شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نصب و راه اندازی سانترال

نصب و راه اندازی سانترال و آشنایی با نکات مهم در خصوص نصب سانترال برای کاربرانی که قصد استفاده از آن را دارند بسیار ضروری می باشد. شرکت پاناسونیک یکی از موفق ترین ها در عرصه ی تولید سانترال های پر ظرفیت و کم ظرفیت است. نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک نیازمند رعایت برخی نکات مهم و ضروری است که در ادامه ی این مقاله قصد داریم شما را با بعضی از این نکات آشنا کنیم. همچنین می توانید در بخش آموزش راه اندازی سانترال پاناسونیک علاوه بر مشاهده فیلم آموزشی انجام این فرایند ، روند نصب سانترال را نیز به صورت مرحله به مرحله فرا گیرید.

در ادامه ی این مطلب به بررسی قابلیت ها ی سانترال نیز می پردازیم. به یاد داشته باشید تعمیر خرابی سانترال ها توسط افراد بی تجربه، ریسک بسیاری را به همراه دارد به همین دلیل لازم است برای تعمیرات سانترال به نمایندگی رسمی پاناسونیک مراجعه کنید.

نکات مهم در نصب و راه اندازی سانترال

با رعایت چند نکته می توانید نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک را به درستی انجام دهید. در ادامه به بررسی تمام نکات ضروری می پردازیم.

انتخاب محل مناسب نصب

اولین نکته در نظر گرفتن محلی مناسب برای قرار گرفتن سانترال بر روی دیوار می باشد. به یاد داشته باشید محل انتخابی شما باید تا حدودی از زمین فاصله داشته باشد زیرا نفوذ گرد و غبار به سانترال یکی از عواملی است که کارکرد آن را تحت تاثیر قرار می دهد. ضمنا رعایت فاصله ی مناسب سانترال با پست مخابراتی( حدود ۱ تا ۲ متر) را در نظر بگیرید. پست مخابراتی کار توزیع خطوط در ساختمان و ارتباط آن ها با خطوط مرکز تلفن را انجام می دهد.

تنظیمات سانترال

تنظیمات سانترال از طریق مراجعه به دفترچه راهنما امکان پذیر است. برای این کار باید یکی از دو روش برنامه ی ریزی تلفنی یا کامپیوتری را انتخاب کنید و پس انجام تنظیمات داخلی (تاریخ و …) به تعیین شماره های داخلی بپردازید. تمام تنظیمات مرتبط با تلفن گویا و… در این بخش امکان پذیر است.

سیم بندی داخلی

برای این کار باید ابتدا بنا بر رنگ بندی کابل مخابراتی و نوع داخلی که آنالوگ، هایبرید و یا دیجیتالی است با زوج سیم های داخلی از مرکز تلفن تا کابل آنفولان و بعد تا پست مخابراتی و پس از آن تا پریز تلفن سیم بندی داخلی را انجام دهیم.

نصب و راه اندازی سانترال

نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک قدم بعدی می باشد که برای این کار با توجه به نکات و مراحل ذکر شده در دفترچه ی راهنما و نحوه ی نصب تجهیزات جانبی آن اقدام به نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک می کنیم.

تهیه نقشه مخابراتی

برای تهیه نقشه مخابراتی در ابتدا باید مسیر خطوط مخابراتی از خطوط ورودی مخابرات تا سانترال تعیین شود. پس از مشخص شدن مسیر باید به تهیه ی یک نقشه کامل از رنگ بندی خطوط مخابراتی و شماره خطوط بپردازید.

قابلیت های سانترال پاناسونیک

  • مسیر دهی قابل برنامه ریزی برای پیامک
  • انتقال تماس بر روی خطوط موبایل و یا خط دیگری جدا از خطوط سانترال
  • قابلیت ثبت شماره های اضطراری
  • نمایش مشخصات تماس گیرنده (caller id)
  • پیغام گیر اتوماتیک
  • امکان برقراری تماس های چند نفره ( تماس های کنفرانسی)
  • مدیریت تمام تماس های ورودی و خروجی
  • امکان ارسال پیام کوتاه از طریق تلفن

تعمیرات پاناسونیک

تعمیرات پاناسونیک دارای بخش  های مختلفی است. هر کدام از این بخش ها به صورت تخصصی به تعمیرات یکی از تولیدات شرکت پاناسونیک می پردازد. تعمیرات در این واحد ها کاملا تخصصی بوده و توسط برترین متخصصان انجام می شود. استفاده از کادر فنی مسلط و همچنین به روز ترین ابزارآلات به کاربران کمک می کند تا بهترین خدمات را از این واحد دریافت کنند.

تنها یک بار مراجعه کافیست تا نقص های دستگاه آسیب دیده ی شما به طور کلی برطرف شود. لازم به ذکر است که پس از انجام فرآیند تعمیرات، دستگاه برای کاربر تست شده و در صورت کارکرد درست، تحویل داده خواهد شد.

در واحد تعمیرات پاناسونیک از تکنولوژی مدرن استفاده می شود تا پروسه ی تعمیرات به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان صورت بگیرد. دسترسی این واحد به اطلاعات به روز و همچنین امکانات مدرن کیفیت خدمات ارائه شده را افزایش داده است.

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی رسمی پاناسونیک با هدف ایجاد رفاه بیشتر برای کاربران خود تمام خدمات مورد نیاز آن ها را در مدت زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت ارارئه می کند. نمایندگی پاناسونیک با بهره مندی از مشاورانی توانمند توانسته است شرایطی مناسبی را برای خریداران فراهم کند. شعار این نمایندگی حفظ حقوق مشتریان می باشد.

تمام خدمات مورد نیاز مشتریان مثل فروش، خدمات پس از فروش و گارانتی در این نمایندگی عرضه می شود. تمامی محصولات نمایندگی پاناسونیک دارای ضمانت و به صورت اورجینال عرضه می شود. مشتریان می توانند انواع تولیدات شرکت پاناسونیک را از این نمایندگی خریداری کنند. ضمن آنکه حضور مشاوران تاثیر بسزایی در انتخاب آن ها خواهد داشت، زیرا مشاوران تمام اطلاعات فنی دستگاه ها را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

امتیاز شما به این نوشته