست، پیشنهاد میشود در چنین مواقعی حتما به نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک مراجعه کنید.

رفع مشکلات مربوط به کارتریج پرینتر پاناسونیک

برخی مشکلات مربوط به تعمیرات پرینتر پاناسونیک مربوط به تمام شدن کارتریج و یا خشک شدن آن میشود که کاربر با هشدار کارتریج مواجه میشود. لازم است به محض تماشای هشدار، کارتریج جدیدی تهیه کنید البته توجه داشته باشید تا زمان کمرنگ شدن یا متوقف شدن چاپ، کارتریج جدید را وارد نکنید. به دلیل حساس بودن کار، پیشنهاد میشود رفع مشکلات مربوط به کارتریج پرینتر پاناسونیک خود را به نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک ارجاع دهید.

حل مشکل پایین بودن کیفیت چاپ

پایین بودن کیفیت چاپ از مشکلات شایع در پرینتر های مختلف است. این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از اختلالات سخت افزاری تا اختلالات نرم افزاری جزیی. گاهی نازل جوهر در پرینترهای جوهر افشان پاناسونیک مسدود میشود و پرینتر رنگ ها را به اشتباه پخش میکند و در نهایت با چاپ بی کیفیتی روبرو میشوید که نیاز به تعمیر پرینتر پاناسونیک دارید.

معمولا برای حل این موضوع گزینه ای در کنترل پنل کامپیوتر وجود دارد که باید صحت تنظیمات آن بررسی شود. کارشناسان تعمیرات پرینتر پاناسونیک با اشراف کامل نسبت به این مسئله مشکل بی کیفیتی چاپ را مرتفع میسازند.

تعمیرات پرینتر پاناسونیک و دیگر واحدهای تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در ایران در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه خدمات تضمینی در دو حوزه فروش و تعمیر، پرداخته است. این مرکز توانسته اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش جلب نموده و در صدر مراکز ارائه دهنده خدمات به ویژه مراکز خدمات پس از فروش قرار گیرد. صبر و شکیبایی کارشناسان نمایندگی پاناسونیک در ایران در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های موردنیاز به مشتریان گرامی، از دلایل محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است.

مدیریت نمایندگی پاناسونیک در ایران همواره بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای داشته و مهندسان خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری نموده است. شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور در نمایندگی پاناسونیک در ایران و مراجعه به واحدهای تعمیرات از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با محصول خویش بهره‌مند گردید. دیگر واحدهای تعمیرات پاناسونیک در بخش زیر به صورت جداگانه معرفی شده‌اند.

خدمات تخصصی واحد تعمیرات پرینتر پاناسونیک

 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعویض و تعمیر قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان انرژی
 • تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر پاناسونیک و تجهیزات جانبی جدید
 • ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمانبندی دوره‌ای
 • ارائه مشاوره در خصوص چگونگی عملکرد و سیستم پرینترهای پاناسونیک
 • به‌روز سازی Firmware پرینترهای پاناسونیک جهت اصلاح عیب‌های اختلالی پرینترها
 • بررسی و اصلاح اسناد فنی پرینترهای پاناسونیک
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینترهای پاناسونیک
 • بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در صورت خرابی
 • عیب‌یاب پیکاپ
 • عیب یابی مسیر حرکت کاغذ
 • تعویض بایوس و ریست کردن پرینتر پاناسونیک
 • شارژ کارتریج پاناسونیک
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر پاناسونیک
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر پاناسونیک جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر پاناسونیک و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه
 • شارژ مواد مصرفی پرینتر پاناسونیک
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل پرینتر پاناسونیک

اخبار پرینتر پاناسونیک و دیگر خبرها

کارشناسان بازیابی و بازسازی پرینتر پاناسونیک با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصول، توانایی آن را دارند تا هریک از پرینترهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

مدیریت مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک با تلاش در جهت پیاده‌سازی تمامی ویژگی‌‌های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار توانسته است مجموعه خویش را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر خدمت رسانی به کاربران محصولات دل مطرح سازد. شما کاربران گرامی می‌توانید بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

مقالات پرینتر پاناسونیک و دیگر مقالات

مهندسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک به منظور آنکه کاربران عادی قادر باشند تا برخی از اشکالات عادی ایجاد شده در دستگاه را بدون نیاز به حضور کارشناس و به دست خود، رفع نمایند، اقدام به گردآوری و تدوین مقالاتی مرتبط با تعمیرات پرینتر پاناسونیک نموده‌اند.

تدوین چنین مقالاتی و به اشتراک گذاشتن آنها با کاربران پرینترهای پاناسونیک سبب می‌گردد تا کاربران این محصولات با بهترین شیوه های حفظ و به کارگیری آنها آشنا شده و از راهرو به عمر مفید دستگاه خویش بیافزایند. شما می‌توانید جهت در اختیار داشتن چنین مقالاتی به بخش مقالات پاناسونیک مراجعه نمایید.

انواع پرینتر پاناسونیک و دیگر محصولات

کمپانی پاناسونیک فعالیت خویش را از سال ۱۹۱۸ در صنایع الکترونیک و مخابرات آغاز کرده است. شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا راه‌اندازی گشت. این کمپانی پس از سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار گرفته است، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند.

این شرکت تاکنون به تولید محصولات مختلف از جمله، نمایشگر پلاسما و ال‌سی‌دی، دوربین‌های دیجیتال و مدار بسته، انواع لوازم خانگی الکترونیکی، کنسول‌های بازی، انواع باتری، دی‌وی‌دی پلیر، تجهیزات صوتی، تجهیزات بهداشتی و درمانی، لوازم اداری، تلویزیون، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ و… پرداخته است. شما کاربران گرامی می‌توانید جهت آگاهی از دیگر محصولات پاناسونیک به بخش زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات پاناسونیک

کارشناسان حاضر در مرکز نمایندگی پاناسونیک بدلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تولیدات این برند و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در محصولات پاناسونیک می‌باشند. با توجه به تأکید مدیریت این مجموعه بر رعایت اصول مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم، تمامی کارشناسان فعال در این مرکز ملزم به اجرایی سازی تمامی خدمات و عملیات این مرکز بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی هستند.

شما کاربران گرامی در صورت مشاهده افت عملکرد در هریک از دستگاه‌های پاناسونیک و یا بروز هرگونه نقص در بدنه و یا حتی خرابی بخشی از آنها، کافی است تا با مرکز تعمیرات پاناسونیک تماس بگیرید. از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید. کارشناسان این مرکز ضمن ارائه تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر، از زمان تعمیر تا اصلاح و راه‌اندازی مجدد دستگاه، با شما همراه خواهند بود. بعلاوه کارشناسان این مرکز جهت افزایش عمر مفید دستگاه، شیوه‌های نگهداری و اصول گردگیری این دستگاه را به شما آموزش داده و سوالات متداول تعمیرات پاناسونیک شما را پاسخگو خواهند بود.