شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

لگ زدن گلکسی S5

لگ زدن گلکسی S5 مورد بحث بسیاری از کاربران است. اکثر صاحبان این گوشی معتقدند اس ۵، در مقایسه با گوشی های هم رده در رده پایینتری قرار میگیرد . لگ زدن گلکسی S5 باعث رنجش خاطر کاربران شده است. چیزی که به طور خاص ما در مورد آن توضیح می دهیم، تاخیری است که در هنگام کار کردن با گوشی با آن مواجه می شویم.

این تاخیر در موارد زیر گزارش شده است: هنگام اجرا و خروج از نرم‌ افزارهای نصب ‌شده، هنگام باز کردن قفل گوشی، هنگام فشار دادن دکمه Home و هر از گاهی هنگام تایپ کردن.

لگ زدن گلکسی S5

برای دریافت خدمات تعمیر موبایل سامسونگ از پیشه کمک با شماره 54114-021 در تماس باشید.

لگ زدن چیست؟

بسیاری افراد از لگ زدن گلکسی S5 و اغلب اسمارت فون‌های اندرویدی نالیده و شکایت دارند. تاخیر و یا سرعت پایین در هنگام اجرای برنامه ‌ها و یا جا به‌ جایی بین منوها را اصطلاحا لگ مینامند. طرفداران پرو پا قرص بازی های رایانه ‌ای و موبایلی یا همان بازی خورهای ، افرادی هستند که این قضیه را بیش از دیگران حس کرده و تقریبا چند برابر کاربران عادی از دست این موضوع عصبانی می شوند. در این میان راههایی وجود دارد که بتوان این لگ‌ ها را برطرف ساخت. یکی از این راه‌ها، استفاده از نرم ‌افزاری است که نام آن Seeder است.

راه حل لگ زدن گلکسی S5

اولین راهی که برای لگ زدن گلکسی S5 به ذهن می رسد، استفاده از یک لانچر است. به طور مثال لانچر Nova Luncher. ممکن است دلیل این تاخیر، افکتها یا انیمیشن ‌های بکار رفته در منوی گوشی باشد . پس بهتر است آن را غیرفعال ‌کنید. این کار را می‌توانید از مسیر زیر انجام دهید. قسمتی از صفحه نمایش گوشی خود را لمس کرده و نگه ‌دارید. سپس از مسیر زیر اقدام کنید:

  • Home screen settings > Transition effect > None
  • Settings > Lock screen > Unlock effect > None

هم چنین میتوانید از مسیر زیر اقدام به غیرفعال کردن سایر تنظیماتی که باعث لگ زدن گلکسی S5 می شود، نمایید.

  • Settings > Developer options > Transition animation scale and Animator duration scale

چنانچه تاخیر دکمه خانه یا Home باعث آزار شما میشود، دو بار این دکمه را فشار دهید تا قابلیت S Voice فعال شود. آنگاه قسمت تنظیمات را چک کنید تا گزینه Open via the home key تیک نخورده باشد. برخی از نرم‌ا فزارهایی را که در پشت صحنه گوشی در حال هماهنگ ‌سازی اطلاعات هستند را غیرفعال کنید. این تنظیمات را میتوانید در زیر منوی setting > Account  پیدا کنید.

نمایندگی سامسونگ و واحد های تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، واحد های تعمیرات سامسونگ را تفکیک شده راه اندازی کرده است . به عنوان نمونه کاربران موبایل برای رفع ایراد پیش  آمده در دستگاه باید به واحد گوشی مراجعه نمایند . مدیریت این مرکز برای تعمیر هر محصول تعمیرکار مجرب همان محصول را برگزیده است . کادرفنی مجموعه تمامی دقت و توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک دستگاه می نمایند . ایشان ابتدا به آنالیز جزء به جزء دستگاه می پرازند . سپس بهترین گزینه برای ریکاوری را بر می گزینند .

بدیهی است از این طریق احتمال تعویض اشتباه قطعه به صفر میرسد . گسترش روزافزون موبایل و افزایش نیاز در بین مشتریان ما را بر آن داشت تیمی تخصصی در عرصه تعمیرات تشکیل دهیم . امید است بتوانیم با ارائه خدماتی هرچه بهتر رضایت هرچه بیشترتان را کسب نماییم . چنانچه با لگ زدن گلکسی S5 مواجه شدید می توانید به نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کنید .

خدمات تخصصی پیشه کمک: تعمیر برد موبایل سامسونگ

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید .

امتیاز شما به این نوشته