شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که با بهره‌ گیری از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و هوشمندانه‌ترین تجهیزات عیب یابی انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی سامسونگ به دلیل برخورداری از تمامی امکانات حرفه ای این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش و کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان خود گشته اند. موفقیت و پیشروی مرکز  تعمیرات پرینتر  مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی و تأسیس در این مرکز اجرایی گشته اند.

پارامترهای مذکور عبارتند از:

 • تعهد مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده
 • استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم
 • حضور و همکاری با گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور
 • بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان مجموعه سرویس پرینتر سامسونگ
 • پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا
 • رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…
تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل

تعمیر پرینتر سامسونگ در محل، توسط نمایندگی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. با دریافت این سرویس، لازم نیست چاپگر را جابجا کرده و به مرکز تعمیرات ببرید. پس از این که با نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ تماس گرفتید و درخواست خود را ثبت کردید، سفیران این مرکز به آدرس شما آمده و پرینتر را تحویل می گیرند.

پس از آن دستگاه توسط سفیر به مرکز تعمیر چاپگر سامسونگ منتقل شده و در بعد از پایان عملیات تعمیر، به شما تحویل داده می شود. برای دریافت خدمات پذیرش و تحویل پرینتر سامسونگ در محل، با نمایندگی Samsung تماس بگیرید.

تعمیرات پرینتر سامسونگ در محل

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ در تهران

در هر کجای تهران بزرگ که سکونت داشته باشید، نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ کنار شماست. برای مراجعه ی حضوری به این مرکز نیازی به تحمل ترافیک سطح شهر نیست. شعب متعدد نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ مناطق مختلف تهران را در برمی گیرد. فرجام، میرداماد، ونک، تجریش، پیروزی، رسالت، آزادی، بهبودی، سعادت آباد، ولیعصر، گیشا، امیرآباد، ستارخان و دیگر مناطق تهران دارای حداقل یک شعبه ی از نمایندگی تعمیر پرینتر Samsung هستند. کافی است نزدیک ترین شعبه را انتخاب کنید تا طی مدت زمانی کوتاهی قادر به دریافت خدمات و سرویس های این دپارتمان تخصصی باشید.

تعمیرات پرینتر سامسونگ در کرج

اگر ساکن کرج هستید، برای تعمیر پرینترهای برند محبوب سامسونگ مراجعه به مراکز تعمیراتی تهران را فراموش کنید. رفت و آمد در مسیر تهران-کرج علاوه بر اتلاف وقت می تواند باعث افزایش خطر شکستگی پرینتر در پروسه ی حمل و نقل باشد. نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ به رفاه و آسایش شما اندیشیده است.

شعبه ی کرج این مجموعه در محدوده ی شاهین ویلا قرار دارد. مهم نیست که شما دقیقا در کدام منطقه ی کرج حضور دارید. گلشهر، کیانمهر، مهرشهر، ماهدشت، محمد شهر، حصارک، عظیمیه، طالقانی و یا هفت تیر تنها چند خیابان با نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ فاصله دارند.

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیرات پرینتر سامسونگ

تعمیر لیزر پرینتر سامسونگ

یونیت لیزر بخش مهمی از هر پرینتر لیزری است. این یونیت به جز لیزر دارای اجزایی چون برد یونیت لیزر، برد موتور گرداننده و یک آینه ی عدسی ویژه می باشد که در همکاری با لیزر، نور لازم برای پروسه چاپ را تشکیل می دهند. در واقع یونیت لیزر با فعالیت صحیح خود خروج چاپی خوانا و باکیفیت را ممکن می سازد.

اگر به تازگی شاهد چاپ برگه های بسیار تیره و بی کیفیت از پرینتر لیزری سامسونگ هستید، نسبت به بررسی وضعیت لیزر و یونیت آن اقدام کنید. لیزر بخش حساس و آسیب پذیری است که باید با ظرافت کاری بالایی تعمیر گردد. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ خرابی های موجود در یونیت لیزر را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و براساس پارامترهای استاندارد و اصولی برطرف می کند.

شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ

تونر و یا جوهر کارتریج پرینتر یک ماده ی مصرفی است که به اتمام رسیده و باید با تعویض کارتریج یا شارژ کارتریج مجددا تهیه شود. البته حتی اگر استفاده ی چندانی از پرینتر نداشته باشید هم پس از مدتی تونر موجود در دستگاه کارایی خود را از دست داده و خشک خواهد شد. همان طور که می دانید کارتریج محفظه ای برای حمل تونر است.

این محفظه را تنها زمانی می توان دوباره استفاده کرد که بدنه ی آن سالم باشد. در نتیجه فرآیند شارژ کارتریج موضوع حساسی است که باید به دقت انجام شود. استفاده از یک کارتریج آسیب دیده و یا تونر نامرغوب و بی کیفیت به خرابی قطعات مهم پرینتر از جمله درام ختم می شود. با حضور در نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ می توانید مطمئن باشید که فرآیند شارژ کارتریج در بالاترین سطح کیفی امکان پذیر شکل می گیرد.

تعمیر مین برد پرینتر سامسونگ

یکی از قطعات مهم و  کاربردی پرینتر، مین برد است که در اصطلاح، برد اصلی نیز نامیده می شود. این قطعه وظیفه ی پردازش تمامی عملیات انجام شده توسط چاپگر را بر عهده داشته و به همین دلیل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وقتی اطلاعات وارد پرینتر سامسونگ می شوند، مین برد تصمیم می گیرد خروجی این اطلاعات به چه شکلی باشد. همچنین در شرایطی که چند کاربر نیاز به استفاده از یک پرینتر داشته باشند، برد اصلی یا همان مین برد، درخواست هر یک از کاربران را به صورت مجزا پردازش می کند. تعمیر مین برد پرینتر سامسونگ، یکی از خدماتی است که نمایندگی این برند در مرکز سخت افزار ایران، به صورت تخصصی به کاربران ارائه می دهد.

اگر اشتباهی در فرایند ترمیم این قطعه رخ دهد، نحوه کار چاپگر به طور کلی مختل شده و ممکن است امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. لذا همکاران ما در این مرکز، با مهارت و دقتی مثال زدنی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، اقدام به ترمیم مین برد می نمایند. سطح کیفی تعمیرات قطعه ی مورد بحث در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران به اندازه ای است که کاربران می توانند چاپگر خود را مثل روز اول از همکاران ما تحویل بگیرند.

تعمیر فیوزینگ پرینتر samsung

فیوزینگ، قطعه ای در پرینتر است که برگه پیش از خروج از دستگاه از زیر آن عبور می کند. این قطعه حرارت لازم برای حک شدن تونر روی کاغذ را فراهم می کند و از این رو، می تواند بر کیفیت چاپ دستگاه تاثیرگذار باشد. یکی از ویژگی های مثبت این قطعه، قابل تعویض بودن آن است و به همین دلیل، دست تعمیرکاران برای رفع مشکلات آن کاملا باز است. ساختار فیوزینگ در دستگاه های امروزی، کمی با چاپگرهای قدیمی متفاوت است؛ دستگاه های جدید، دارای یک المنت گرم کننده و یک فیوزر فیلم هستند.

بروز مشکل در فیوزینگ چاپگر، می تواند مستقیما کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار دهد؛ لذا تعمیر فیوزینگ پرینتر سامسونگ باید در اسرع وقت توسط تعمیرکاران مجرب و دارای تخصص انجام گردد. برای تعمیر قطعه ی مورد بحث و یا تعویض آن به بهترین شکل، می توانید روی تخصص و مهارت بالای تکسین های نمایندگی مذکور حساب کنید.

تعمیر کاغذکش چاپگر samsung

کاغذ کش نیز یکی دیگر از قطعات کاربردی و مهم چاپگر است که از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است. کاغذ کش بیرونی، وظیفه انتقال کاغذ به خارج از  پرینتر را بر عهده دارد و کاغذ کش درونی، کاغذ را به داخل این دستگاه هدایت می کند. این قطعه که با نام پیکاپ هم در بین تعمیرکاران شناخته شده است، در دو نوع دستی و کاستی تولید شده و نقش اساسی در کار دستگاه دارد؛ بدین ترتیب، خرابی آن می تواند منجر به گیر کردن کاغذ در پرینتر و یا وارد نشدن برگه به آن شود.

به طور کلی مشکلات این قطعه به گونه ای است که یا کاغذ کش به طور کلی از کار می افتد و برگه وارد دستگاه نمی شود و یا کاغذ در دستگاه گیر کرده و وارد پرینتر نمی شود. تعمیر قطعه ی مورد بحث در هر دو حالت، باید با مهارت و البته دقت بالایی انجام شود تا کاغذ کش یا بخش های مختلف آن دچار شکستگی نشوند. لازم به ذکر است که تعمیر کاغذکش پرینتر سامسونگ ، در تخصصی ترین سطح توسط همکاران مجرب ما در نمایندگی این برند انجام می گردد.

تعمیر درام چاپگر سامسونگ

درام یا یونیت درام، یکی از قطعات پرینتر است که با همکاری کارتریج، فرایند چاپ در این دستگاه را انجام می دهد. این قطعه، بار الکتریکی لازم برای چاپ را به تونر داده و از این طریق، بر فرایند چاپ تاثیر می گذارد. بروز مشکل در این قطعه، می تواند منشأ بروز مشکلات و اختلالات متعددی در فرایند چاپ دستگاه باشد. نکته ی جالب در مورد این قطعه، این است که عمر آن در مقایسه با کارتریج بیشتر بوده و حدودا در هر ۴ یا ۵ بار شارژ تونر، نیاز به تعویض دارد.

نحوه کار درام به گونه ای است که تونرهای مرتب شده برای چاپ را به کاغذ منتقل کرده و به این ترتیب، باعث می شود که تونر با فشار و حرارت روی کاغذ ذوب شود. تعمیر درام پرینتر سامسونگ، یکی از تخصصی ترین خدماتی است که نمایندگی رسمی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران به کاربران ارائه می دهد. این فرایند توسط متخصصین مجرب تعمیرات ماشین های اداری انجام شده و پیشرفته ترین ابزار روز دنیا در مراحل آن مورد استفاده قرار می گیرند.

آموزش تمیز کردن هد پرینتر

آموزش تمیز کردن هد پرینتر یکی از آموزش هایی است که می تواند کمک کند تا شما کاربر عزیز کیفیت چاپ خود را اتقا ببخشید. هد در پرینتر قطعه مهمی است که با کیفیت چاپ ارتباط مستقیمی دارد. اگر در پرینتر شما کارتریج جوهر و هد چاپگر از هم جدا است، می توانید با تمیز کردن هد، کیفیت چاپ را ارتقا بدهید.

وقتی کیفیت چاپ افت می کند، یکی از ترفند هایی که برای حل این مشکل اجرا می شود، تمیز کردن هد پرینتر است. اما به یاد باشید تمیز کردن هد پرینتر برای افزایش کیفیت چاپ یا بازگرداندن کیفیت چاپ، زمانی موثر خواهد بود که مشکل دقیقا کثیفی هد باشد و لاغیر. در غیر این صورت با تمیز کردن هد قطعا مشکل حل نخواهد شد و لازم است که علت بی کیفیتی چاپ را در سایر بخش های پرینتر جست و جو کنید.

دیگر خدمات تعمیر چاپگر سامسونگ

 • تعویض بایوس و ریست کردن پرینتر سامسونگ
 • شارژ کارتریج سامسونگ
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر سامسونگ
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر سامسونگ جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر سامسونگ و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعویض و تعمیر قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان انرژی
 • تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر سامسونگو تجهیزات جانبی جدید
 • ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمانبندی دوره‌ای
 • ارائه مشاوره در خصوص چگونگی عملکرد و سیستم چاپگرهای سامسونگ
 • به‌روز سازی Firmware پرینترهای سامسونگ جهت اصلاح عیب‌های اختلالی چاپگرها
 • بررسی و اصلاح اسناد فنی پرینترهای سامسونگ
 • شارژ مواد مصرفی پرینتر سامسونگ
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تعمیرات پرینتر لیزری سامسونگ
 • تعمیرات پرینتر سوزنی سامسونگ
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر سامسونگ
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینترهای سامسونگ
 • بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در صورت خرابی
 • عیب‌یاب پیکاپ
 • عیب یابی مسیر حرکت کاغذ
 • کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات پرینتر جوهرافشان سامسونگ

تعمیرات پرینتر سامسونگ و دیگر واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در ایران با تکیه بر تلاش و پشتکار نیروی انسانی خویش سال هاست که توانسته است با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات رضایت بیش از پیش کاربران سامسونگ را کسب نماید.همچین این مرکز توانسته خود را به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر تولیدات سامسونگ مطرح نماید.

نمایندگی سامسونگ در ایران علاوه بر بهره گیری از برترین متخصصین، پیشرفته ترین تجهیزات را نیز در فرآیندهای تعمیرات سامسونگ به کار گرفته است و از این راهرو توانسته است پیشروترین مرکز در ارائه خدمات گردد. متخصصان نمایندگی سامسونگ، همواره مطابق با دانش روز به تعمیرات سامسونگ پرداخته و از برترین فنآوری های روز در تعمیرات سامسونگ بهره گرفته اند.

لازم به ذکر است متخصصین نمایندگی سامسونگ در ایران قادر به تعمیر مواردی هستند که توسط برخی از مراکز، غیرقابل تعمیر اعلام می گردند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با  واحدهای تعمیرات سامسونگ در این مرکز آشنا شوید.

اخبار پرینتر سامسونگ ودیگر خبرها

تعمیرات پرینتر سامسونگ یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است که با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان این مرکز در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می گردد. چیره‌دستی و زبدگی کارشناسان تعمیرات پرینتر سامسونگ در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه باشند.

متخصصان و کارشناسان تعمیرات پرینتر سامسونگ به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که ممکن است در پرینترهای سامسونگ پدید آمده‌ باشند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب ‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید. کاربران و علاقمندان به این حوزه می توانند بخشی از اخبار مرکز سامسونگ و مطالب مرتبط با این حیطه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایند.

مقالات پرینتر سامسونگ و دیگر مقالات

کاربران گرامی پرینتر سامسونگ به خاطر داشته باشند، تعمیرات این دستگاه در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل آن را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید. حتی در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد.

شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ جهت تعمیر دستگاه معیوب خویش، در کمترین زمان و با کمترین هزینه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی مرکز تعمیرات سامسونگ می‌باشد. بخش مقالات تعمیرات سامسونگ در این راستا به شما کمک فراوانی میکند.

برآورد هزینه در مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ بر اساس پارامترهای زیر صورت گرفته و به مشتریان گرامی اعلام می‌گردد:

 1. مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی هر یک از پرینترهای سامسونگ
 2. نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیرات پرینتر سامسونگ
 3. میزان پیچیدگی عملیات تعمیرات پرینتر سامسونگ
 4. عمومی یا تخصصی بودن عملیات تعمیر
 5. نیاز یا عدم نیاز به افزودن و تعویض برخی از قطعات دستگاه در حین تعمیرات پرینتر سامسونگ

انواع پرینتر سامسونگ و دیگر محصولات سامسونگ

شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط «لی بیونگ چول» به عنوان یک شرکت تجاری در شهر دایگو راه‌اندازی شد. این شرکت فعالیت خود را به عنوان صادر کننده مواد غذایی آغاز و محصولاتی همچون ماهی خشک شده و آرد به چین صادر می کرد. گروه سامسونگ، یک شرکت چند ملیتی و چند منظوره است که در زمینه تولید و ساخت محصولات الکترونیکی، کشتی‌سازی، صنایع شیمیایی و نیز خدمات بیمه و مالی فعالیت می‌کند.

بر اساس داستانی قدیمی، یکی از اولین تلفن های همراه سامسونگ که در سال ۱۹۹۵ ساخته شد به درستی کار نمی کرد. وقتی کان هان لی رییس سامسونگ متوجه این قضیه شد، از کارخانه ساخت تلفن ها بازدید کرد و ظاهراً کل موجودی گوشی ها را با آتش سوزاند. در هر حال در طول سال‌های اخیر محصولات سامسونگ در ایران، مورد استقبال و توجه مشتریان و هموطنان گرامی قرار گرفته است. کیفیت خوب، قیمت مناسب و طراحی های زیبا سه ویژگی عام در محصولات سامسونگ هستند که زمینه ساز فروش بالا و پرطرفدار بودن این برند گشته اند.

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات سامسونگ، تکنولوژی ها و فناوری های به کار رفته در آنها، کیفیت ساخت و طراحی آنها و مواردی از این دست آشنا شوید.

سوالات متداول تعمیر پرینتر سامسونگ

نمایندگی سامسونگ واحد ارتباط با مشتریان را به منظور آنالیز عملکرد کارکنان و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید.

این امکان نیز فراهم شده است تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر حضور کارشناسان سرویس و تعمیرات پرینتر سامسونگ در محل را ثبت نمایید. پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیرات پرینتر سامسونگ به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه سامسونگ را آغاز می‌ نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی نمایندگی سامسونگ با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه سوالات متداول مرتبط با دستگاه های سامسونگ را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.

مرکز تعمیر پرینتر پاناسونیک

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *