شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

رفع مشکل روشن نشدن صفحه مک بوک

روشن نشدن صفحه مک بوک، یکی از شایع ترین مشکلاتی هست که کاربران لپ تاپ های اپل بعضاً با آن درگیر می شوند. تصور کنید در حالی که هزینه زیادی بابت خرید این لپ تاپ پرداخت کرده اید، ناگهان می بینید که صفحه نمایش آن روشن نمی شود. ما در این مطلب، با کمک همکاران با تجربه واحد تعمیر لپ تاپ نمایندگی اپل، می خواهیم دلایل بروز این مشکل و راه حل های آن را مورد بررسی قرار دهیم. فیلم آموزش رفع مشکل روشن نشدن صفحه مک بوک ایر نیز در اختیار شما عزیزان قرار داده شده تا بیشتر با مراحل این فرایند آشنا شده و بتونین مشکل را در اسرع وقت برطرف کنید.

به طور کلی، روشن نشدن لپ تاپ اپل می تواند دلایل متعددی داشته باشد که یا نرم افزاری هستند یا سخت افزاری. برای مثال ممکن است تنظیمات تصویر به هم ریخته باشد، سیستم ویروسی شده باشد، قطعات داخلی نمایشگر دچار مشکل شده باشند یا کارت گرافیک یا مادربرد خراب باشد. همراه ما باشید تا ضمن بررسی دلایل روشن نشدن صفحه مک بوک، راه حل های رفع این ایراد را هم به شما ارائه دهیم.

رفع مشکل روشن نشدن صفحه مک بوک

دلایل روشن نشدن صفحه ی مک بوک ایر

همانطور که گفتیم، پیش زمینه آموزش رفع مشکل روشن نشدن صفحه مک بوک، آشنایی با دلایل بروز این اختلال هست. به عنوان بخشی از مهم ترین دلایل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تنظیمات مک بوک

همه لپ تاپ ها در صفحه نمایش خود، بخش تنظیمات دارند که می توان به کمک آن، میزان نور نمایشگر و موارد دیگه را تنظیم کرد. اگر دیدید که نمایشگر مک بوک روشن نمی شود، ممکن است ایراد از این بخش باشد و باید تنظیمات را اصلاح کنید. دکمه f2 در بسیاری از مدل های لپ تاپ اپل، برای افزایش میزان نور صفحه نمایش کاربرد دارد و می توانید از آن استفاده کنید.

باتری مک بوک

گاهی اوقات صفحه نمایش مک بوک به این دلیل روشن نمی شود که یا دستگاه شارژ ندارد یا بخش هایی مثل پاور، باتری، آداپتور و به طور کلی قسمت های مرتبط با شارژ این دستگاه دچار ایراد شده باشند. شما باید این موارد را بررسی و در صورت وجود ایراد، با مراجعه به مرکز تعمیرات مک بوک آن را برطرف کنید.

ریست کردن مک بوک

اگه روش های ذکر شده مشکل را برطرف نکرد، باید لپ تاپ apple خود را ریست کنید. در صورت نتیجه بخش نبودن این روش هم باید به شکلی که در فیلم آموزش رفع مشکل روشن نشدن صفحه مک بوک ایر توضیح داده می شود عمل کنید. اگر برای انجام مراحل مشکل داشتید، می توانید راهنمایی های لازم را از متخصصین آی تی در نمایندگی اپل دریافت کنید.

آموزش تعمیر روشن نشدن صفحه مک بوک ایر

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل یکی از نمایندگی های تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران به شمار است که به دلیل ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت، توانسته رضایت کاربران محترم را جلب کند. این مرکز برای ارتقای سطح کیفی سرویس های خود، واحد های فروش و تعمیرات را به پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا مجهز کرده است. پرسنل نمایندگی اپل، نیروهای متعهد و کارکشته ای هستند که با تکیه به تجربه بالایخود، اقدامات مورد نظر مشتری را به بهترین شکل انجام می دهند. شما عزیزان می توانید خدمات فروش و تعمیر لپ تاپ اپل و  انواع آیفون، آی مک، آیپد، اپل واچ، مک بوک و … را از نمایندگی اپل در تهران دریافت کنید و اطمینان داشته باشین که مشابه این کیفیت را در هیچ جای دیگر مشاهده نمی کنید.

5/5(1 امتیاز)