شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

نمایندگی لوازم خانگی ال جی

نمایندگی لوازم خانگی ال جی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس ها در سه حوزه تعمیر، فروش و آموزشِ تعمیرات به متقاضیان است. در این سه حوزه تیمی از برترین اساتید تعمیر و فروش حضور دارند و بالاترین سطح کیفی خدمات را به متقاضیان و کاراموزان ارائه می دهند.

 نمایندگی لوازم خانگی ال جی در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را به هموطنان گرامی ارائه نماید. خدمات ارائه شده در نمایندگی لوازم خانگی ال جی در پارتهای تخصصی مجزایی انجام می پذیرند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش‌های آتی این مقاله از پیشه کمک با هر یک از آنها آشنا شوید و اطلاعات مورد نیاز خویش را کسب نمایید.

نمایندگی لوازم خانگی ال جی

خدمات نمایندگی لوازم خانگی ال جی

نمایندگی لوازم خانگی ال جی ‌با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با لوازم خانگی ال جی و تجهیزات مرتبط با آنها مشغول به کار است و سرویس های متنوعی را در این زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد.

خدمات نمایندگی لوازم خانگی ال جی مشتمل بر سه بخش «فروش»، «تعمیر» و «آموزش کاراموزان» است. سرویس های مرتبط با فروش لوازم خانگی ال جی در فروشگاه مرکزی ال جی، سرویس های مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی  و سرویس های مرتبط با آموزش تعمیرات ال جی با حضور در مرکز تخصصی آموزش تعمیر لوازم خانگی ال جی قابل دریافت است.

در بخش های آتی به اختصار سرویس های ارائه شده در این نمایندگی معرفی خواهد شد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و بازیابی لوازم خانگی ال جی به مراجعان محترم است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

 تعمیر لوازم خانگی ال جی در این مرکز به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اکثریت قریب به اتفاق اشکالات پیش آمده در این دستگاه ها بود. شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید.

وجود آرشیوی جامع از قطعات اورجینال شرکتی نیز سبب گشته تا نه تنها عیوب موجود در دستگاه، مرتفع گردد بلکه به دلیل جایگزینی قطعات با اجزا اورجینال،کیفیت اولیه به دستگاه بازگردد.

 برخی از سرویس های نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی

 • تعمیر ظرفشویی ال جی
 • تعمیر یخچال ال جی و ….
 • تعمیر تلویزیون ال جی
 • تعمیر لباسشویی ال جی
 • تعمیر اسپلیت ال جی
 • تعمیر کولر گازی ال جی
نمایندگی فروش لوازم خانگی ال جی

نمایندگی فروش لوازم خانگی ال جی

نمایندگی لوازم خانگی ال جی به دلیل عرضه کلیه تولیدات این برند در یک فضای حرفه ای و تخصصی، بدل به انتخاب نخست تمامی افرادی گشته است که قصد خرید یکی از محصولات این کمپانی را دارند. کالاهای عرضه شده در نمایندگی فروش لوازم خانگی ال جی منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات این برند نظیر یخچال فریزر، اسپلیت، انواع کولر، لباسشویی و …  را شامل می گردد.

متقاضیان خرید هر یک از لوازم خانگی ال جی می توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی ال جی و دریافت تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های بایسته، کالای مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. گارانتی کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش برخی از مزیت های قابل توجه نمایندگی لوازم خانگی ال جی است.

برخی از سرویس های ارائه شده در نمایندگی فروش لوازم خانگی ال جی

 • فروش ظرفشویی ال جی
 • فروش یخچال ال جی و ….
 • فروش تلویزیون ال جی
 • فروش لباسشویی ال جی
 • فروش اسپلیت ال جی
 • فروش کولر گازی ال جی

ضمانت و گارانتی خدمات نمایندگی لوازم خانگی ال جی

«مشتری مداری» و «توجه به حقوق مشتریان گرامی» محور اصلی تمامی فعالیت های نمایندگی لوازم خانگی ال جی در تمامی این سالها بوده است. این مرکز در طول سالهای اخیر با ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه توانسته است خود را به عنوان مجموعه ای معتمد و منتخب جهت دریافت خدمات پس از فروش محصولات ال جی مطرح سازد.

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی لوازم خانگی lg به دو دلیل صورت گرفته است: ۱٫ اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر و فروش ال جی و ۲٫ برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان فروش و تعمیر.

تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران دستگاه های ال جی، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن دریافت و یا تعمیر نمایند. گارانتی خدمات در نمایندگی لوازم خانگی ال جی جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد.

واحدهای تعمیرات لوازم خانگی ال جی

 خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی محدود به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات کمپانی ال جی را شامل می گردد از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی ال جی را دریافت دارید و دستگاه های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم نمایید.

با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی کمپانی ال جی، در پارت های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات ال جی خدمات مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می گردد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات لوازم خانگی ال جی و خدمات ارائه شده در هر یک از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران خدمات تخصصی مرتبط با محصولات ال جی را در پارت‌های متعددی به کاربران ارائه می دارد. کارشناسان حاضر در نمایندگی ال جی در ایران با تمرکز بر حوزه کاری خویش از ورود به حوزه‌های نامرتبط خودداری کرده و صرفاً در حیطه تخصصی خویش به ارائه خدمات می پردازند.

واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ال جی در ایران به دلیل تأکید بر اصول و ضوابط مشتری‌مدارانه، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با پارت‌های موجود در این مرکز و خدمات تخصصی ارائه شده با آنها به بخش واحدهای تعمیرات ال جی مراجعه نمایید.

امتیاز شما به این نوشته