شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

سرویس های مرتبط با تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با لپ تاپ است که دارندگان این دستگاه می توانند با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ لنوو از آن بهره مند گردند. تعمیرات کیبورد لپ تاپ لنوو در این مرکز منحصر به نوعی خاص نیست و کاربران انواع کیبوردهای لپ تاپ لنوو می توانند با حضور در این مرکز، نسبت به رفع اشکالات ایجاد شده در دستگاه خویش اقدام نمایند.

در این مرکز تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های مرتبط با انواع کیبورد -تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی- ارائه می گردد. کارشناسان ما در پارت تعمیرات کیبورد لپ تاپ لنوو، اشکال پیش آمده در کلیدهای دستگاه را بررسی کرده و با تعیین سطح خرابی پیش آمده در آن اقدام به تعمیر و یا تعویض این بخش از لپ تاپ می نمایند. اخذ هزینه خدمات ارائه شده در ارتباط با تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو همچون سایر سرویس های مرتبط با این دستگاه، بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران صورت می پذیرد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو و سرویس های تخصصی مرتبط با آن

 • تعویض کامل کیبورد لپ تاپ با صفحه کلید اصلا و اورجینال
 • اصلاح از کارافتادگی دکمه های کیبورد در مرکز تعمیرات کیبورد لپ تاپ
 • رفع مشکل خاموش شدن چراغ های بک لایت کیبورد
 • پاکسازی و گردگیری کیبورد لپ تاپ در مرکز تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو
 • تعویض کلیدهای آسیب دیده و شکسته کیبورد
 • ارائه تخصص ترین خدمات و سویس های نرم افزاری مرتبط با تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو
 • رفع اشکالات پیش آمده در کیبورد دستگاه که سبب اختلال در تایپ کاربر می گردد
 • رفع اشکالات مرتبط با تنظیم کیبورد لپ تاپ در مرکز تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ لنوو
 • ترمیم کلیدهای آسیب دیده و ضربه خورده در مرکز تعمیرات کیبورد لپ تاپ

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کیبورد لپ تاپ لنوو

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو در مرکز تعمیرات لنوو در دو پارت مجزای سخت افزاری و نرم افزاری انجام می پذیرد. تخصیص دو پارت مجزا به این بخش از دستگاه از آن روست که اشکالات پیش آمده در کیبورد ممکن است نرم افزاری و یا سخت افزاری باشند. اشکالات پیش آمده در کیبورد لپ تاپ در صورتی که نرم افزاری باشد با اندک دستکاری در تنظیمات لپ تاپ قابل رفع است. کاربران گرامی می توانند جهت دریافت خدمات مرتبط با این بخش به مرکز تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو، پارت تعمیرات نرم افزاری مراجعه نمایند.

در صورتی که اشکال پیش آمده در کیبورد دستگاه سخت افزاری باشد، مراجعان محترم می بایست به پارت تعمیرات سخت افزاری کیبورد مراجعه نمایند. کارشناسان حاضر در این بخش، پس از عیب یابی صحیح دستگاه، اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب کیبورد می کنند و در صورت نیاز، قطعات از کار افتاده را با قطعات اورجینال و باکیفیت جایگزین نمایند. بد نیست بدانید که اکثر خرابی های پیش آمده در کیبورد ناشی از ریخته شدن مایعات و یا اصابت اشیا و وسایل به این قطعه است.

در مواردی که کلید یا پایه نگهدارنده کلید کنده یا شکسته باشد، می توان کیبورد را تعمیر نمود. ولی بیشتر خرابی های ناشی از ریختن مایعات در کیبورد، قابل تعمیر نبوده و یا مقرون به صرفه نمی باشد و کیبورد باید تعویض شود. کاربران می توانند با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در این بخش، به مرکز تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های تعمیر، تعویض و بهسازی قطعات کیبورد را دریافت نمایند.

نمایندگی اپل در ایران

تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو است که توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه انجام می پذیرد. همانگونه که می دانید کیبورد یا همان صفحه کلید، رایج ترین دستگاه ورودی لپ تاپ است.

این بخش از دستگاه متشکل از کلیدهای متعددی است که کاربر با فشار دادن هر یک از آنها می تواند پیغام یا دستور مورد نظر خود را به لپ تاپ ارسال کند. صرف نظر از کیبوردهای اصلی لپ تاپ، کیبوردهای جانبی متعددی نیز، توسط کمپانی های نامدار روانه بازارهای جهانی گشته اند.

استفاده از این کیبوردها برای آندسته از کاربرانی مناسب است که در کار با کیبورد اصلی لپ تاپ چندان راحت نیستند و نیاز دارند تا از یک صفحه کلید جانبی –که قابلیت تنظیم بیشتر جهت تنظیم ارتفاع و جابجایی دارد-  استفاده نمایند. در هر حال کاربران هر دو مدل از کیبورد – اصلی و جانبی- می توانند با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در این بخش، به مرکز تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های تعمیر، تعویض و بهسازی قطعات کیبورد را دریافت نمایند.

نکات مهم در نگهداری از کیبورد لپ تاپ

 • برای گردگیری و تمیز کردن کیبورد لپ تاپ، تنها از مایعات مخصوص و یک دستمال بدون پرز که کمی مرطوب باشد، استفاده کنید.
 • سرویس عمومی لپ تاپ که صرفا جهت تمیز نگه داشتن و رفع کثیفی ظاهری لپ تاپ می باشد را یاد بگیرید و حتما هر دوماه یکبار سرویس عمومی لپ تاپ را خودتان انجام دهید. خدمات مرتبط با این بخش در مرکز تعویض و تعمیرات کیبورد لپ تاپ لنوو ارائه می گردد.
 • دستمال هایی که برای تمیز کردن کیبورد استفاده می کنید نرم، بدون پرز و نسبتاً خشک باشند
 • در صورتی که برای پاکسازی کیبورد دستگاه می خواهید از اسپری استفاده کنید از اسپری های مخصوص این کار که خروجی بسیار باریک و فشار کمی دارند استفاده نمایید.
 • احتیاط های لازم جهت پیشگیری از ریختن مایعات بر روی کیبورد دستگاه را همیشه مدنظر قرار داده و انجام دهید. زیرا نفوذ مایعات و گرد و غبار به داخل صفحه کلید، به سرعت موجب خراب شدن و یا حداقل، کاهش کارآیی صفحه کلید می شود.
 • هنگام کار طولانی مدت در منزل یا محل کار، یک کیبورد جداگانه به لپ تاپ وصل کنید تا از خرابی و فرسودگی آن جلوگیری کنید.
 • در صورت ریخته شدن مایعات بر روی کیبورد دستگاه، بلافاصله لپ تاپ خود را خاموش کرده و باتری آن را خارج نمایید. پس از این کار، بلافاصله دستگاه را به یکی از مراکز مجاز فعال در حوزه تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو مراجعه نمایید.

تعمیرات لنوو

تعمیرات لپ تاپ لنوو یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است که در واحدهای مجزا انجام می پذیرد. نمایندگی لنوو جهت ارائه هرچه بهتر خدمات، به سازماندهی کارگاه های جداگانه، جهت تعمیرات هر یک از محصولات پرداخته و ازکارشناسان زبده و متخصص در تعمیر این محصولات بهره گرفته است.

مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو سال‌هاست که فعالیت خود را به منظور ارائه‌ خدمات پس از فروش محصولات لنوو آغاز کرده است و در این راه از بروزترین تجهیزات تعمیر، زبده ترین کارشناسان و جدیدترین ترفندهای تعمیر بهره می گیرد. بد نیست بدانید که در هر یک از واحدهای تعمیراتی لنوو، تمامی قطعات با ضمانت اورجینال بودن و با مناسب‌ترین قیمت به کاربران گرامی ارائه می‌گردند.

نمایندگی تعمیرات lenovo از فروش و مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیاتِ تعمیر به ویژه تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو و سایر قطعات جانبی این برند خودداری می کند که این امر ضامن کیفیت دستگاه های تعمیر شده در این مرکز گشته است.

نمایندگی لنوو و واحدهای تعمیرات لنوو

نمایندگی لنوو در تلاش است تا با ارائه تخصصی ترین خدمات مورد نیاز به کاربران خویش، آنها را از مراجعه به مراکز غیرمجاز موجود در سطح شهر بی نیاز سازد زیرا اعتقاد این مرکز بر تکریم مشتری و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به هموطنان گرامی است. در راستای رسیدن به این آرمان، هموطنان گرامی نیز می بایست همکاری های لازم را اجرایی ساخته و از مراجعه به مراکز غیرمجاز موجود در سطح شهر خودداری ورزند.

کاربران محصولات لنوو می بایست پیش از اقدام به تعمیر هریک از محصولات در مراکز گوناگون، از مجاز بودن نمایندگی لنوو و تخصص کادر آن مرکز اطمینان حاصل نمایند. این هشدار از آن‌روست که گزارش‌هایی از سوی صاحبان دستگاه‌ها مبنی بر خرابی دوچندان دستگاه‌ آن‌ها (اعم از لوازم خانگی، گوشی‌های تلفن‌همراه و …) پس از تعمیر در مراکز غیرمجاز صورت گرفته است.

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی لنوو و مراجعه به واحد تخصصی مرتبط با محصول خویش خدمات تخصصی مرتبط با همان محصول را دریافت نمایید و از بروز برخی تخلفات پیشگیری نمایید. پیش از مراجعه به نمایندگی لنوو می توانید با مراجعه به بخش زیر با واحدهای گوناگون ارائه دهنده خدمات در نمایندگی لنوو آشنا شوید. واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی می شوند.

اخبار ، مقالات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

5/5(13 امتیاز)