شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

صدا نداشتن لپ تاپ لنوو

صدا نداشتن لپ تاپ لنوو و علت آن ، از دغدغه های مهم کاربران می باشد. دلایل بسیاری برای اینکه لپ تاپ صدا ندارد وجود دارد. علت این اختلال را می توان هم در بخش سخت افزاری و هم در بخش نرم افزاری جستجو کرد. بخش سخت افزاری مرتبط با قطعه ی کارت صدا و سیم های داخلی دستگاه بوده و بخش نرم افزاری مربوط به نصب درایو صدا می باشد.

برای رفاه بیشتر شما کاربران گرامی در ادامهی  این مطلب نکات، دلایل و راه حل هایی را برای رفع مشکل صدا نداشتن لپ تاپ لنوو ارائه کرده ایم. اگر شما هم با مشکل صدا نداشتن لپ تاپ لنوو مواجه شده اید بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. اگر راه های زیر کارساز نبود می توانید برای تعمیرات لپ تاپ لنوو به نمایندگی مجاز لنوو مراجعه کنید. به یاد داشته باشید تعمیرات این مشکل نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالا دارد به همین علت تعمیرات لپ تاپ را به دست متخصصان مجرب بسپارید.

صدا نداشتن لپ تاپ لنوو

دلایل صدا نداشتن لپ تاپ لنوو

دلایل صدا نداشتن لپ تاپ لنوو همان طور که پیش تر اشاره کردیم در بخش های مختلفی نیاز به بررسی دارد بخش اول مشکلات نرم افزاری است. اگر بخواهیم صدا نداشتن لپ تاپ لنوو را در این بخش بررسی کنیم بادی در نظر داشته باشیم که set نشدن دستگاه با اسپیکر ها یکی از عوامل اساسی در بروز مشکل صدا نداشتن لپ تاپ لنوو است.

برای رفع این مشکل باید به بخش تنظیمات صدا در لپ تاپ خود رفته و set شدن دستگاه های موجود را چک کنید در بعضی از موارد تیک setشدن برای هدفون در نظر گرفته شده است که شما در این زمان با انتخاب دستگاه مورد نیاز خود و انتخاب set as default device این مشکل را برطرف کرده و تنظیمات پیش فرض دستگاه خود را تغییر دهید. توضیحات کامل انجام این تنظیمات در بخش آموزش نصب و آپدیت کارت صدای لپ تاپ قرار دارد.

کارت صدا در لپ تاپ لنوو

قبل از این موارد بهتر است آیکون صدا را که در پایین صفحه با علامت اسپیکر نشان داده شده است چک کنید. قطع کلی صدای لپ تاپ با علامت ضربدر بر روی علامت اسپیکر نشان داده می شود. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید علت را در کارت صدا و نصب درایو آن جستجو کنید.

عدم نصب درایو صدا در لپ تاپ باعث وجود این علامت می شود. در بعضی موارد نیز سوختن کارت صدا و شکستگی آن باعث چنین اتفاقی می شود در این هنگام تنها راه چراه تعویض کارت صدا است که این کار لازم است حتما توسط تعمیرکاران مجرب لپ تاپ انجام شود.

اگر دستگاه شما نیاز به تعویض کارت صدا ، نصب درایو مربوطه و همچنین set کردن تنظیمات داشت بهترین کار مراجعه به نمایندگی رسمی لنوو می باشد. متخصصان حاضر در این مجموعه قادر هستند تمام تعمیرات لپ تاپ را انجام دهند و دستگاه را کاملا سالم به شنا تحویل دهند.

تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو در واحدی به خصوص انجام می شود. این تعمیرات تمام خدمات مربوط به شکستگی قطعات داخلی و خارجی لپ تاپ را شامل می شود.  انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری برای لپ تاپ لنوو با مراجعه به این مرکز برطرف خواهد شد. سوختگی و شکستگی قطعات از جمله مواردی است که تعمیرات برای آن ها بی نتیجه خواهد بود و برای بازگرداندن کیفیت اولیه ی لپ تاپ نیاز است تا این قطعات را تعویض کنیم.

تعویض قطعات لپ تاپ لنوو یکی از مهم ترین اقداماتی است که در این واحد انجام می شود. تعویض قطعات و حفظ کارایی دستگاه تنها مستلزم جایگزینی نمونه ی فرسوده با نمونه ی اورجینال آن قطعه خواهد بود. تعمیرات کارت صدای لپ تاپ لنوو یکی از تخصصی ترین سرویس هایی است که در این واحد ارائه می شود.

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در زمینه ی فروش و خدمات پس از فروش به خریداران سرویس ارائه می کند. تمام خدمات این نمایندگی تحت نظر مجرب ترین متخصصان ارائه می شود. مدیریت نمایندگی رسمی لنوو شعارهای مشتری مداری و تضمین کیفیت را برای کاربران تحقق بخشیده است. به همین منظور انتخاب اول برای کاربران لنوو مراجعه به این نمایندگی معتبر می باشد.

جهت اطمینان بیشتر در انتخاب خود می توانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان در این نمایندگی بهره مند شوید. حضور مشاوران نمونه در این نمایندگی امکان خریدی بهتر را برای شما فراهم کرده است. جدیدترین محصولات لنوو در نمایندگی رسمی لنوو به همراه ضمان نامه ی معتبر و به صورت اورجینال به فروش می رسند.

تعمیرات لنوو

تعمیرات لنوو با  وجود تعمیرکارانی متخصص و مجرب توانسته است تمام عیوب دستگاه های این کمپانی را در واحد هایی مجزا برطرف کند. ضمن آن که حضور کادر فنی قدرتمند فرآیند تعمیرات را در این واحد سرعت بخشیده است. استفاده از مدرن ترین ابزارآلات و جدیدترین امکانات جهان باعث شده تا سرویس های تعمیرات به بهترین شکل ممکن ارائه شود. لازم به ذکر است که تعویض قطعات در این واحد تنها با جایگزینی نمونه ی اورجینال آن انجام می شود.

با مراجعه به این واحد می توانید تمام آسیب دیدگی ها و صدمات دستگاه خود را برطرف کنید. لازم به ذکر است که تمام ی دستگاه ها ی معیوب پس از تعمیرات برای کاربران تست شده و در صورت عملکرد درست به کاربر تحویل داده می شود.

5/5(5 امتیاز)